Živý přenos OSU vs Indiana Basketball: Jak se dívat bez kabelu

Ohio State v Northwestern hodinky

Getty Ohio State Buckeyes se v neděli zúčastní Northwestern Wildcats. (Foto: Rob Carr/Getty Images)

V sobotu v Bloomingtonu to bude show Big Ten, kdy Ohio State Buckeyes (11-4) nastoupí na Indiana Hoosiers (12-3).

Začátek hry je naplánován na poledne ET a bude vysílán v televizi Fox. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Fox (žije na vybraných trzích) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete na svém počítači sledovat živý přenos Ohio State vs Indiana prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Sling TV

Balíček Sling Blue od Sling TV je dodáván se 47 kanály, včetně Fox (živě na vybraných trzích). První měsíc to stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu u Foxu, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

jak rychle opravit tenisový loket

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete Ohio State vs Indiana sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny zahrnují Fox (živě na vybraných trzích). Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete na svém počítači sledovat živý přenos Ohio State vs Indiana prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

východní forhendový grip tenis

Hulu s živou televizí

Fox (živě na vybraných trzích) je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete na svém počítači sledovat živý přenos státu Ohio vs Indiana prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled státu Ohio vs Indiana

Buckeyes jsou uprostřed třízápasové smykové prohry a hlavní trenér Chris Holtmann tento týden řekl, že jediný způsob, jak to jeho tým zvládnout, je v podstatě se z toho dostat. Není pochyb o tom, že když takto procházíte s mladými lidmi, že to cítí. Oni jsou. Jsem si jistý, že to na ně má vliv, řekl Holtmann. Realita je taková, že neexistuje způsob, jak se cítit lépe, než hraním dobrého basketbalu.

z čeho jsou tenisky vyrobeny

Hoosiers může být dokonalým týmem, proti kterému se dá odskočit, protože Indiana je sama na trochu skluzu. Hoosiers prohráli dva ze svých posledních tří zápasů, přestože vyhráli svůj nejnovější zápas, 66: 62, proti Northwestern. Indianu vede nováček Trayce Jackson-Davis , který vede tým v bodování s 15,2 body za hru. Jackson-Davis také vede tým v doskoku, tahá 8,3 na soutěž, a je jedním ze čtyř Hoosierů, kteří dosahují průměrných dvouciferných čísel.

Ohio State zahájilo sezónu 9: 0 a od té doby odehrálo 2: 4. Byli týmem číslo 1 v zemi na začátku prosince, ale to se vše změnilo po jejich prohře s Minnesotou 15. prosince. Buckeyes od 21. prosince nevyhráli a jejich tři prohry přišly Wisconsin Badgers a dvěma týmům v pořadí: Západní Virginie a Maryland.

The Buckeye jsou vedeni útočník Kaleb Wesson, který má v průměru 14,7 bodu a 9,3 doskoku na zápas. Wesson vede tým v bodování a doskakování a je jedním ze tří hráčů Ohio State, kteří dosahují průměrných dvouciferných čísel. Duane Washington Jr. má v průměru 11,4 bodu na zápas a hlídá D.J. Carton rozdává 10 bodů v soutěži.

V tomto případě se hodně dalo dosáhnout střelby na velké vzdálenosti a ovládání míče. Hoosiers měl 16 obratů při své výhře proti Northwestern a také stříleli 3-14 z centra. Pokud chtějí Buckeyes předat čtvrtou prohru v řadě, nemohou stejné chyby opakovat znovu.

Indiana vede historickou sérii mezi těmito dvěma týmy, 74-56.


Populární Problémy

Jak nosit neodepnutou společenskou košili. Ačkoli nevycpané košile nejsou skvělou volbou pro formální události, mohou přidat vrstvu lesku a stylu neformálnímu souboru. Než si vyberete společenskou košili, porovnejte oděv s několika ...

Jak identifikovat surové diamanty. Diamanty, které ještě nebyly vybroušeny, se označují jako „surové“ nebo „surové“ diamanty. Chcete -li zjistit, zda je kámen, který máte, diamantem, můžete provést rychlé vizuální vyhodnocení, abyste vyloučili další drahokamy. Z...

Pokud nemáte kabel, podívejte se na online stream ID dokumentu „OJ & Nicole: An American Tragedy“.

Zde je návod, jak sledovat každou hru SEC Tournament 2020 online bez kabelu.

Remíza Wuhan, která má celkem devět hráčů z top 10, je první výzvou pro novou světovou jedničku Kerber.

Video: Victoria Azarenka tančí během exhibiční hry