How to Bowl a Leg Break

Zlomení nohy v kriketu je obtížná technika, která spočívá v otočení hřiště pro praváky ze strany nohou pravorukého pálkaře. Přestávka na noze může být neuvěřitelně úspěšná, pokud je správně ukloněna.

Část 1 ze 3: Uchopení míče

 1. Obrázek s názvem Bowl a Leg Break Krok 1

  1 Umístěte prsty. Držte míč mezi ukazováčkem a prostředníčkem. Vsuňte míč mezi tyto prsty, aby byly rozděleny do široka, ale pohodlně, a šev mezi nimi vede vodorovně. Ohněte prsten a malé prsty tak, aby se jeho vnitřní strana dotýkala strany míče. Malíček by měl spočívat podél prsteníčku.
  • „Dva prsty dolů a dva prsty nahoru“ je rychlý způsob, jak si to uchopení zapamatovat. Ukazovák a prostředníček jsou rovné a směřují „nahoru“, zatímco prsten a malé prsty jsou ohnuté a směřují „dolů“.


 2. Obrázek s názvem Bowl a Leg Break Krok 2

  2 Udržujte malou mezeru mezi míčem a dlaní. Ujistěte se, že je mezi dlaní a míčem prostor. Pokud je zatlačen příliš hluboko do vaší dlaně, nebudete mít páky, které potřebujete k jeho správnému roztočení. Veškerou práci odvede vaše zápěstí a prostředníček.
 3. Obrázek s názvem Bowl a Leg Break Krok 3

  3 Držte volný úchop. Příliš těsné držení míče vám také zabrání ve správném pákovém efektu a kontrole otáčení. Nechejte jej jemně ležet mezi prostředními a ukazováky, palec držte blízko ukazováčku, ale mimo míč. Celá vaše ruka bude dávat kouli pohyb, ale pouze tyto kontaktní body jí budou dávat rotaci a křivku. Udržování volného úchopu umožňuje větší volnost pohybu při jeho otáčení. reklama

Část 2 ze 3: Nastavení vašeho přístupu

 1. Obrázek s názvem Bowl a Leg Break Krok 4

  1 Postavte zápěstí do správné polohy. Ohněte zápěstí v 90stupňovém úhlu a připravte si dodávku, takže pokud dáte paži rovně dolů a rovně po boku, dlaň (a míč) bude směřovat nahoru. Držení zápěstí v tomto úhlu vám umožní rychle otáčet míč zprava doleva, když jej pustíte. Pamatujte, že rotace zlomeniny nohy pochází z pohybu zápěstí a prostředníčku, nastavte si zápěstí tak, abyste jej mohli správně natáhnout.
 2. Obrázek s názvem Bowl a Leg Break Krok 5

  2 Zarovnejte nohy, boky a ramena s cílem. Zarovnání levé strany těla s vaším cílem. To vám pomůže zaměřit se a ovládat svůj přístup. Rovněž vám to umožní získat hybnost při otáčení těla při házení míče.
 3. Obrázek s názvem Bowl a Leg Break Krok 6

  3 Nastavte svůj přístup a vyběhněte pod mírným úhlem. Připravte svůj postoj na svůj přístup. Rozběh nemůže být příliš přímý ani příliš šikmý. Buď extrémní vám zabrání ve správném otáčení míče a v tom, abyste svou hybnou sílu nepoužívali bez bowlingové paže. reklama

Část 3 ze 3: Uvolnění míče

 1. Obrázek s názvem Bowl a Leg Break Krok 7

  1 Řiďte pomocí paže bez bowlingu. Těsně před miskou zvedněte a nakrájejte paži bez bowlingu dolů před sebe. Použijte paži a levou stranu těla, abyste získali větší dynamiku. Nechte tento pohyb natáhnout vaše bowlingové rameno dopředu.
 2. Obrázek s názvem Bowl a Leg Break, krok 8

  2 Otočte tělo dopředu. K vedení pohybu použijte levou stranu těla. Při házení otočte zadní nohu a vykročte vpřed. V tuto chvíli zvedněte bowlingovou ruku nahoru a přes hlavu směrem dopředu.
 3. Obrázek s názvem Bowl a Leg Break, krok 9

