Jak se dívat na Temple vs La Salle Basketball onlineGetty

Basketbalové mužstvo Temple Owls se v sobotu v sérii Big 5 utká s La Salle Explorers v Palestře ve Philadelphii.


Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce.

Jak se dívat na Temple vs La Salle

Hra (čas zahájení ve 14:00 ET) nebude nikde v televizi, ale můžete jej sledovat živě na ESPN+

Získejte ESPN+

váha tenisové rakety

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která má v této sezóně exkluzivní pokrytí tuny univerzitních basketbalových her a dalších živých sportů každý den, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), vše za 4,99 $ za Měsíc.

Nebo pokud chcete také novou streamovací službu Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent.

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete pak sledovat Temple vs La Salle naživo na svém počítači prostřednictvím ESPN.com, nebo na svém telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStation 4, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled Temple vs La Salle

Sovy jsou 2: 0, naposledy před týdnem doma porazily Morgan State Bears 75-57.

Temple vystřelil pouze 24 z 65 z pole a 20 z 32 z čáry volného hodu, ale míč otočili jen šestkrát. Medvědi nasbírali 19 obratů

Když se podíváte na čísla, šli jsme na čáru trestného hodu 32krát, řekl hlavní trenér Sov Aaron McKie podle The Temple News . Beru to celý den. Útočili jsme. Opravdu jsme se stále nedostali do zákulisí našich her, jak jsem chtěl. Znovu přijmu agresi. Musíme pokračovat v práci a zlepšit se v ofenzivní straně.

Strážce sov Sovětský svaz Nate Pierre-Louis dokončil soutěž s 19 body, 11 doskoky, 5 asistencemi a 6 krádežemi. Řekl, že jeho obranné úsilí povzbudilo agresi jeho spoluhráčů na tomto konci parketu.

Myslím, že je to proto, že jsem teď kapitán, řekl junior, podle The Temple News. Musím být uzavřen v tomto týmu. Musel jsem zůstat trpělivý. Nyní je čas, abychom se zavřeli. Řekl jsem svým spoluhráčům, aby se pokusili být obránci na vaší pozici a dělat svou práci každý den. Trenéři mi říkají, abych zakotvil obranu a já budu pokračovat ve své práci.

Starší strážce Quinton Rose klesl o 16 bodů, aby dosáhl 6 doskoků pro Temple, a juniorský útočník De’Vondre Perry sestoupil z lavičky, aby získal 12 bodů při střelbě 4 na 6 (2 na 3 z 3bodového dosahu).

[Perry] nám poskytl velkou jiskru, řekl McKie, podle The Temple News. Poskytuje nám to trochu více mezer. Srazil pro nás velkou trojku, aby nás trochu více oddělil. V rohu nám trefil další velkou trojku. Určitě to pomůže, když máte na podlaze kluky, kteří pro vás mohou udělat velké záběry.

Explorers ve středu klesli na 1: 1 a podlehli Penn Quakers 75-59 v otvíráku série Big 5 v Palestře ve Philadelphii.

Starší strážce La Salle Isiah Deas sestoupil z lavičky a získal týmových 17 bodů. Quakers rozdrtili Průzkumníky na útočné sklo a urazili 16 desek. La Salle zvládla jen 3 útočné doskoky.

Opravdu vyšli jako zkušený veteránský tým, který byl zapálen zklamáním, hlavní trenér La Salle Ashley Howard, podle Philadelphia Inquirer . Sdíleli míč, ovládli nás na skle.


Populární Problémy

Dnes v noci je odvysílána epizoda 2 sezóny 17 pro pořad „Keeping Up With the Kardashians“. Získejte informace o epizodě KUWTK a o tom, jak ji sledovat online, prostřednictvím živého streamování bez kabelů.

Váš průvodce streamováním Heavyweights online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Čistá, bílá podrážka dokáže vaše ultra boost tenisky pořádně vyskočit. Protože jsou měkké a houbovité, podrážky mohou zachytit spoustu nečistot. Na gumovém dně (nebo podešvi) obuvi může být špína, stejně jako houbovitá „vzpruha“ ...

No. 1 Clemson bere Syracuse sobotu doma. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Mike Leach a WSU budou uvedeni v nejnovější epizodě HBO '24/7 College Football' ve středu. Zde je návod, jak to sledovat online bez kabelu.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry Jazz vs Rockets Game 2 online bez kabelu.