'Pan. Živý stream finále Robota: Jak se dívat online bez kabelu

Síť USA Pane RoboteDnes večer je finále série Pane Robote v síti USA. Vysílá se ve 21 hodin. Východní (o hodinu dříve než obvykle) a bude trvat dvě hodiny a sedm minut. Fanoušci jsou nadšeni zvraty, které přinesou poslední epizody, zvláště po obrovském zápletce minulého týdne. Nyní, když se blížíme ke konci, budete pravděpodobně chtít sledovat živé přenosy, aby vám nic neuteklo. Tento příspěvek bude mít spoilery na předchozí epizody vedoucí až k dnešnímu večeru.

jak zastavit bolest tenisového lokte

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos z USA na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

USA jsou jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny zahrnují USA.

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verziJakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

USA je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod a speciálů) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud) DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Živý přenos USA Network vyžaduje kabelové přihlášení

USA Network má také svůj vlastní online web pro živé televizní vysílání tady . Bohužel to není k dispozici pro lidi bez kabelového předplatného. Chcete -li tuto možnost odemknout, musíte se přihlásit ke svému poskytovateli televize.


Poskytovatelé digitálních služeb nemusí mít epizodu poté, co bude vysílat několik dní

Pokud tento večer nesledujete živě a máte v úmyslu počkat a sledovat jej na Amazonu nebo iTunes, může na vás čekat déle než obvykle.

Sam Esmail řekl, že finále série s největší pravděpodobností nebude po několik dní k dispozici u vašich digitálních poskytovatelů. Pokud se chcete vyhnout spoilerům, nejlepší protijed je sledovat to naživo ...

Pro kohokoli, koho zajímá#MrRobotfinále série, vězte, že s největší pravděpodobností nebude po několik dní k dispozici u vašich digitálních poskytovatelů. Pokud se chcete vyhnout spoilerům, nejlepší protijed je sledovat to zítra večer naživo!

- Sam Esmail (@samesmail)22. prosince 2019

V tweetu Esmail řekl, že to zahrnuje iTunes. Pravděpodobně to zahrnuje také Amazon a další digitální poskytovatele, jako je Google Play. Možná budete chtít vyzkoušet jednu z výše uvedených možností živých přenosů, abyste nemuseli dlouho čekat a riskovali, že vás zkazí.


'Pan. Náhled robota

Pane Robote bylo v této sezóně docela šílené a úžasné. Tady je upoutávka na dnešní večer.Hrát si

Mr. Robot 4 × 12 & 4 × 13 'Finale' Promo (HD) Mr. Robot 4 × 12 'Finale Series 1' & 4 × 13 'Series Finale Part 2' Promo (Series Finale) - Část první ze série finále. Mr. Robot 4 × 13 'Series Finale Part 2' (Series Finale) - Část druhá finále série. Přihlaste se k odběru tvpromosdb na Youtube a získejte další promo akce Mr. Robot pro sezónu 4 v HD! Pane Robot… 2019-12-16T04: 04: 53 000Z

Herectví pro sezónu si zaslouží spoustu Emmy, spolu s úžasným psaním. Příběhy budou všechny zabalené a po minulém týdnu není úplně jasné, co se přesně děje. Jsme zase v Elliotově hlavě? Skutečně Whiterosesův stroj fungoval? Nebo Elliot zažívá nějaký druh vynuceného klamu, který byl také dán Angele, což vysvětluje, proč v jeden okamžik tolik věřila ve Whiterose?

Nedávno jsme se dozvěděli temnou pravdu o Elliotově otci, a když se ohlédnete za předchozími sezónami, můžete vidět, že show celou dobu naznačuje toto temné, srdcervoucí tajemství. Miloval jsem scénu mezi Elliotem a jeho poradcem, když jsem zjistil, že se o něj stále opravdu stará a chce se ujistit, že bude v pořádku.

Poté Elliot a Darlene vytáhli na Whiterose úžasný hack a nakonec dostali všechny její peníze spolu s penězi od ostatních členů skupiny Deus. Dom je nyní někde v jiné části světa, ale jsem si docela jistý, že jsme neviděli poslední Darline.

Řada 4 byla úžasná a recenze to odrážejí. Pokud se podíváte na Recenze IMDb Uvidíte, že hodnocení epizody je 9,5, 8,9, 8,8, 8,8, 9,8, 9,2, solidních 10 hvězdiček pro epizodu 7, kde bylo odhaleno Elliotovo temné tajemství o jeho otci, pak 9,4 pro epizodu 8 a 9,9 hvězd pro epizodu. 9.

Dnešní epizody se jmenují Finale Series Part One a Series Finale Part Two. Nedávají žádné rady, co očekávat.


Populární Problémy

Jean-Francois Caujolle, ředitel turnaje akce ATP Tour 250 v Marseille, byl nedávno dotázán, zda má Roger Federer v sobě ještě další wimbledonský titul.

Žádné těžké pocity, když se Hewitt loučí s bývalou láskou Kim

V sobotu se Elise Mertens a Kristyna Pliskova utkají mezi sebou o postup do finále Prague Open 2020. Setkání je jejich třetím na turné, přičemž Mertens v obou předchozích setkáních převažuje.

Podívejte se na dnešní epizodu seriálu '90 Day Fiancé: Happily Ever After' online, bez kabelu. Epizoda s názvem „Chycen v křížové palbě“ se koná ve 20 hodin. ET.

Existuje tolik možností, ze kterých si můžete vybrat, když přijde čas na výběr nových slunečních brýlí, což může tento proces udělat zábavným, ale také trochu skličujícím. Začněte výběrem správné velikosti a stylu rámečků pro váš tvar obličeje. Z...