Jak sledovat basketbal USA vs Bahamy AmeriCup

USA vs Bahamy AmeriCup hodinky

Getty Trenér Joe Prunty

Spojené státy se v pátek utkají na Bahamách v turnaji FIBA ​​AmeriCup v San Juanu v Portoriku.

Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Ve Spojených státech nebude hra (čas zahájení v 16:30 ET) nikde v běžné televizi, ale můžete sledujte USA vs Bahamy žít na ESPN+ přímo zde:

Sledujte na ESPN+

ESPN+ má exkluzivní pokrytí všech her AmeriCup, živého vysokoškolského basketbalu, UFC, mezinárodního fotbalu, tenisu Australian Open, desítek dalších živých sportů, každého dokumentu 30 na 30 a dalšího originálního obsahu (video i písemně) za 5,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, USA a Bahamy můžete sledovat živě v aplikaci ESPN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.

Můžete také sledovat na počítači přes ESPN.com .


USA vs. Bahamy AmeriCup Kvalifikační náhled

Každé dva roky se národní týmy umístěné na kontinentech západní polokoule střetnou v turnaji FIBA ​​AmeriCup, který slouží především jako kvalifikace pro olympijské hry i pro mistrovství světa FIBA ​​v roce 2023. Týmy jsou rozděleny do čtyř skupin, přičemž USA a Bahamy, které spadají do skupiny D.

Letos se v sestavě pro Spojené státy představí dvě bývalé hvězdy NBA Joe Johnson a Isaiah Thomas a bývalý tovaryš NBA Brandon Bass nahradí hráče roku Ivy League Paula Atkinsona, který kvůli pozitivnímu COVID nemohl soutěžit -19 test.

Bývalý hlavní trenér Milwaukee Bucks Joe Prunty bude mít tentokrát otěže a je nadšený z talentované kombinace veteránů a začínajících hráčů, se kterými bude pracovat. Joe a Isaiah mají nejvíce zkušeností s NBA, ale existuje několik hráčů s cennými profesionálními zkušenostmi, které je připravily na tuto soutěž, a to i na mezinárodní úrovni, Prunty řekl NBC Sports . Bude vzrušující sledovat, jak se sejdou jako tým, aby reprezentovali USA.

Prunty také dodal, že se zaměřuje na celkový obraz týmu, který míří do zápasu proti Bahamám.

Lidé se budou ptát: „Ach, je to skvělý tvůrce životopisů? Ne. Toto je tým USA, Řekl Prunty . Úroveň respektu nejen k reprezentaci vaší země, ale i díky tomu, co se s týmem USA děje v historii mezinárodní soutěže, znamená hodně být toho součástí.

Spojené státy naposledy hrály na Bahamách v listopadu 2020, kdy křižovaly k vítězství 99-59. Spojené státy tak již mají zaručené první tři místa a kotviště AmeriCup směřující do svého zápasu proti Bahamám. Tým USA se také již kvalifikoval na olympijské hry v Tokiu, které jsou aktuálně naplánovány na červenec.

Za EuroHoops „Zde je očekávaný soupis pro tým Spojených států v AmeriCupu:

Joe Johnson (volný agent/Arkansas), Isaiah Thomas (volný agent/Washington), Brandon Bass (Celtics, Clippers), Cat Barber (volný agent/stát Severní Karolína), Josh Boone (volný agent/Connecticut), Chris Daniels (zdarma Agent/Texas A&M Univ. – Corpus Christi), Will Davis II (volný agent/UC Irvine), KJ Feagin (volný agent/stát San Diego), Treveon Graham (volný agent/VCU), Ra'Shad James (Orasi Ravenna, Itálie/Northwood), Dakota Mathias (volný agent/Purdue), James Nunnally (volný agent/UC Santa Barbara), Jordan Sibert (volný agent/Dayton) a Tre'Shawn Thurman (volný agent/Nevada).


Populární Problémy

Zmrzlina je chutná, ale její příprava může být obtížná. Někteří lidé mají rádi svou zmrzlinu bohatou a hustou, na rozdíl od lehké a vzdušné. Jiní lidé mohou mít potíže se zmrzlinou, která nezhoustne ve víně. Naštěstí s ...

Dnes v noci se vysílá epizoda 3 sezóny 17 pro pořad „Keeping Up With the Kardashians“. Získejte informace o epizodě KUWTK a o tom, jak ji sledovat online, prostřednictvím živého streamování bez kabelů.

Jak zmírnit bolest zápěstí při zvedání. Něžné a bolestivé zápěstí může ztěžovat používání rukou. Naštěstí většina bolesti zmizí, jakmile si opřete zápěstí a snížíte otoky. Úlevy od bolesti a balíčky ledu vytvoří ...

Typ těla přesýpacích hodin, kde jsou vaše boky a poprsí širší a váš pas dobře definovaný, je často spojován se zakřivenými sirénami jako Sophia Loren a Marilyn Monroe. Stále však můžete být postavou přesýpacích hodin, pokud budete nosit trochu ...

Run the Jewels, Pharrell a další se připojte ke koncertu „Holy Calamavote“, který se koná v sobotu večer. Zde je návod, jak sledovat koncert online.

Playoffs NFL 2019 začíná v sobotu gumovým zápasem mezi divizními rivaly Colts a Texans. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.