Djokovič, Šarapovová nejlepší semena ve Wimbledonu

LONDÝN (AFP) -Trofej drží Djokovič poté, co v loňském roce porazil Rafaela Nadala

Srb Srb Novak Djokovič drží trofej poté, co porazil ve Španělsku Rafaela Nadala ve finále dvouhry mužů na Wimbledonském tenisovém mistrovství v jihozápadním Londýně 3. července 2011. Obhájce titulu Djokovič byl potvrzen jako nejlepší osivo letošní dvouhry mužů, zatímco French Open vítězka Maria Šarapovová je nejlepším semenem dvouhry žen.wiki badminton

Obhájce wimbledonského titulu Novak Djokovič byl v All England Clubu potvrzen jako nejlepší nasazený mužské dvouhry mužů tohoto roku, zatímco vítězka French Open Maria Sharapova je nejlepším nasazením ve dvouhře žen.Srbský Djokovič, současná světová jednička, byl ve finále French Open na začátku tohoto měsíce poražen Rafaelem Nadalem, ale drží si nejlepší nasazení před druhým nasazeným Španělem.

Porážka Djokoviče s Nadalem v Paříži znamenala konec série tří po sobě jdoucích grandslamových finálových vítězství nad světovou dvojkou, která začala, když loni poprvé vyhrál Wimbledon.pásek na podporu paže

Šestinásobný wimbledonský šampion Roger Federer je nasazen na třetím místě, když se snaží vyhrát grandslam poprvé od Australian Open 2010.Británie Andy Murray, poražený v semifinále Wimbledonu za poslední tři roky, je čtvrtým nasazeným, zatímco Francouz Jo-Wilfried Tsonga, loni poražený semifinalista Wimbledonu, je nasazen jako pátý.

Tomáš Berdych z České republiky, který prohrál s Nadalem ve finále Wimbledonu 2010, se dostal až na šesté místo, o jedno místo nad Španělem Davidem Ferrerem, který se umístil výše, ale kvůli svému horšímu záznamu na trávníku klesl na sedmé místo. .Američan Mardy Fish s velkým porcí, který je po vážných zdravotních problémech opět v akci, je povýšen na desáté místo před Johna Isnera a Nicolase Almagra.Největší skok dělá australský teenager Bernard Tomic, který loni dosáhl čtvrtfinále a šplhá z 27. na 20. místo, zatímco trojnásobný finalista Andy Roddick je nasazen jako třicátý.

Ve dvouhře žen odrážejí aktuální pořadí WTA Tour, přičemž světová jednička Šarapovová, která ve letošním finále French Open porazila Saru Erraniovou, byla vybrána jako nejlepší semeno před úřadující wimbledonskou šampionkou Petrou Kvitovou z České republiky.

jak tvrději odpálit tenisák

Vítězství Šarapovové v Paříži dalo pětadvacetileté Rusce kariérní grandslam po jejím předchozím triumfu titulu ve Wimbledonu v roce 2004 a australském a americkém Open.

Kvitová, která v loňském finále Wimbledonu porazila Šarapovovou, je čtvrtým nasazeným za světovou dvojkou Viktorií Azarenkovou z Běloruska a Polkou Agnieszkou Radwanskou, která je nasazena na třetím místě.

Pátým nasazeným je australský Sam Stosur, současný šampion US Open, a šestá je americká Serena Williamsová, čtyřnásobná vítězka Wimbledonu.

Populární Problémy

Rafael Nadal obdržel zástupný znak za akci 2021 Citi Open, událost ATP 500, která má ve Washingtonu začít 2. srpna.

Jak vyjmout litinovou vanu. Pokud potřebujete vyjmout nebo vyměnit litinovou vanu, můžete být v pokušení zavolat odborníka. Ale navzdory zdánlivě skličující povaze projektu není odstranění vaší vany tak těžké, jak si myslíte ...

Thajské překvapení pro Vilardo v ITF meet

V týdnu, kdy začíná French Open, utrpěla Laura Siegemundová - která by byla naočkována v Paříži - vážné zranění kolena.

Zbývá 5 epizod v pozdní reality show Eddieho Money 'Real Money' a AXS TV je vysílá ve čtvrtek večer v 8: 30/7: 30c.

Jak se vrátit k běhání po zlomenině stresu. Řešení stresových zlomenin může být opravdu frustrující, ale jsou poměrně běžné, zejména u dálkových běžců a sportovců. Můžete být také ohroženi, pokud trpíte ...