Jak přilákat starší ženu (dospívající)

Starší ženy jsou zkušenější, moudřejší, zralejší a sebevědomější. Jak tedy přilákat jednoho? Je to dost těžké přilákat starší dívku „Ale když jsi teenager a snažíš se udělat dojem na někoho staršího, než jsi ty, opravdu máš šanci. Pokud ale vyzařujete sebevědomí, rozšiřujete své obzory a ukazujete ženě, že jste přesně ten dech čerstvého vzduchu, který potřebuje, během chvilky ji přitáhnete. Pokud chcete vědět, jak upoutat pozornost starší ženy, postupujte podle těchto kroků.

kolik let je povoleno ve stolním tenise

Metoda 1 ze 3: Přimět ji, aby tě chtěla

 1. Obrázek s názvem Attract an Older Woman (Teens) Krok 1

  1 Být jisti. Pokud chcete přilákat starší ženu, pak je sebevědomí naprosto klíčové. Pokud jste teenager, pak pravděpodobně stále zjišťujete, kdo jste, kdo jsou vaši přátelé, co chcete dělat se svým životem a jak zapadáte. To je v pořádku, ale když vidíte nebo se potloukáte u starší ženy by se tyto věci neměly dostávat do popředí. Místo toho byste jí měli ukázat pozitivní myšlenky, které o sobě máte. Hej, možná to stále zjišťuješ, ale miluješ, kdo jsi, rád se potloukáš s jinými lidmi a rád se dobře bavíš.
  • Pokud uvidí, že si jí všimnete, postavte se vysoko a hrdě.
  • Místo toho, abyste se neustále pokoušeli zapadnout, ukažte ženě, že vám je dobře.
  • Měli byste mluvit jasně, udržovat oční kontakt a chovat se, jako byste věděli, o čem mluvíte - i když nevíte.
  • Je přirozené mít nejistotu, a když se seznámíte se ženou nebo starší dívkou, můžete je vynést ven, ale měli byste vyjít silní z brány.
  • Vzpomeňte si na svou konkurenci - starší kluci, kteří jsou na vysoké škole nebo možná dokonce začínají svou kariéru. Pokud žena uvidí, že se stále snažíte najít sama sebe, půjde dál.


 2. Obrázek s názvem Attract an Older Woman (Teens) Krok 2

  2 Buďte asertivní. Být asertivní je opravdu součást sebevědomí. Být asertivní znamená, že jste dostatečně spokojeni sami se sebou, abyste věděli, co chcete, a abyste byli v pořádku, když lidem říkáte, co chcete. Místo toho, abyste byli rozpačití nebo nejistí, měli byste mít jasno o svých potřebách- ať už jde o to, že ji chcete poznat, chcete ji vytáhnout nebo že máte skvělý nápad na rande. Ačkoli byste měli respektovat její věk a moudrost, neodkládejte ji pořád jen proto, že je starší, nebo si začne myslet, že nemáte moc čím přispět.
  • Jakmile uvidíte ženu, která se vám líbí, nechte ji, ať si vás všimne. Nestyďte se za to. Pokud je načasování správné, můžete se na ni dokonce usmát nebo se k ní přiblížit.
  • Nekrčte se v rohu. Prostě k ní přijď, i když je to jen na pozdrav.
  • Pokud chcete být asertivní, musíte říci, co máte na mysli, a to, co říkáte, myslíte vážně. Mluvte jasně, i když se jen představujete.
  • Je v pořádku být nervózní, ale snažte se minimalizovat vrtění, klopýtání nad svými slovy nebo pohled do podlahy, protože je příliš krásná.
 3. Obrázek s názvem Attract an Older Woman (Teens) Krok 3

