Jak se dívat na film „Jsem noc“ online

How To Watch I Am the Night online

TNT/YouTube

použité tenisové rakety

Jsem noc je nová série, v níž hrají Chris Pine a India Eisley, která zahrnuje skutečný příběh Fauny Hodel a spojení se slavnou vraždou Black Dahlia. Limitovaná série má premiéru 28. ledna 2019 ve 21 hodin. ET/PT a 20:00 CT, v síti TNT a pro ty, kteří by chtěli sledovat sérii, ale nemají kabelové předplatné, určitě máte možnosti. Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete sledovat živý přenos TNT na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně TNT. Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má většinu pořadů k dispozici po odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

FuboTV

TNT je jedním z 85 kanálů zahrnutých v hlavním balíčku Fubo. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.Hrát si

I Am the Night: Trapped in the Morgue [CLIP] | TNT Sledujte I Am the Night pouze na TNT! #IAmTheNight PŘIHLÁŠENÍ: bit.ly/SubscribeTNT Stáhněte si aplikaci TNT: bit.ly/1GcZDJb Sledovat více: bit.ly/20FBQZI O I Am The Night: Od výkonné producentky Patty Jenkins (Wonder Woman), I Am The Night vypráví neuvěřitelné příběh Fauny Hodel (Indie Eisley), která byla darována při narození. Jak Fauna začíná vyšetřovat… 2019-01-28T17: 21: 56 000Z

Pro ty, kteří se chtějí o show dozvědět více, si přečtěte podrobnosti o obsazení, popisech epizod, synopse zápletky a další.

JSEM NOC ČAS A ROZVRH: Časový úsek představení je od 9 do 22 hodin. ET/PT a 8 - 21 hodin CT, ale některé epizody rozhodně běží několik minut v čase, takže nezapomeňte upravit DVR nebo jiné nahrávky tak, aby pokryly každou celou epizodu. Série je šestidílná událost.

JÁ JSEM Noční LAST:
Chris Pine jako reportér Jay Singletary
India Eisley jako Fauna Hodel
Jefferson Mays jako George Hodel
Leland Orser jako Peter Sullivan
Connie Nielsen jako Corinna Hodel
Yul Vazquez jako Billis, seržant LAPD
Theo Marshall jako detektiv Cuddy
Justin Cornwell jako Terrence Shye
Dylan Smith jako Sepp
Jay Paulson jako Ohls, detektiv LAPD
Golden Brooks jako Jimmy Lee, matka Fauny
Monique Green jako Nina, sestřenice Fauny
Shoniqua Shondai jako Tina, bratranec Fauny

JSEM NOČNÍ SYNPSA PLOTU: Synopse Xfinity z limitované série zní: Omezené napínavé drama I Am the Night je inspirováno skutečnými událostmi a vypráví příběh dospívající fauny Hodel, která byla po narození rozdána. Tajemství původu Fauny ji nikdy nijak výrazně neovlivnilo, dokud jednoho dne neobjeví něco, kvůli čemu všechno zpochybňuje. Vyšetřování vede Faunu k reportérovi Jayi Singletarymu a společně sledují stopu, která končí na prahu neslavného gynekologa Dr. George Hodela, muže zapojeného do některé z nejtemnějších pobouření Hollywoodu a možná i do jeho nejslavnějšího nevyřešeného zločinu.Hrát si

I Am the Night představovat Chris Pine a Patty Jenkins [TRAILER #1] | Přichází leden 2019 | TNT Sledujte I Am the Night pouze na TNT! #IAmTheNight PŘIHLÁŠENÍ: bit.ly/SubscribeTNT Stáhněte si aplikaci TNT: bit.ly/1GcZDJb Sledovat více: bit.ly/20FBQZI O I Am The Night: Od výkonné producentky Patty Jenkins (Wonder Woman), I Am The Night vypráví neuvěřitelné příběh Fauny Hodel (Indie Eisley), která byla darována při narození. Jak Fauna začíná vyšetřovat… 2018-07-02T17: 20: 04 000Z

JSEM NOČNÍ SEZÓNA 1 EPIZODA 1: Premiérovou epizodou je Pilot a popis toho, co lze očekávat. Fauna Hodel, dospívající dívka, která je po narození rozdána a vyrůstá mimo Reno v Nevadě, učiní objev, který ji přiměje zpochybnit vše o jejím původu; když Fauna začíná zkoumat tajemství své minulosti, potká zničeného reportéra.

levné tenisové rakety online

JSEM NOČNÍ SEZÓNA 1 EPIZODA 2: Fenomén rušení je název epizody 2 a odvysílá se 4. února 2019. Popis zápletky v této epizodě uvádí: Nově přijel do Los Angeles, Fauna se pokouší vypátrat svou rodinu, včetně jejího tajemného dědečka George Hodela; Jay pokračuje ve své honbě za Krvavým Romeem, ale nemůže se vzdát příběhu, který mu před lety zničil kariéru.

JSEM Noční SEZÓNA 1 EPIZODA 3: Epizoda 3 se jmenuje Dark Flower a synopse epizody uvádí: Návštěva Billise a losangelské policie nechává Jaye přemýšlet, jak blízko se dostává k pravdě; Fauna musí smířit Corinnina odhalení s podezřením, že Corinna skrývá Fauninu matku Tamar.

JSEM NOČNÍ SEZÓNA 1 EPIZODA 4: Název epizody 4 se jmenuje Matador a odvysílá se 18. února 2019. Popis epizody zní: Telefonát od Corinny vede Jaye k přesvědčení, že v Hodelově případě se objevují trhliny; Fauna se cítí blíže než kdy dříve k nalezení své matky Tamary a přemýšlí, jestli by pozvánka na Happening mohla být příležitostí pro více informací.

JSEM NOČNÍ SEZÓNA 1 EPIZODA 5: Aloha je název epizody 5 a epizoda bude odvysílána 25. února 2019.

JSEM NOČNÍ SEZÓNA 1 EPIZODA 6: Název epizody 6 je Queen’s Gambit, Accepted a epizoda by měla být odvysílána 4. března 2019. Popis epizody zní: Když Fauna slyší, co se stalo Jimmymu Lee, hledá cestu domů; zatímco kolem ní Watts exploduje v chaotických nepokojích, Faunina cesta ukrývá noční můru; Jay se dusí v cele, která přetéká výtržníky, dokud nevylíhne zoufalý plán.


Populární Problémy

Světová dvojka Daniil Medveděv porazila v sobotním zápase prvního kola na olympiádě v Tokiu kazašského Alexandra Bublika 6: 4, 7: 6 (8).

Georgia a Florida se v sobotu setkávají na verzi Top 10 největší venkovní koktejlové párty na světě. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Arkansas a Florida State se v sobotu setkají ve hře 2 College World Series. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.

Ženský národní šampionát sestává z bitvy o velmoci v Bayloru a Notre Dame. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Jak stárnete, nastanou chvíle, kdy budete chtít být znovu jen dítětem. Věci byly tenkrát mnohem jednodušší! Chcete -li se vrátit do zábavných časů dětství, zahrajte si všechny své oblíbené hry a pobavte se s přáteli a rodinou. Měl by jsi...

Semiš je druh kůže, která vyžaduje zvláštní péči. Neměli byste nosit semiš, když prší, nebo použít vodu k čištění většiny skvrn na semiši, protože voda může poškodit materiál boty. K čištění černých semišových bot použijte semišový kartáč, ...