Jak vyrobit sýrový sendvič

Sýr je a sendvič základní, ale ne vždy chutná, když se používá samostatně. Budete potřebovat přinejmenším něco k navlhčení chleba, například máslo. Sýrové sendviče se dodávají ve všech typech, od grilovaných, přes šunkové a pečené až po vegetariánské. Všechny se snadno vyrábějí a jsou prostě vynikající.

jak hrát rakety ve čtyřhře

Ingredience

Sýrový sendvič

 • 2 krajíce chleba
 • 1 polévková lžíce (15 gramů) másla, změkčená
 • 1 až 2 plátky sýra čedar


Slouží 1

Sendvič se šunkou a sýrem

 • 1 rolka ciabatty
 • 4 plátky šunky
 • 2 plátky švýcarského sýra
 • 2 polévkové lžíce (30 gramů) majonézy
 • ½ lžíce (11 gramů) medu
 • ¼ až ½ čajové lžičky sušené hořčice
 • ¼ lžičky máku

Glaze (volitelně)

 • ¼ lžíce rozpuštěného másla
 • Špetka máku

Slouží 1

Vegetariánský sýrový sendvič

 • 2 krajíce chleba, nejlépe se silnou kůrkou
 • Měkké máslo (podle chuti)
 • 1 až 2 plátky ostrého bílého sýra čedar
 • 2 plátky rajčat
 • Několik listů salátu
 • Několik kroužků na tenké plátky červené cibule
 • Sůl a pepř na dochucení

Slouží 1

Metoda 1 ze 3: Výroba sendviče s grilovaným sýrem

 1. Obrázek s názvem Make a Cheese Sandwich Krok 1

  1 Máslo dva krajíce chleba. Na každý krajíc chleba namažte ½ lžíce másla. Chleba natřete pouze jednou stranou; nechte druhou stranu holou. Můžete použít jakýkoli typ chleba, který chcete, ale kvásek funguje obzvlášť dobře v sendvičích s grilovaným sýrem.
  • Pro zkroucení nalijte do pánve trochu olivového oleje místo toho, abyste sendvič obalili máslem.
 2. Obrázek s názvem Make a Cheese Sandwich Krok 2

  2 Zahřejte pánev na středním ohni. Pánev nemusíte mazat, protože na chlebu je již máslo.
 3. Obrázek s názvem Make a Cheese Sandwich Krok 3

  3 Chléb a sýr navrstvíme na pánev. Na pánev položte plátek chleba máslem dolů. Na chléb přidejte 1 až 2 plátky sýra Cheddar.
  • Můžete také vyzkoušet jiný druh sýra, například Monterey Jack, pro gurmánský sendvič.
 4. Obrázek s názvem Make a Cheese Sandwich Krok 4

  4 Pokud je to žádoucí, přidejte nějaké doplňky, pak poslední krajíc chleba. Můžete nechat svůj sendvič prostý, nebo můžete na sýr navršit nějaké další přísady. Při pokládání posledního krajíce chleba dbejte na to, aby strana s máslem směřovala nahoru tentokrát.
  • Na sýr přidejte vařenou, pokrájenou nebo rozdrobenou slaninu.
  • Na sýr položte plátek šunky.
  • Na sýr posypeme sušené bylinky, jako je bazalka, oregano nebo rozmarýn. To bude fungovat zvláště dobře, když na sendvič dáte bylinky.
  • Přidejte plátky rajčat a vařenou slaninu.
 5. Obrázek s názvem Make a Cheese Sandwich Krok 5

  5 Grilujte sendvič, dokud nezačne mít světle hnědou barvu. To bude trvat asi 2 až 3 minuty. Můžete také počkat, až se sýr začne tát.
 6. Obrázek s názvem Make a Cheese Sandwich Krok 6

  6 Obraťte sendvič a pokračujte v grilování. Jakmile začne chlebíček dozlatova hnědnout a sýr se rozpustí, zasuňte pod něj špachtli a překlopte. Sendvič grilujte ještě 1 až 2 minuty.
 7. Obrázek s názvem Make a Cheese Sandwich Krok 7

  7 Servírujte sendvič. Pomocí stěrky ji přeneste z pánve a na talíř. Nechte sendvič vcelku nebo ho rozkrojte na polovinu. Můžete jej řezat svisle nebo diagonálně. reklama

Udělali jste tento recept?

