Jak se stát gentlemanem

Skutečný gentleman je uctivý ke každému na své oběžné dráze, od žen, se kterými by rád chodil, až po starší lidi, kteří potřebují pomoc s potravinami. Pečuje o svůj vzhled bezchybně, je zdvořilý ke každému, kdo si to zaslouží, a je laskavý k ženám bez ohledu na to, zda si myslí, že má u nich šanci. Chcete-li být pravým gentlemanem, musíte být sebevědomí, zralí a zdvořilí. Ačkoli se může zdát, že rytířství je mrtvé, můžete něco změnit tím, že se budete snažit vnést do světa více respektu a péče.

Část 1 ze 4: Být reprezentativní

 1. Obrázek s názvem Be a Gentleman Krok 1

  1 Dodržujte správnou hygienu. Gentleman na veřejnosti vypadá a voní příjemně. Jedna věc je potit se při cvičení, ale ne venku. Pravidelně se starejte o své tělo a o to, abyste vypadali vyleštěně a čistě, než vykročíte.
  • Nezapomeňte se pravidelně koupat.
  • Při aplikaci deodorantu nebo kolínské vody buďte šetrní. Silný zápach-dokonce ani kolínský nebo tělový sprej-není příjemný a může být urážlivý.
  • Použití produktu na vlasy je v pořádku, ale pozor na gel na vlasy. Tento produkt může být lepkavý a po chvíli tvrdý, takže vaše vlasy vypadají tuhé. Můžete také nechtěně vypadat jako „mastní“.
  • Pokud nevoníte čistě a svěže, pak nezáleží na tom, jak jste okouzlující nebo jak vypadá vaše oblečení. Je důležité snížit hygienu, aby se lidé nerozptylovali nepříjemným zápachem nebo vzhledem.
  • Po použití koupelny si umyjte ruce. Gentleman pečuje o sebe i o ostatní tím, že brání šíření nemocí. Také ostatní muži v umývárně si všimnou, pokud obejdete umyvadla.


 2. Obrázek s názvem Be a Gentleman Krok 2

  2 Noste lichotivé oblečení. Noste oblečení, které dobře sedí na vašem těle, odstraňte okázalé oblečení a vyhněte se módním „faux pas“ (např. Baseballové čepice nakloněné mírně do strany). Jednodušší šatník udrží důraz na vás, ne na oblečení, které změní váš vzhled. Nechte to být jednoduché a budete vypadat elegantně a gentlemansky.
  • Držte se tlumené černé, šedé, modré a hnědé. Gentleman může ve skutečnosti nosit střídmě jakoukoli barvu, ale klasické barvy pro muže nejsou zářivé.
  • Vyberte si klasické oblečení pro muže. Mezi příklady patří obleky, košile ve stylu oxford, khaki kalhoty.
  • Noste sportovní oblečení pouze na cvičení nebo atletiku. Gentleman nebude nosit oblek při procházce Alpami, při cvičení pro černý pás nebo při tenisu. Ale bude se vyhýbat nošení tenisového oblečení, pokud nebude chodit, od nebo hrát tenis.
  • To, co je považováno za „honosné“, se bude lišit od kultury ke kultuře a situaci. Bílý plátěný oblek a růžová košile mohou být v módě na tropickém ostrově, ale mohou být považovány za docela okázalé na zasedání představenstva v Anglii.
  • Je velmi důležité nosit kalhoty, které vám sedí. Nohavice si vezměte s jednoduchým jednoduchým páskem, abyste dali najevo, že jste svému vzhledu opravdu hodně přemýšleli.
  • Až budete příště potřebovat oblek, ujistěte se, že vám bude naměřen jeden, místo abyste si ho sami vybrali. Skutečný gentleman si dává záležet na svém zevnějšku a dělá si míli, aby nosil dobře padnoucí oblečení. Nošení obleku, který vám ve skutečnosti sedí místo jednoho, který je o jednu, dvě nebo dokonce tři velikosti příliš velký, také pomůže ukázat, že svému vzhledu věnujete velkou pozornost.
  • Vždy se ujistěte, že jsou vaše boty čisté. Někteří lidé říkají, že boty jsou první věcí, které si dáma při rozhovoru s mužem všimne. Rychlý (ale účinný) štětec může znamenat velký rozdíl. A co je nejdůležitější, čisté boty ukazují, že berou v úvahu lidi, kteří se na ně budou muset podívat, jakmile opustíte svůj domov.
  • Je také důležité pro tuto příležitost nosit správné oblečení. Pokuste se dodržovat vhodné kodexy oblékání, ať už do práce na běžné nošení nebo na svatbu. A mějte na paměti, že je lepší být trochu převlečený než nedostatečně oblečený.
 3. Obrázek s názvem Be a Gentleman Krok 3

