Naomi Osaka získává vlastní řadu raket Yonex ve spolupráci se slavným umělcem Takashi Murakami

Naomi Osaka

Naomi Osaka

Čtyřnásobná grandslamová šampionka Naomi Osaka má nyní vlastní řadu na míru vyrobených raket Yonex, která byla nedávno odhalena v rámci její spolupráce s japonským současným umělcem Takashi Murakami.

Osaka si vzala na sociální média velké odhalení své vlastní rakety. Japonci vyjádřili své štěstí v partnerství s Murakami a tvrdili, že byla dlouholetým obdivovatelem umělce. Pokračovala v označování příležitosti spolupracovat s Murakami za „sen“ a zároveň poděkovala Yonexovi za to, že jí důvěřoval svou vizí.

obrázky tenisových míčků a raket
`` Představení rakety Naomi Osaka x Takashi Murakami EZONE, která byla tak šťastná, byla vždy takovým obdivovatelem, takže mít možnost konečně spolupracovat je opravdu sen, 'napsal Osaka na Instagram.
'Nekonečně děkuji Yonexu, že mi svěřil vizi a protože bez nich by tento projekt tak úžasně neožil.'
Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Naomi Osaka (@naomiosaka)

Osaka Yonex EZONE 98 raketa je zdobena několika květy třešňového květu. Raketa má japonské křestní jméno napsané tiskacími písmeny, za ním následují dva symboly: klokan a Socha svobody, které představují Australian Open a US Open, dva grandslamové turnaje, které vyhrála.

Na raketě v Osace je také symbol medvěda, který běží se sedmikráskou v ruce. Japonská raketa má na krku také zlaté logo a text Yonex. Kromě rakety Osaka také vystavila svou novou tašku na sadu Yonex na míru, která má podobný design jako její raketa.

Zde je několik obrázků nové rakety a tašky Yonex Naomi Osaka:

Naomi Osaka se svou novou raketou a soupravou (Zdroj: Naomi Osaka

Naomi Osaka se svou novou raketou a soupravou (Zdroj: nejnovější příspěvek Naomi Osaka na Instagramu)

kolik je espn na roku
Osaka

Nová raketa v Ósace (Zdroj: Nejnovější příspěvek Naomi Osaka na Instagramu)

Osaka

Nová raketa v Ósace má několik hezkých drobností (Zdroj: nejnovější příspěvek na Instagramu Naomi Osaka)

Osaka

Nová raketa Osaka s logem a textem Yonex (Zdroj: nejnovější příspěvek Naomi Osaka na Instagramu)

Osaka

Nová taška z Osaky (Zdroj: Nejnovější příspěvek Naomi Osaka na Instagramu)

Japonka bude pravděpodobně hrát se svou novou raketou v roce 2021 Western & Southern Open, což bude její jediná vyladěná akce před letošním US Open.

jak se hraje tenis

Naomi Osaka v naději, že změní sezónu na US Open

Naomi Osaka má za sebou několik měsíců. Japonka zvítězila na grandslamových turnajích hardcourtů zády k sobě, na US Open 2020 a Australian Open 2021 porazila na cestě za svými tituly ty nejlepší z nejlepších.

Ale poté se stáhla z Roland Garros a Wimbledonu ve snaze chránit své duševní zdraví. Poté se vrátila do akce na olympiádě v Tokiu, kde ji ve třetím kole překvapivě vyhodila Marketa Vondrousová.

Osaka poté odstoupila z akce WTA 1000 v Montrealu začátkem tohoto týdne. Očekává se však, že se představí na Western & Southern Open v Cincinnati, než se vydá do Flushing Meadows bránit svou korunu US Open.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živý přenos „Now Apocalypse“, snadno z nejoriginálnějších komedií roku.

Poté, co se Jelena Ostapenko stala první lotyšskou finalistkou grandslamu, vyslala ze své vlasti řadu gratulací.

Ať už toužíte po příteli nebo přítelkyni nebo vám chybí rodina a přátelé, můžete se naučit užívat si sami. Mějte na paměti, že zatímco lidé jsou sociální zvířata, neznamená to, že nemůžeme být dokonale šťastní mimo společnost ...

Podíváme -li se odrazit od minulého týdne drubování, č. 20 Michigan v sobotu nastupuje na Rutgers. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

V posledních měsících sezóny 2020 Novak Djokovic tvrdil, že dva největší cíle jeho kariéry byly překonání rekordu ve většině grandslamových titulů a překonání rekordu ve většině týdnů strávených

Jak cvičit na výletní lodi. Běžná myšlenka, která často na mysli výletních rekreantů na začátku cesty je, že opustíte loď, která váží o pět liber více, než jste měli, když jste nastupovali. Je však možné ...