  3 Otáčejte zápěstím a míčem zprava doleva, když jej uvolňujete. Pohyb je generován z vašeho prostředního prstu, když se vaše zápěstí otáčí, takže míč po uvolnění provede pohyb proti směru hodinových ručiček. Pokud je míč správně ukloněn, odrazí se rychle doleva, když dopadne na zem (ve směru otáčení). Záda jsou celou dobu obrácena k vám a dlaň končí směrem dolů.
  • Váš krok by měl být od sebe vzdálený po ramena.
  • Postup byste měli dokončit bowlingovým ramenem směrem k cíli.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co je špatně, když se pokusím uklonit legspin, ale vždy se otočí ve směru offspin? Jednoduchý! Otáčíte zápěstím špatným směrem! Cvičte pomalými švihy zápěstím správným směrem, dokud nenajdete tu správnou hybnost.
 • Otázka Jak se unáším při bowlingu se zlomením nohy? Drift závisí na 4 (možná 5) faktorech. Míč bude unášet vpravo nadhazovačem. Čím více roztočení získáte, tím lehčeji se budete unášet, takže začněte pracovat na těchto revolucích. Míč se snáze unáší za jasného, ​​ne vlhkého dne. Při pokusu o drift máte šev co nejvíce vodorovně a svisle k hřišti. Ujistěte se, že míč hodně létá - čím déle je míč ve vzduchu, tím více času bude muset unášet.
 • Otázka Je lepší otočení nohou nebo roztočení? Záleží na tom, kolik zkušeností má nadhazovač s bowlingovou technikou. Otáčení nohou vypadá úžasně, pokud můžete obepnout nohy pravého pálkaře/ženy, ale vyžaduje určitou zručnost. Naopak, odstřeďování, když je dobře ukloněno, může udržet běh celkem nízko, protože budete nadále nutit pálkaře/ženu blokovat nebo čelit Lbw nebo být ujížděni.
 • Otázka Držím míč na švu nebo mísu příčně, když se pokouším uklouznout frézu? Držíte míč na švu, i když se švu dotýká pouze prostředník.
 • Otázka Z jakého úhlu by měl být míč uvolněn, podle číňana levé paže? Chinaman levé paže se rovná odstřeďování pravé paže. Pokud jde o úhel, měli byste se řídit úhlem pravého nožního rozmetače.
 • Otázka Mám to pomalé nebo rychlé? Určitě asi uprostřed, ale hlavně rychle. Pokud jsou v uličce nějaké svahy, je nejlepší, když zrychlíte způsob, jakým hrajete, abyste na ně netrefili tolik, jako byste pravděpodobně udělali, kdybyste se pomalu uklonili.
 • Otázka Pokud otočím nohou nohou, otočí se míč o 45 stupňů? To závisí na vaší akci. Může se točit více než 45 stupňů, nebo možná méně. Je také možné, že se neotočí.
 • Otázka Je důležité udělat misku doleva? Ne, můžete jít doprava, pokud je to pro vás lepší.
 • Otázka Mám otočit prstem nebo zápěstím při bowlingu? Pc Kothari Zápěstí, protože nožní spinner je typem spinneru na zápěstí, nikoli prstového.
 • Otázka Co mám dělat, když si udělám zlomeninu nohy a bude široká? Pokud to jde do široka, nejlepší věc, kterou musíte udělat, je procvičit si pokus zarovnat pohyb paže s brankami.

Populární Problémy

Jak odstranit zvířecí chlupy. Vlasy od vašich chlupatých přátel mohou být velmi frustrující, když si najdou cestu na vaše oblečení, koberce, nábytek a čalounění. I když odstranění chlupů z domácích mazlíčků dá trochu práce, dá se to zvládnout! Věci jako...

Silné kotníky mohou zlepšit vaši rovnováhu a také posílit vaše nohy. Existuje mnoho různých způsobů, jak můžete posílit kotníky, v závislosti na úrovni pohodlí a vybavení, které děláte nebo nemáte k dispozici. Cvičení, která ...

Jak nosit klínové boty. Boty na klínku jsou skvělými možnostmi, pokud chcete získat větší výšku, aniž byste se museli starat o svržení otravných jehlových podpatků. Jsou také super univerzální. Mohou jít s džíny nebo legíny pro příležitostný vzhled, nebo ...

Pokud se snažíte na někoho udělat dobrý dojem nebo jen chcete udělat změnu pro sebe, může být nejlepším řešením jednat nevinně. Díky jednoduchým úpravám toho, jak se oblékáte a komunikujete s ostatními, budete vypadat více ...

Zde je návod, jak sledovat dnešní lakrosovou hru Yale vs Penn State online bez kabelu. Nittanyští lvi a buldoci jsou v národě zařazeni na 1. a 3. místo.