Metoda 2 ze 3: Výroba sendviče se šunkou a sýrem

 1. Obrázek s názvem Make a Cheese Sandwich Krok 8

  1 Rolku Ciabatty rozkrojte podélně na polovinu. Můžete také místo toho zkusit jiný typ housky.
 2. Obrázek s názvem Make a Cheese Sandwich Krok 9

  2 Na spodní plátek navrstvíme šunku a sýr. Nastavte spodní polovinu role dolů, řezanou stranou nahoru. Na něj položte 2 plátky šunky a poté 2 plátky švýcarského sýra.
  • Pokud nemáte rádi švýcarský sýr, můžete vyzkoušet jiný druh sýra, například Monterey Jack.
 3. Obrázek s názvem Make a Cheese Sandwich Krok 10

  3 Připravte si medovo-hořčičnou pomazánku. Naberte majonézu do malého šálku nebo misky. Přidejte med, sušenou hořčici a mák. Vše promíchejte vidličkou nebo mini metličkou, dokud nebude rovnoměrně spojeno.
 4. Obrázek s názvem Make a Cheese Sandwich Krok 11

  4 Na vrchní roládu potřete medovo-hořčičnou kaši. Překlopte horní polovinu rohlíku tak, aby spodní/řezaná strana směřovala k vám. Pomocí nože na máslo rozprostřete po rohlíku medovou hořčici.
 5. Obrázek s názvem Make a Cheese Sandwich Krok 12

  5 Sestavte sendvič. Položte horní polovinu rohlíku dolů na sýr, medovo-hořčičnou stranou dolů. Chcete -li chutnější sendvič, vmíchejte špetku máku do ¼ lžíce rozpuštěného másla a poté ho štětcem rozetřete po horní části sendviče.
 6. Obrázek s názvem Make a Cheese Sandwich Krok 13

  6 V případě potřeby sendvič upečte. Abyste z toho udělali chutný, gurmánský sendvič, předehřejte si troubu na 350 ° F (175 ° C). Jakmile trouba dosáhne správné teploty, položte sendvič na plech a zasuňte jej dovnitř. Sendvič pečte 15 až 20 minut.
 7. Obrázek s názvem Make a Cheese Sandwich Krok 14

  7 Servírujte sendvič. Pokud jste sendvič upekli, nechte jej asi 3 až 5 minut vychladnout, než se do něj pustíte. Pokud chcete chutnější prezentaci, nakrájejte sendvič na polovinu. Uprostřed každé poloviny přilepte efektní párátko/sendvič/párátko. reklama

Udělali jste tento recept?

Metoda 3 ze 3: Výroba sendviče se zeleninovým sýrem

 1. Obrázek s názvem Make a Cheese Sandwich Krok 15

  1 Na výběr chleba namažte trochu másla. Nakrájejte 2 plátky křupavého chleba, například francouzského chleba. Na jeden plátek chleba namažte jednu stranu změklého másla.
  • Pokud máte rádi sendvič, vyzkoušejte pesto, olivový olej nebo hummus.
  • Můžete také použít majonézu nebo hustý krémový salátový dresink, například Ranch, Italian nebo Green Goddess.
 2. Obrázek s názvem Make a Cheese Sandwich Krok 16

  2 Salát navrstvíme na spodní plátek. Umístěte spodní plátek dolů, máslem nahoru. Navrch položte 1 až 2 listy salátu. Pokud jsou listy salátu mnohem větší než sendvič, nakrájejte je nejprve na poloviny nebo třetiny.
  • Některé druhy salátu mají uprostřed velmi silný stonek. Snižte objem tím, že tento stonek vyříznete ostrým nožem.
 3. Obrázek s názvem Make a Cheese Sandwich Krok 17