  3 Získejte nějaké zkušenosti. Může být těžké získat zkušenosti, když je vám pouhých šestnáct let, ale každá drobnost, kterou uděláte, se počítá. To neznamená, že byste se měli pokusit spojit s co největším počtem dívek nebo batoh po celé Evropě, abyste pochopili, o čem život „ve skutečnosti je“. Znamená to, že byste měli dělat, co můžete, abyste si rozšířili obzory, takže starší žena uvidí, že máte hloubku a že ji máte také co učit. Pokud má neustále pocit, že ví všechno a musí vás „vycvičit“, abyste byli dospělí, pak věci rychle zestárnou. Zde je několik způsobů, jak získat nějaké zkušenosti:
  • Cestovat. Strávte léto nebo dokonce jarní prázdniny cestováním na nové místo, ať už jde o Kostariku na služební cestě nebo jen navštívit příbuzného vzdáleného několik států. Čím více míst uvidíte a lidí, s nimiž se setkáte, tím více uvidíte, že svět je větší než váš vlastní dvorek nebo rodné město.
  • Datum. Neměl bys chodit s holkama prostě abyste získali zkušenosti, ale seznámení i s jednou či dvěma dívkami vám může pomoci porozumět tomu, jak jednat se ženami, a také vám pomůže získat určité zkušenosti, pokud jde o hákování. Starší žena s vámi bude méně pravděpodobně chodit, pokud je zřejmé, že jste nikdy neměli ani další přítelkyni, protože to je pro ni velká zátěž, kterou musí přijmout.
  • Ponořte se do různých aktivit. Možná milujete baseball, ale pokud je baseball jedinou věcí, kterou znáte a máte rádi, může vám dojít věci, o kterých byste si mohli promluvit se starší ženou, docela rychle. Věnujte své neděle dobrovolnictví, připojte se k francouzskému kulturnímu klubu nebo do školních novin nebo udělejte jen pár věcí, které vám mohou pomoci rozvinout vášeň pro různé předměty.
 4. Obrázek s názvem Přilákat starší ženu (dospívající) Krok 4

  4 Být zralý. Opět platí, že i když může být v pubertě těžké cítit se nebo působit dospěle, budete muset udělat maximum, abyste na ženu udělali dojem. Ženy již dospívají o něco rychleji než muži a rozdíl ve vašich úrovních dospělosti může být znatelnější, pokud jste o několik let - nebo více - mladší než žena. Měli byste zapracovat na ovládání svých nálad, rozumných reakcích na zklamání nebo rozrušující situace a na minimalizaci svého vulgárního jazyka, vtipů o prdech a dalších hlasitých zvuků, které se mohou dobře hodit vašim kamarádům z fotbalového týmu.
  • Součástí dospělosti je mít kontrolu nad svými pocity. Nechte ženu vidět, že se nemůžete snadno zlobit nebo rozrušit, nebo si bude myslet, že vyvoláváte záchvaty vzteku.
  • Další součástí dospělosti je nestěžovat si na každou maličkost. Pokud si budete stěžovat na drobné věci, které vás rozčilují, žena si bude myslet, že nemáte dost rozumu na to, abyste si vážili všech nádherných věcí ve svém životě.
  • Vyhněte se pomlouvání svých přátel nebo jiných lidí, které žena může znát. Může také ráda pomlouvat, ale snažte se to nedělat příliš, zvláště zpočátku, nebo si bude myslet, že nejste dostatečně zralý na to, abyste respektoval lidi, kteří nejsou v místnosti.
  • Buďte zdvořilí ke každému, koho vidíte. Pokud ji vezmete ven, chovejte se slušně k serverům a komukoli jinému, koho potkáte. To je velký znak dospělosti.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Udržet ji závislý