  3 Dobře se upravte. Chcete -li být skutečným gentlemanem, musíte se ujistit, že jsou vaše vlasy pravidelně česané a že si buď uděláte cíl oholit si vlasy na obličeji, nebo si zachováte pěkný, pevný plnovous. Vyhněte se strništi a každé ráno se nechte pěkně oholit, jinak budete vypadat nedbale. Mějte hřeben po ruce, abyste si ho mohli projít vlasy (v soukromí), pokud se vám vlasy po dlouhém dni větrně zametou nebo ztratí objem.
  • I mít čisté nehty je rozdíl. Vyčistěte si nehty a zastřihávejte je každý den nebo dva, aby vaše ruce vypadaly elegantně.
  • Zastřihněte všechny vyčnívající chloupky v nose, abyste si udrželi upravený vzhled.
 4. Obrázek s názvem Be a Gentleman Krok 4

  4 Pevné podání ruky. Skutečný gentleman ví, jak podat skutečné podání ruky. Ať už se setkáte se svým budoucím šéfem, otcem vaší přítelkyně nebo přítelem vaší sestry, měli byste se tomuto člověku podívat do očí, pevně ho uchopit za ruku a ukázat, že to myslíte vážně. Nedržte se příliš silně, abyste se mohli předvádět, ale pevným sevřením dejte najevo, že vám záleží natolik, abyste udělali dojem. To ukazuje, že jste gentleman, který si udělá čas na poznání nových lidí.
  • Pokud do místnosti vstoupí nový člověk, kterého neznáte, a budete představeni, dejte mu zdvořilost a postavte se, než mu podáte ruku.
 5. Obrázek s názvem Be a Gentleman Krok 5

  5 Vyhněte se jakýmkoli urážlivým akcím na veřejnosti. Pokud jste na veřejnosti, měli byste se vyvarovat prdění, říhání, příliš hlasitého mluvení, přehnané náročnosti, chytání za rozkrok nebo přílišného opíjení. Gentleman má vždy kontrolu nad sebou, tělem i myslí. Pokud však ztratíte kontrolu, je důležité se omluvit, místo abyste se tvářili, že se nic nestalo.
  • Pamatujte, že pravý gentleman je člověk, který může vyjít na veřejnost, aniž by udělal scénu nebo by se ztrapnil.
  • Sebepoznání je klíčovou součástí gentlemanství. Vždy zvažte, jak vás mohou vnímat ostatní, a uvědomte si, jak by vaše jednání mohlo být považováno za urážlivé.
  reklama
Skóre
0 / 0

Část 1 KvízKdy je přijatelné nosit sportovní oblečení?Když se nepotřebujete oblékat formálně.

Zkus to znovu! Existuje svět možností, které spadají mezi oblek a basketbalové šortky. I když máte na sobě ležérní oblečení, měli byste se snažit vypadat tiše stylově a dobře kombinovaně. Hádej znovu!

Když nečekáte, že narazíte na někoho známého.

Nepřesně! Pokud opravdu chcete být gentleman, měli byste si zachovat atmosféru gentlemanství, i když jste kolem cizích lidí. Pokud je být gentleman jen póza, kterou někdy stavíte, nakonec to zjistíte. Zkuste jinou odpověď ...badmintonové dovednosti
Když děláte sportovní aktivity.

Absolutně! V tělocvičně nebo na procházce nemusíte nosit oblek - nebo dokonce pěkné neformální oblečení. Sportovní oblečení byste ale měli nosit pouze tehdy, když skutečně děláte atletické aktivity. Nemělo by jít o vaše kauzální oblečení. Přečtěte si další kvízovou otázku.Nikdy

Ani náhodou! Je pravda, že sportovní oblečení není tou nej gentlemanskou módní volbou, ale to neznamená, že nikdy nejsou vhodné. Dokud je nosíte ve správném kontextu, není na sportovním oblečení nic špatného. Kliknutím na jinou odpověď najdete tu správnou ...

Chcete další kvízy?Část 2 ze 4: Být zdvořilý

 1. Obrázek s názvem Be a Gentleman Krok 6

  1 Pomozte lidem kolem sebe. Vždy mějte na paměti, jak můžete lidem pomoci. Počkejte několik sekund, než podržíte dveře osobě za vámi. Nabídka pomoci lidem dostat své tašky s potravinami do auta. Nemusíte to přehánět a riskovat, že si ublížíte (např. Pokud máte nejistou sevření něčeho těžkého, neotvírejte někomu dveře), ale respekt je prvořadý. Skuteční gentlemani se nesoustředí jen na ženy, které mají rádi, a všechny ostatní ignorují; být gentlemanem je způsob, jak se přiblížit světu a všem lidem v něm, nejen těm, se kterými byste chtěli chodit.
  • Dávejte si pozor na lidi, kteří by mohli nějakou pomoc použít, ale kteří o ni možná nechtějí požádat. Muž nesoucí podnos kávy by byl rád, kdybyste mu otevřeli dveře, ale možná se neptal.
 2. Obrázek s názvem Be a Gentleman Krok 7

