Přímý přenos Alabama vs Missouri: Jak se dívat online zdarmaGetty Mac Jones z Alabama Crimson Tide.mývalové čpavkové tenisové míčky

Poté, co před rokem zmeškal play -off College Football, začíná Alabama v sobotu svůj nejnovější úkol národního mistrovství na cestě proti Missouri.Hra začíná v 19 hodin. ET a bude vysílán na ESPN. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos Alabama vs Missouri online:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ESPN a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, Alabama vs Missouri můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, přichází FuboTV také s 500 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.
Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ESPN a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:hrát badmintonové hry

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžete sledovat Alabama vs Missouri naživo v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Vidgo.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos ESPN a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Alabama vs Missouri naživo v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje Hulu.

simien loketní ortéza

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Orange můžete sledovat živý přenos ESPN a dalších 30 televizních kanálů. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Alabama vs Missouri živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Alabama vs Missouri

Bez hraní her je Alabama již týmem číslo 2 v anketě The Associated Press, což je náznak očekávání pro nabitý tým Crimson Tide, který vrací některé klíčové kousky, zejména na útočné straně míče.

můžete prát tenisky v pračce

Alabama skončilo v minulé sezóně 11: 2, ale zůstalo venku, když přišlo na play-off College Football. The Tide místo toho hrál v Citrus Bowl, porazil Michigan 35-16. Přerušilo to sérii čtyř po sobě jdoucích sezón, kdy Alabama hrála za národní titul a vyhrála dvě z těchto her.

S novým úkolem National Title, který začíná v sobotu v Missouri, hlavní trenér Crimson Tide Nick Saban zdůrazňuje svému týmu po dlouhé offseason jednu věc - konec.

Musíte dokončit bloky. Musíte dokončit své náčiní. Musíte dokončit úklid obrany, dokončit běhy. Chci říct, to je to hlavní. Dlouho jsme nehráli hru, takže se musíme dostat z tréninkového režimu a ujistit se, že cvičíme rozvíjení návyků, které se stanou součástí naší DNA jako konkurence, pokud jde o to, jak hrajeme. ve hře. To je tedy asi to nejdůležitější.

Velkou otázkou pro Alabamu, která míří do sezóny, bylo, kdo by začínal na rozehrávce s Tua Tagovailoa přecházejícím do NFL. Mac Jones, který převzal po zranění v loňské sezóně Tagovailoa, získá první střelu, když Alabama zahájí sezónu proti Missouri.

Myslím, že loni, když hrál z velké části, odvedl dobrou práci, zůstal v sobě a dělal to, řekl Saban. Myslím, že někdy v praxi, zvláště když věci nejdou přesně tak, jak jsme je měli sepsané, by trochu přehnaně analyzoval věci z hlediska možná toho, proč to nefungovalo, než aby se soustředil jen na další hrát si.

Missouri začíná v sezóně 6–6 a rozešla se s trenérem Barrym Odomem mimo sezónu. Eli Drinkwitz byl najat po krátkém působení v Appalachian State a ve své první hře s Alabamou dostává velkou výzvu.

Neuděláš je. Proti nim nebudete mít štěstí. Budete tam muset jít a popravit na vysoké úrovni, řekl Drinkwitz. A to je výzva, na které jsme ve skutečnosti pracovali celý podzimní tábor. To je výzva každý den v praxi, je jít tam, cvičit, cvičit zásadně zdravě, starat se o fotbal a to jsou věci, které děláme každý den.

Alabama je obrovský 29bodový favorit této hry. Součet je stanoven na 56 bodů.Populární Problémy

Twin block braces jsou odnímatelné ortodontické aparáty, které pomáhají opravit zarovnání čelistí. Stejně jako všechny ortodontické aparáty mohou být zpočátku nepohodlné a zvyknout si na ně. Vyhýbáním se tvrdým jídlům, cvičením mluvení s ...

„Pretty Little Liars“ se dnes večer vrací se spinoffovou sérií „The Perfectionists“. Zjistěte, jak jej streamovat online bez kabelu.

CBS má novou televizní show, která má premiéru 9. dubna 2019 a nese název 'The Code'. Zjistěte více o tom, jak sledovat show online prostřednictvím živého přenosu.

Jak pozorovat ranní modlitbu v ortodoxním judiasmu. Modlitba je jednou z nejdůležitějších částí praktikování judaismu. V židovské filozofii není účelem modlitby, aby člověk změnil Boha, ale aby člověk změnil sám sebe, a tím ...

Jak rozpoznat vředy. Vaření (nebo furuncle) je velký hrbol naplněný hnisem, který se tvoří pod kůží v důsledku bakteriální infekce ve vlasovém folikulu nebo olejové žláze. Někdy se ve shluku známém jako carbuncle může vytvořit několik varů ....