 1. Obrázek s názvem Attract an Older Woman (Teens) Krok 5

  1 Udržujte věci zábavné. Měli byste zapracovat na rozvoji charakteristik, díky nimž byste se mohli líbit starší ženě, ale neměli byste zapomínat na zábavu. Musí mít něco, co se jí líbí na setkání s mladším mužem nebo dokonce s ním chodit - jednou z těch věcí může být to, že mladší kluci mají méně zavazadel než starší kluci a méně starostí s vysokými školami, zaměstnáním nebo čímkoli jiným. v její věkové kategorii se normálně trápí.
  • Je rozdíl mezi nezralostí a bláznovstvím. Každá žena si čas od času zamiluje, takže se jí nebojte ukázat hloupé aspekty své osobnosti.
  • Rozesmát ji. Pokud je váš smysl pro humor jednou z vašich nejlepších vlastností, neskrývejte to, protože se obáváte, že budete vypadat nevyzrále, pokud se ji pokusíte rozesmát. Dokud budete vybírat relativně vkusné vtipy, budete se bavit.
  • Udržujte světlo. Ačkoli chcete, aby viděla, že máte hloubku, nemusíte mluvit o nejvážnějších myšlenkách, které máte pozdě v noci, když ji potkáte. Nejprve se dobře bavte - zbytek přijde později.
 2. Obrázek s názvem Attract an Older Woman (Teens) Krok 6

  2 Využijte svůj věk ve svůj prospěch. Nemyslete si, že byste byli mladší jako překážka - místo toho by to mělo být něco, co ženu přitahuje. Váš chlapecký dobrý vzhled, úžasné taneční pohyby nebo praštěné vtipy mohou být přesně to, co se ženě na vás líbí. Neříkejte: „Vím, že je mi teprve sedmnáct, ale ...“ Místo toho se chovejte tak, že milujete sedmnáct a svět je vaše ústřice.
  • Možná jste neudělali tolik věcí, ale můžete na ženu zapůsobit tím, že budete mluvit o všech věcech, které budete dělat, a o tom, jak jste ze života nadšení.
  • Zapůsobte na ni svou energií a nadšením. Možná jste mnohem energičtější než kluci v jejím věku - a to je dobře.
 3. Obrázek s názvem Attract an Older Woman (Teens) Krok 7

  3 Vyhněte se tématům, kvůli kterým budete znít mladě. Ačkoli svůj věk zjevně nemůžete - nebo byste neměli - skrývat, měli byste se vyhýbat tématům, která by jí dala najevo, jak jste ve skutečnosti mladí. Pokud je vysokoškolačka a vy jste teprve na střední škole, pak byste neměli příliš mluvit o hře Homecoming, o desáté hodině matematiky nebo o době, kdy jste byli zadrženi za rozhovor s učitelem.
  • Neměli byste skrývat středoškolské aspekty svého života, ale neměli byste je ani zdůrazňovat. Mluvte o své rodině, přátelství nebo aktuálních událostech - nechte ji vidět mimo bublinu na střední škole.
  • Pokud jste oba na střední nebo vysoké škole, ale jste v prváku a ona je starší, promluvte si o úkolech, které byste chtěli dělat později, místo toho, jaké to je být ve škole úplně nový. Je pravděpodobné, že mezi prvním ročníkem a posledním ročníkem hodně dospěla, a pokud jí bude neustále připomínat, že jsi jen prvák, uvidí, že toho můžeš hodně zvládnout.
 4. Obrázek s názvem Attract an Older Woman (Teens) Krok 8

  4 Být nezávislý. Starší žena bude mít zralejší přátelství, pestřejší a intenzivnější zájmy a více nabitý program. Ačkoli možná nebudete chtít nic jiného, ​​než trávit s touto ženou co nejvíce času, potřebujete, aby viděla, že máte své vlastní přátele, svůj vlastní rozvrh a své vlastní potřeby.
  • Pokud spolu začnete vážně chodit, pak možná začnete spolu trávit spoustu času, ale pokud se ji jen snažíte zaujmout a upoutat její pozornost, nemůžete být lpí, nebo bude vypnutá.
  • Pokud se s vámi setká, neříkejte: „Kdy vás mohu znovu vidět?“ rovnou. Zahrajte to v pohodě a požádejte ji o několik dní později.
  • Promluvte si o svém plánu. Nechte ji vidět, že se toho taky hodně děje. Pokud si myslí, že všechno, co děláte, je sedět doma a hrát videohry a čekat, až zavolá, bude méně toužit po tom, aby si s vámi poflakoval.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Zacházení s jejím právem

