Naomi Osaka je druhým nejlépe vydělávajícím sportovcem, který soutěží na olympijských hrách v Tokiu v roce 2021

Naomi Osaka na French Open 2021

Naomi Osaka na French Open 2021

tenisové rakety na prodej

Japonská Naomi Osaka není jen nejlépe vydělávajícím tenistou, který se bude účastnit olympijských her v Tokiu, ale také druhým nejlépe vydělávajícím sportovcem na hrách.

Forbesův seznam nejlépe vydělávajících olympioniků do Tokia vede americká basketbalová hvězda Kevin Durant. Poté, co již v kariéře získal dvě zlaté olympijské medaile, nahromadil Durant v období od 1. května 2020 do 1. května 2021 75 milionů dolarů.

Odhaduje se, že Naomi Osakaová, která se poprvé od svého vystoupení na French Open kvůli obavám z duševního zdraví vrátí na kurty v Tokiu, podle odhadů za stejné období vydělala 60 milionů dolarů. Toto číslo zahrnuje odměnu na soudu, sponzorství a doporučení a řadí ji na číslo 2 v seznamu.

Naomi Osaka je, a není třeba říkat, nejlépe vydělávající atletka na světě. Její postava 60 milionů dolarů také překonala rekord v nejvyšších výdělcích jakékoli atletky za jediné 12měsíční období.

Novak Djokovic a Kei Nishikori se připojili k Naomi Osaka na Forbesově seznamu nejlépe vydělávajících olympioniků

Kei Nishikori a Novak Djokovic po svém semifinálovém zápase na US Open 2018

Kei Nishikori a Novak Djokovic po svém semifinálovém zápase na US Open 2018

Světová jednička Novak Djokovič a bývalý světový hráč číslo 4 Kei Nishikori jsou dalšími dvěma tenisty na seznamu devíti nejlépe vydělávajících sportovců, kteří budou v Tokiu soutěžit podle časopisu Forbes.

Djokovič, který usiluje o to, aby se stal prvním mužským hráčem v tenisové historii, který vyhrál Golden Slam (všechny čtyři grandslamy a zlatou medaili ve dvouhře ve stejném roce), je na 4. místě seznamu. Odhaduje se, že Srb během posuzovaného období nashromáždil výdělky 34,5 milionu USD.

Nishikori, který byl v uplynulém desetiletí jednou z největších sportovních ikon v Japonsku, je na 7. místě seznamu. Bývalý finalista US Open údajně za poslední rok vydělal 30,5 milionu dolarů.

Seznamu Forbes dominují američtí basketbalisté. Kromě Duranta na č. 1 je na seznamu Damian Lillard na 3. místě (40,5 milionu dolarů), Devin Booker na č. 6 s 30,5 miliony dolarů, Khris Middleton na č. 8 (27 milionů dolarů) a Jrue Holiday na č. 9 ( 23 milionů dolarů).

Rory McIlroy je jediným netenisovým nebo nebasketbalovým sportovcem na seznamu. Irský golfista je na čtvrtém místě se ziskem 32 milionů dolarů.

Také pokladna: Plán olympijských her v Tokiu 2021

Populární Problémy

Začít pít whisky se může zdát zastrašující, ale Johnnie Walker Black Label je skvělé místo, kde začít. Tato whisky, která stárne dvanáct let a obsahuje směs 40 různých druhů whisky, je klasickou volbou. Tam...

Roger Federer přistál v italské oblasti Liguaria, aby natočil reklamu se dvěma mladými tenisty. Hráči se proslavili v dubnu poté, co během uzamčení zorganizovali zábavnou hru tenisu na střechách.

Jak zacházet se zánětem šlach v zápěstí. Pokud trpíte bolestí, ztuhlostí a otokem zápěstí, můžete mít zánět šlach v zápěstí. I když to můžete považovat za sportovní zranění, zánět šlach v zápěstí může být způsoben jakoukoli činností, která ...

Boogie boarding je zábavný a jednoduchý způsob, jak si užít den na pláži. Boogie boarding, také nazývaný bodyboarding, je forma jízdy na vlně, kterou lze provozovat jako příležitostnou rekreační aktivitu nebo jako vážný sport. Vyberte si boogie desku ...

Zde je návod, jak můžete sledovat nedělní hru Mavericks vs Clippers naživo online, pokud nemáte kabel.