Naomi Osaka, Tom Brady a další podporovatelé FTX zamítají žalobu ve výši 11 miliard dolarů

Jinde, 25letá dívka nedávno dosáhla významného obchodního vítězství poté, co její mediální společnost Hana Kuma získala 5 milionů dolarů ve fundraisingovém kole.SLEDUJTE: Daniela Hantuchová divoká za Miami | Top 5 s Dani

Naomi Ósakaová a několik dalších sportovních hvězd včetně Toma Bradyho a Shaquillea O'Neala mohou být blízko k velkému zlomu poté, co byli jmenováni jako obžalovaných v hromadné žalobě ve výši 11 miliard dolarů .

Loňský pád FTX – kdysi jedné z nejhodnotnějších kryptoměnových burz na světě s oceněním 32 miliard dolarů – vyvolal otřesy napříč finančními trhy a spustil příval osočování a právních kroků. Investoři se brzy vrátili Stáj mluvčích celebrit FTX , včetně Ósaky, ve snaze učinit je odpovědnými za propagaci „klamavé“ platformy.Čtyřnásobný grandslamový šampion se ve čtvrtek připojil k Bradymu, jeho bývalé manželce Gisele Bundchen, Currymu, O'Nealovi a dalším celebritám včetně Shohei Ohtaniho, Davida Ortize, Trevora Lawrence, Udonise Haslema a Larryho Davida v podání návrhu na odvolání. žaloba úplně.

Jejich obrana podle Sportovní , tvrdí, že je nerozumné činit mluvčí odpovědné za podvody kryptospolečnosti – zvláště když „sofistikovanější“ investoři a politici to také nedokázali prokouknout.

„Samotní žalobci, sofistikovaní investoři, finanční instituce a dokonce i členové Kongresu nebyli schopni rozpoznat podvod FTX z tehdy dostupných informací,“ stojí v prohlášení. „Je nepravděpodobné, že pouhé ‚obchodování‘ s FTX stačilo k tomu, aby byli [mluvci] upozorněni na podvod (ve skutečnosti FTX vycházela z reklamy na to, že Curry ‚není odborník‘ na kryptoměny).Ósakaová oznámila pauzu od tenisu poté, co prozradila, že čeká své první dítě, které se má narodit v červenci.

V petici podané u federálního soudu v Miami se dodává, že žalobci „nevysvětlí, jak [celebrita] objevující se u jména FTX nebo říkat věci jako ‚FTX, vy jste?‘, klame nebo klame.Zatímco jejich právní spor stále pokračuje, 25letá dívka nedávno dosáhla velkého vítězství v jiném obchodním podniku poté, co její mediální společnost Hana Kuma, získal 5 milionů dolarů ve fundraisingovém kole . Financování bude také znamenat, že se Hana Kuma oddělí od společnosti The SpringHill Co., kterou založili LeBron James a Maverick Carter a která společnost inkubovala od jejího zahájení loni v létě.

„Nikdy neexistoval žádný velkolepý plán ‚Strávíme X množství času pod deštníkem SpringHill a pak to půjdeme udělat sami‘,“ řekl spoluzakladatel Hany Kuma Stuart Duguid, agent Ósaky. Hollywoodský reportér .

'Stalo se to velmi organicky a přirozeně a dospělo to do bodu, kdy jsme se rozhodli, že je čas získat financování, vybudovat firmu a najmout více lidí a mít robustnější tým a robustnější obchodní plán.'

Podle THR mezi investory Hana Kuma nyní patří SpringHill, vlastník Fortnite Epic Games, vlastník Boston Red Sox Fenway Sports Group, japonský konglomerát The Kinoshita Group a investiční společnost Disruptive.

Populární Problémy

Jak si vyrobit vlastní nakládací koření. Zatímco nakládací koření najdete v konzervárenské nabídce nebo uličce s kořením mnoha obchodů, můžete si namíchat vlastní, pokud pěstujete některé z koření nebo se vám nelíbí chuť určitých koření nebo máte ...

Anglie se ve čtvrtek utká s Černou Horou v kvalifikaci Euro 2020. Zde je návod, jak sledovat hru v USA.

9. sezóna seriálu 'Counting On' se vysílá v síti TLC. Získejte přehled o tom, jak sledovat nové epizody online prostřednictvím živého přenosu.

Wimbledon 2014: Tenisové spojení Sheldona Coopera.

Simona Halepová v úterý porazila Magdu Linetteovou 6: 4, 3: 6, 6: 1 v prvním kole turnaje Western & Southern Open 2021, aby zaregistrovala své první vítězství od května.