 1. Obrázek s názvem Přilákat starší ženu (dospívající) Krok 9

  1 Buď gentleman. Pokud se chcete ke starší ženě chovat správně, pak musíte být naprosto gentleman. Možná je to pro vás cizí pojem, ale ve skutečnosti to znamená, že byste se k ní měli chovat jako k dámě a dávat jí laskavost a respekt. Pokud ji vyzvednete v autě, podržte jí dveře spolujezdce a otevřete jí dveře, pokud vejdete do restaurace nebo na jiné místo. Pokud přijde, vezměte jí kabát a zavěste ho. Zde je několik dalších způsobů, jak se stát gentlemanem:
  • Ukažte se včas, nebo dokonce trochu brzy. Nechte ji vidět, že pro vás hodně znamená.
  • Vždy ji doplň. Řekněte jí, že vypadá úchvatně, nádherně, nebo jakkoli může ten den vypadat. Nebojte se jí říct, co si opravdu myslíte - tím si ji získáte, pokud to budete dělat s mírou.
  • Neplivejte, nepoškrábejte se, říhejte ani nedělejte jiné ne gentlemanské věci.
  • Vždy vypadejte hezky. Snažte se osprchovat, upravit se a nosit nezmačkané a dobře padnoucí oblečení. To jí ukáže, že jsi vynaložil úsilí a úsilí, abys ji viděl.
  • Vezměte ji na hezká rande. Neberte ji do místního Burger Kingu. Možná nemáte moc utrácení peněz, ale měli byste se snažit udělat něco, co je přinejmenším romantické, i když je to jíst ve slabě osvětleném sushi baru nebo si udělat dlouhou procházku za hvězdné noci.
 2. Obrázek s názvem Attract an Older Woman (Teens) Krok 10

  2 Projevte o ni skutečný zájem. Nenuťte ji myslet si, že máte jen fetiš pro starší ženy a že být s ní nebo s ní mluvit znamená, že jste vyhrály nějakou cenu. Místo toho byste se jí měli zeptat na její zájmy, co ráda dělá o víkendech a na vztahy, které pro ni nejvíce znamenají. Když se s ní seznamujete, nemusíte s ní otřásat ani dělat pohovor, ale měli byste ukázat, že chcete vědět, kdo ve skutečnosti je - je skvělé, že je o čtyři roky starší než vy, ale to není její definice. charakteristický.
  • Až ji uvidíte, zeptejte se jí, jaký měl den. Může to být tak jednoduché.
  • Zeptejte se jí na názor na různá témata, od jejích oblíbených kapel až po nového politického kandidáta.
 3. Obrázek s názvem Přilákat starší ženu (dospívající) Krok 11

  3 Pokračujte v dobré konverzaci. Starší ženy bývají sebevědomější a zkušenější než mladší ženy, což znamená, že mohou často udržovat lepší konverzaci. Zatímco hodinová rekapitulace včerejšího fotbalového zápasu může být pro vaše přátele v pořádku, měli byste se snažit přečíst si noviny, sledovat zprávy a číst zajímavou literaturu, která z vás udělá rozhlednějšího člověka. Tímto způsobem si nejen rozšíříte obzory, ale budete si mít o čem povídat.
  • Pokud si ten den přečtete něco opravdu zajímavého, promluvte si s ní o tom. Podívejte se, co si myslí.
  • Mluvte o vztazích. Můžete diskutovat o svém vztahu se svými sourozenci nebo o pouto s blízkým přítelem-nemluvte o své bývalé přítelkyni.
  • Mluvte o svých zážitcích z cestování. I kdybyste jen strávili léto o pár států dál, proberte zajímavé aspekty vaší cesty.
  • Udržujte si vtipné škádlení. Pokud říká něco vtipného, ​​nesmejte se jen, ale oponujte jejímu komentáři dalším vtipným prohlášením. To jí ukáže, že opravdu můžete držet krok.
 4. Obrázek s názvem Přilákat starší ženu (dospívající) Krok 12