  3 Přidejte trochu koření s cibulí. Z červené cibule nakrájíme tenký plátek. Plátek rozdělte na kroužky. Na salát položte tolik prstenů, kolik chcete.
  • Cibulové kroužky můžete nechat, pokud chcete.
 4. Obrázek s názvem Make a Cheese Sandwich Krok 18

  4 Doplňte plátky rajčat. Odřízněte dva silné plátky rajčat. Naskládejte je na salát a cibuli. K tomu nejlépe poslouží husté, masité rajče.
 5. Obrázek s názvem Make a Cheese Sandwich Krok 19

  5 Pokud je to žádoucí, přidejte nějaké odůvodnění. Na plátky rajčat přidejte špetku soli a špetku pepře. Kolik použijete, je zcela na vás!
 6. Obrázek s názvem Make a Cheese Sandwich Krok 20

  6 Dokončete to několika plátky sýra. Na sendvič opatrně položte 1 až 2 plátky ostrého bílého čedaru. Ujistěte se, že pokrývají rajčata úplně. Zabrání tomu, aby se váš sendvič namočil.
  • Pokud nemáte rádi Cheddar, zkuste místo něj Swiss, Monterey Jack nebo Provolone.
 7. Obrázek s názvem Make a Cheese Sandwich Krok 21

  7 Na konec položte poslední plátek a podávejte sendvič. Pro extra efektní dotek nakrájejte sendvič napůl šikmo od rohu k rohu. Propíchněte každou polovinu sendviče efektním párátkem nebo koktejlovou tyčinkou, aby držely pohromadě. reklama

Udělali jste tento recept?

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jaký sýr je nejlepší pro sýrový sendvič? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. Zaměstnanci wikiHow Zaměstnanci Redakce Odpověď Mnoho druhů sýrů je skvělých pro sendviče, včetně čedaru, Havarti, švýcarských, sýrových pomazánek atd. Vyzkoušejte různé druhy sýrů a zjistěte, jaké odrůdy vám nejvíce chutnají; nezapomeňte vyzkoušet také různé druhy chleba, protože každé různé párování může znamenat rozdíl.
 • Otázka Co mohu přidat ke strouhanému sýru, aby byl skvělý sýrový sendvič? Strouhaný sýr se běžně nepoužívá na sendviče; je určen k posypání věcí, jako jsou těstoviny nebo salát. Pokud ji chcete použít ve svém sendviči, jednoduše ji posypte ostatními přísadami v sendviči.
 • Otázka Jak vyrobím sýr se strouhaným sýrem? Do středu chleba naskládejte asi třetinu šálku strouhaného sýra. Poté sendvič zahřejte na nízkou teplotu, dokud se sýr nerozpustí. Poté obraťte a vařte sendvič podle pokynů.

Populární Problémy

Aryna Sabalenka se v pondělí utká s CiCi Bellis ve druhém kole Western & Southern Open 2020. Sabalenka a Bellis si na WTA Tour ještě navzájem nezahrají.

Jak hrát sami. Když jsou vaši obvyklí spoluhráči zaneprázdněni, může to vypadat jako konec světa. Jak můžete co nejlépe využít svůj volný čas, když jste sami? Není třeba se bát - při troše fantazie a kreativity ...

Být dívčí může být výzva, zvláště pokud jste od přírody divoška. Možná si říkáte, jak můžete být ženštější a dívčí, a přitom být stále věrná sama sobě. Jedním ze způsobů je přidat do šatníku dívčí oblečení a doplňky. Můžeš...

Jak vyrobit tvarohový koláč s pekanovým koláčem. Rozhodnutí o dezertu může být obtížné, pokud to znamená vybrat si mezi pekanovým koláčem nebo tvarohovým koláčem. Naštěstí se můžete vyhnout tvrdému volání, pokud uděláte koláč s pekanovým koláčem. Tento dezert používá klasický graham ...

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos dnešní předsezónní hry Saints vs Ravens.

Jak učit časy. Anglický jazyk je v mnoha ohledech náročný a jeho velký počet slovesných časů může být obzvláště obtížné se naučit. Ať už učíte rodilé mluvčí nebo studenty ESL, klíčem při výuce časů sloves je ...