  2 Udělejte zdvořilou konverzaci. Buďte připraveni klást otázky nebo projevovat zdvořilost, jako například „Jaký jste měli den“, „Mohu vám pomoci?“, „Nechte mě to pro vás“ nebo „Postarám se o to“. Naučte se mluvit pomalu a opatrně a udělejte si čas na to, abyste si s lidmi opravdu slušně promluvili, bez ohledu na to, jak moc spěcháte. Ať už mluvíte se svým sousedem nebo roztomilou dívkou z hodiny fyziky, snažte se usmívat, být přátelští a vést zajímavé povídání o tom, jak probíhá váš den. Džentlmen nepřekročí přímo k pronásledování, ale věnuje si čas seznamováním se s lidmi.
  • Schopnost vést konverzaci je znakem třídy a dospělosti, což jsou dva důležité aspekty gentlemanství.
 3. Obrázek s názvem Be a Gentleman Krok 8

  3 Vyhněte se nadávání za každou cenu. Nenadávejte. Nebuď vulgární. Pokud je příliš obtížné přestat společně nadávat, hodně to zmírněte. Kletba prostě není gentlemanská. Pokud nadáváte, měli byste se omluvit a pokusit se zabránit tomu, aby se toto chování v budoucnu opakovalo. Pokud jste v situaci, kdy máte tendenci častěji nadávat, například při sledování sportu nebo při jízdě v provozu, dávejte si velký pozor na sebe, aby z vás stále vypadal dokonalý gentleman.
  • Spolu s nadáváním byste se měli obecně vyvarovat oplzlých nebo vulgárních komentářů. A pamatujte si, že to, co je vám a vašim kamarádům za zavřenými dveřmi legrační, nemusí vždy vyhovovat dívce, které se dvoříte.
 4. Obrázek s názvem Be a Gentleman Krok 9

  4 Nemluvte o sobě příliš. Na začátku můžete lidem říct dost na to, aby jim dali o sobě trochu vědět, ale měli byste počkat, až o sobě prozradíte opravdu poslední věci. Kromě toho, že z vás bude mnohem žádanější konverzátorka, budete působit tajemněji, když nebudete příliš sdílet, což mnoho žen považuje za atraktivní. Získejte základní představu o tom, co se děje v hudbě, sportu a politice, abyste při konverzaci mohli znít inteligentně. Ujistěte se, že předměty, které uvádíte, jsou pro vás důležité, a snažte se o nich být aktuální.
  • Místo toho se zaměřte na pokládání otázek lidem ohledně jejich zájmů, koníčků a plánů. Dejte jim vědět, že vás zajímají víc než vás samotné.
 5. Obrázek s názvem Be a Gentleman Krok 10

  5 Vyhněte se vyvolávání kontroverzních nebo nepohodlných témat. Naučte se vyhýbat politice, dokud někoho lépe neznáte, a naučte se být neutrální, pokud ji někdo jiný vyvolá. Jednoduché pokrčení ramen udělá zázraky. Džentlmen neznepokojuje ostatní. Soustřeďte se více na to, abyste byli příjemní a aby se lidé cítili příjemně, než aby dokázali, že máte pravdu a že názory toho druhého jsou bezcenné. Nemusíte někoho ukazovat, abyste na ženy zapůsobil; co je ve skutečnosti mnohem působivější, bude vaše schopnost vycházet s lidmi.
  • Vždy pamatujte na to, abyste znali své publikum. Co může být legrační pro chlapa z dělnické třídy z Bronxu, nemusí létat s prominentem na Manhattanu s horní kůrou. Buďte vnímaví k potřebám a zájmům ostatních.
 6. Obrázek s názvem Be a Gentleman Step 11

