Montreal 2021: Petra Kvitova vs Camila Giorgi náhled, head-to-head & prediction | Národní banka otevřena

Petra Kvitová

Petra Kvitová

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (7) Petra Kvitová vs Camila Giorgi

Datum: 12. srpna 2021

Turnaj : National Bank Open 2021

Kolo : Třetí kolo (16. kolo)

jak rychle ošetřit tenisový loket doma

Místo : IGA Stadium, Montreal, Quebec

Kategorie : WTA 1000

Povrch : Venkovní tvrdé

Odměna : 1 835 490 $

Načasování zápasu: Cca 15.30 místního času, 19.30 GMT, 1.00 IST

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video


Náhled Petra Kvitová vs Camila Giorgi

Sedmá nasazená Petra Kvitová a Camila Giorgi se ve čtvrtek utkají na National Bank Open v Montrealu a čeká se na čtvrtfinále.

Kvitová od březnového zisku 28. titulu v kariéře v Dauhá bojuje o důslednost. Světová jednička 12 dokázala ve svých dalších 11 akcích dosáhnout čtvrtfinále jen třikrát.

Češka dorazila na olympijské hry v Tokiu na sérii tří zápasů a její naděje na přidání druhé olympijské medaile do její kočičky byla zmařena, když ji ve druhém kole přidala Alison Van Uytvanck.

Dvojnásobná wimbledonská šampionka se bude snažit dát to zklamání za hlavu a pustit se do hlubokého běhu v Montrealu, aby získala jistotu a dynamiku před US Open. Češka zahájila svou montrealskou kampaň pozitivně výhrou 6: 4, 6: 4 nad Fionou Ferro.

V příštím kole ji ale čeká mnohem přísnější výzva v podobě nepředvídatelné světové jedničky 71 Camily Giorgi.

Camila Giorgi

Camila Giorgi

Přestože je Giorgi umístěna mimo nejlepší padesátku, má schopnost porazit některé z nejlepších hráčů svého dne. V této sezóně to dokázala tím, že se dostala do semifinále v Eastbourne a čtvrtfinále na olympijských hrách v Tokiu i v Lyonu.

Během svého běhu na posledních osm v Tokiu vyřadila tvrdě bijící Italka vicemistryni Wimbledonu Karolinu Plíškovou a vicemistryni Australian Open Jennifer Bradyovou.

Zdá se, že tuto formu přenesla do Montrealu, kde na cestě do třetího kola svrhla devátou nasazenou Elise Mertensovou a semifinalistku Roland Garros 2020 Nadiu Podoroska.

Petra Kvitova vs Camila Giorgi proti sobě

Petra Kvitová a Camila Giorgi mají nerozhodný stav 1: 1. Kvitova si ve svém prvním setkání na Fed Cupu 2014 připsala vítězství nad Giorgim 6: 4, 6: 2. Ale Ital obrátil tabulky na dvojnásobného grandslamového šampiona v Sydney v roce 2018 vítězstvím 7-6 (7), 6-2.

Predikce Petra Kvitova vs Camila Giorgi

Petra Kvitová

Petra Kvitová

Přestože je Petra Kvitová zdaleka lepší hráčkou, její nedávné boje a nedůvěra jí mohly zajistit vyrovnaný zápas.

Giorgi vstupuje do tohoto zápasu v horké formě. Italka přenesla svou formu z olympiády do Kanady a připsala si pár vítězství ve dvou setech. Tvrdě zasažená hra devětadvacetiletého hráče má však svá úskalí. Často je pro ni těžké kontrolovat agresi a přehlušuje se, přičemž uniká velké množství nevynucených chyb.

Italka musí být také efektivnější během svých zpátečních her. Proti Nadii Podoroské proměnila jen pět z 11 brejkbolů a proti Kvitové, která má silné podání, by potřebovala odvést lepší práci.

Češka ze své strany vypálila osm es a v otvíráku se dopustila jen čtyř dvojchyb proti Fioně Ferro. Když její podání vystřelí, zbytek hry Kvitovy má tendenci upadnout do formy. Pokud si jih tlapy udrží nízký počet chyb vůči Giorgimu, bude to její favorit.

Předpověď: Petra Kvitová vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Toni hovořil o vztahu, který sdílí s Rafaelem Nadalem, a o tom, jak je mýtem, že ho donutil hrát levého. Toni také sdílel několik vtipných příhod z dětství Rafaela Nadala a řekl, že za své služby nikdy neúčtoval ani korunu.

Váš průvodce streamováním „Eddie's Million Dollar Cook-Off“ online-včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Jak vyrobit veselé farmáře. Jolly Ranchers jsou druhem „skleněných cukrovinek“, které jsou vyrobeny ze směsi cukru a kukuřičného sirupu. Pomocí tohoto receptu si můžete přizpůsobit chutě a barvy. Cukroví jednotlivě obalte nebo obalte práškovým cukrem ...

Jak držet pozoun. Jako každý jiný nástroj je prvním krokem při hře na pozoun porozumění tomu, jak ho držet. Abyste dosáhli dobrého uchopení, zatlačte palec levé ruky do výztuhy ve spodní části zvonové trubice a poté ...

Jak zacházet s nataženým svalem. Natažený nebo namáhaný sval je ten, který byl kvůli fyzické aktivitě nadměrně natažený, což má za následek otok a bolest. Natažené svaly jsou běžná poranění, která lze obvykle účinně léčit doma ....

Váš průvodce streamováním Alenky v říši divů online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.