  4 Neříkejte neustále svůj věkový rozdíl. Ačkoli pro ni mohlo být nejprve zábavné nebo zábavné mluvit s mladším mužem, nemusíte stále žertovat o tom, jak jste mladší nebo jak je mnohem zkušenější. Pokud nechcete, aby vám říkala „junior“ a myslela na vás jako na malého bratra, měli byste se o tom příliš nezmínit, jinak si bude myslet, že jste tím posedlá - nebo ještě hůř, ona může začít posedlý i vaším věkovým rozdílem.
  • Nevytahujte to ani před ostatními. Pokud se setkáváte s jejími přáteli nebo ji představujete svým přátelům, zůstaňte v klidu. Její přátelé si možná ani nevšimnou, že jste o něco mladší, pokud správně hrajete karty.
 5. Obrázek s názvem Přilákat starší ženu (dospívající) Krok 13

  5 Nezapomeňte být sami sebou. Možná se tak soustředíte na snahu zapůsobit a přilákat starší ženu, že možná zapomínáte, kdo ve skutečnosti jste. Neměl by ses chovat úplně jako jiný člověk, jinak uvidí přímo skrz tebe. Žádná žena nechce být s chlapem, který není pravý. Pamatujte, že budujete svou zralost a rozvíjíte žádoucí vlastnosti, díky nimž byste se mohli líbit ženě - nebo opravdu jakékoli ženě - ale to neznamená, že musíte být úplně někým jiným.
  • Pokud máte tajný „dorky“ koníček, nebojte se jí o tom říct, pokud to pro vás hodně znamená.
  • Nechte ji vidět ty nejlepší vlastnosti, které vidí vaši další přátelé. Přátelé, kteří jsou ve vašem věku, vás z nějakého důvodu musí mít rádi, takže své nejsilnější vlastnosti úplně neskrývejte.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Rozesmějte ji, pokud se směje některým vašim hloupým vtipům, může se do vás také zamilovat.
 • Postarejte se o to, aby věděla, že vás zajímá.
 • Nechte se vyzrát. Načasování je často klíčové.
 • Noste čisté oblečení.
 • Požádejte ji, aby vás naučila něco, co má ráda, nebo ji požádejte, aby vám zazpívala píseň.
 • Podívejte se jí do očí a pozorně ji poslouchejte, zatímco mluví o sobě.
 • Vykoupejte se a vyčistěte si zuby, než ji uvidíte.
 • Věk obecně není problém, pokud jste nedosáhli zákonného věku, jako je například desetileté randění s devatenáctiletým.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Nebojte se klást otázky.
 • Nepřehánějte to se snahou rozesmát ji, může vám připadat otravná.
 • Dávejte si pozor, abyste nepronásledovali dívku. Opravdu omezující objednávky umět omezit pravou lásku.
reklama

Populární Problémy

Jak se zbavit vrány. Vrany jsou extrémně inteligentní a vynalézaví ptáci, ačkoli někteří lidé je považují za nepříjemné. Jsou to zdatní ptáci, kteří se mohou rychle naučit novým dovednostem, jako je otevření tašky, aby se jídlo a módní nástroje dostaly z ...

Síň slávy Ken Griffey Jr. je předmětem nejnovějšího dokumentu MLB Network „Junior“. Zde je návod, jak jej sledovat online, pokud nemáte kabel.

Roger Federer se v neděli setká s Alexem De Minaurem ve finále švýcarského Indoors Basilej. Zde je návod, jak sledovat zápas online naživo bez kabelu v USA.

Oba startují 2: 1 ve hře MVC, Northern Iowa a Missouri State se setkají v sobotu ve Springfieldu. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online.

Sezóna 34 seriálu MTV The Challenge je tu. Získejte přehled o tom, jak sledovat nové epizody roku 2019 online prostřednictvím živého streamování bez kabelů.