Naomi Osaka je druhým nejlépe vydělávajícím sportovcem, který soutěží na olympijských hrách v Tokiu v roce 2021

Naomi Osaka na French Open 2021

Naomi Osaka na French Open 2021tenisové rakety na prodej

Japonská Naomi Osaka není jen nejlépe vydělávajícím tenistou, který se bude účastnit olympijských her v Tokiu, ale také druhým nejlépe vydělávajícím sportovcem na hrách.Forbesův seznam nejlépe vydělávajících olympioniků do Tokia vede americká basketbalová hvězda Kevin Durant. Poté, co již v kariéře získal dvě zlaté olympijské medaile, nahromadil Durant v období od 1. května 2020 do 1. května 2021 75 milionů dolarů.Odhaduje se, že Naomi Osakaová, která se poprvé od svého vystoupení na French Open kvůli obavám z duševního zdraví vrátí na kurty v Tokiu, podle odhadů za stejné období vydělala 60 milionů dolarů. Toto číslo zahrnuje odměnu na soudu, sponzorství a doporučení a řadí ji na číslo 2 v seznamu.

Naomi Osaka je, a není třeba říkat, nejlépe vydělávající atletka na světě. Její postava 60 milionů dolarů také překonala rekord v nejvyšších výdělcích jakékoli atletky za jediné 12měsíční období.Novak Djokovic a Kei Nishikori se připojili k Naomi Osaka na Forbesově seznamu nejlépe vydělávajících olympioniků

Kei Nishikori a Novak Djokovic po svém semifinálovém zápase na US Open 2018

Kei Nishikori a Novak Djokovic po svém semifinálovém zápase na US Open 2018Světová jednička Novak Djokovič a bývalý světový hráč číslo 4 Kei Nishikori jsou dalšími dvěma tenisty na seznamu devíti nejlépe vydělávajících sportovců, kteří budou v Tokiu soutěžit podle časopisu Forbes.

Djokovič, který usiluje o to, aby se stal prvním mužským hráčem v tenisové historii, který vyhrál Golden Slam (všechny čtyři grandslamy a zlatou medaili ve dvouhře ve stejném roce), je na 4. místě seznamu. Odhaduje se, že Srb během posuzovaného období nashromáždil výdělky 34,5 milionu USD.Nishikori, který byl v uplynulém desetiletí jednou z největších sportovních ikon v Japonsku, je na 7. místě seznamu. Bývalý finalista US Open údajně za poslední rok vydělal 30,5 milionu dolarů.Seznamu Forbes dominují američtí basketbalisté. Kromě Duranta na č. 1 je na seznamu Damian Lillard na 3. místě (40,5 milionu dolarů), Devin Booker na č. 6 s 30,5 miliony dolarů, Khris Middleton na č. 8 (27 milionů dolarů) a Jrue Holiday na č. 9 ( 23 milionů dolarů).

Rory McIlroy je jediným netenisovým nebo nebasketbalovým sportovcem na seznamu. Irský golfista je na čtvrtém místě se ziskem 32 milionů dolarů.

Také pokladna: Plán olympijských her v Tokiu 2021

Populární Problémy

Pokud žijete ve Spojených státech, můžete sledovat online streamování nových epizod seriálu „Doctor Who“ The Faceless Ones.

Zde je návod, jak sledovat finále „Jeho temných materiálů“ online bez kabelu.

V Michiganu je již týden soupeření, protože MSU v sobotu přebírá UM ve fotbale. Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat hru online zdarma zdarma.

Jak vyrobit kouřovou bombu z dusičnanu draselného a cukru. Tento článek vám vysvětlí, jak vyrobit kouřovou bombu. Toto je zdaleka nejlepší recept a dokonce i začátečníci budou vařit kouřové bomby během okamžiku Změřte 60 gramů draslíku ...

Jannik Sinner vyhrál svůj první titul na okruhu ATP Tour a letos dosáhl prvního grandslamového čtvrtfinále na French Open. Mezitím Lorenzo Sonego získal ocenění Special 2020 za šokové vítězství nad světovou jedničkou Novakem Djokovičem ve Vídni.

Dnes večer je finále 12. série Teorie velkého třesku, které sérii ukončuje. Podívejte se, jak sledovat show online prostřednictvím živého přenosu.