  6 Chovejte se ke každému s respektem. Být gentlemanem neznamená jen být ke ženám zdvořilý a zdvořilý; znamená to mít respekt k ostatním mužům, starším lidem a dokonce i k dětem. Skutečný gentleman by neměl být schopen zapnout a vypnout své kouzlo a měl by být laskavý a ohleduplný ke každému, kdo si to zaslouží. Respektujte prostor člověka tím, že nebudete stát příliš blízko, když s ním mluvíte. Respektujte soukromí člověka tím, že se nebudete dívat přes rameno nebo klást příliš mnoho osobních otázek. Klíčem je zajistit, aby se lidé cítili pohodlně a dobře sami se sebou, ne jako by s nimi bylo špatně zacházeno.
  • Pozdravte lidi, když jdete kolem nich, zeptejte se, jak se jim daří, a vězte, kdy chtějí zůstat sami.
  • Vyvarujte se příliš hlasitého mluvení nebo přílišného šíření rakety na veřejnosti nebo dokonce u vás doma z úcty k sousedům. Není uctivé chovat se, jako byste byli jedinou osobou na planetě.
  • Ujistěte se, že žvýkáte jídlo se zavřenými ústy, ve vztahu k vašim partnerům na večeři.
 7. Obrázek s názvem Be a Gentleman Step 12

  7 Vyhněte se fyzickým hádkám. Mohou existovat určité situace, které ospravedlňují fyzickou konfrontaci, ale měly by být v sebeobraně nebo obraně ostatních. Tyto situace by však měly být opravdu vzácné.
  • Pamatujte: „něžný muž“ doslova znamená nebýt osobou, která se jako řešení uchýlí k fyzickému násilí.
  • Je rozumnější odejít ze situace nebo zavolat policii, je -li to vhodné.
  • Techniky sebeobrany (například bojová umění) vždy zdůrazňují použití tělesnosti jako absolutní poslední možnost.
  reklama
Skóre
0 / 0

Část 2 KvízJe dobrou konverzační taktikou zeptat se někoho, koho potkáte poprvé, na ...

Jejich politické přesvědčení

Ani náhodou! Většině lidí není příjemné mluvit o politice, zvláště s někým, koho právě potkali. Jako gentleman byste se měli snažit, aby se lidé kolem vás cítili dobře, což znamená vyhýbat se flákaným tématům konverzace. Zkuste jinou odpověď ...

Jejich zájmy a koníčky

Ano! Většinu lidí baví mluvit o sobě a o věcech, které je zajímají. Pokud se někoho zeptáte na jeho zájmy, než abyste mluvili o sobě, bude vás považovat za skvělého konverzačního partnera. Přečtěte si další kvízovou otázku.

Jejich starosti a strádání.

Ne nutně! Někteří lidé rádi mluví o svých problémech s kýmkoli, kdo bude poslouchat, ale tito lidé jsou vzácní. Jako gentleman byste se měli vyhýbat emocionálně intenzivním konverzačním tématům, dokud člověka lépe nepoznáte. Zkus to znovu...

Chcete další kvízy?

Část 3 ze 4: Být zdvořilý k ženám

 1. Obrázek s názvem Be a Gentleman Krok 13

  1 Chovejte se k ženám s respektem. Nejhorší, co můžete ženě udělat, je dívat se na ni nahoru a dolů, jako by to byl kus masa. Ženy jsou lidské bytosti se svými vlastními myšlenkami, nadějemi a cíli a nikdy byste je neměli okulovat a chovat se k nim, jako by tam byly jen proto, aby sloužily jako pastva pro vaše oči. Když potkáte novou ženu, zeptejte se jí na jméno a seznamte se s ní doopravdy, místo abyste na ni jen zírali, jako byste ji svlékali myslí.
  • Pánové chápou, že se ženami je třeba zacházet s respektem. Nemluví s nimi sýrovými vyzvedávacími liniemi a místo toho dávají přednost vkusnému, veselému flirtování.
 2. Obrázek s názvem Be a Gentleman Step 14

  2 Buďte ve svých činech ohleduplní. Otevřete dveře auta nebo budovy, vytáhněte židle. Každá žena je jiná a měli byste vidět, která gentlemanská gesta jí vyhovují. Může být například gentlemanské dát ženě kabát, pokud je jí zima, ale pokud vám řekne, že je v pořádku, netrvejte na tom.
 3. Obrázek s názvem Be a Gentleman Krok 15

  3 Když kráčíte po ulici se ženou, jděte na straně blíže k provozu. Jedná se o staromódní gentlemanskou akci, která se provádí tak, abyste „chránili“ ženu z ulice při chůzi. Můžete to vzít nebo nechat, ale měli byste si toho být vědomi. Podívejte se, jak žena reaguje, když to zkusíte, a pomocí toho určete, zda jí toto gesto připadá sladké nebo datované.
 4. Obrázek s názvem Be a Gentleman Krok 16

  4 Vyhněte se diskusi o tématech, která ji pravděpodobně nezajímají. Pokud vyvoláte téma a zdá se, že ji to nezajímá, přejděte k něčemu jinému.
 5. Obrázek s názvem Be a Gentleman Step 175 Nemluvte se ženami. Je v pořádku je škádlit, ale být krutý není cesta. Škádlení však neznamená nazývat je vulgárními slovy. Bez ohledu na to, jak vtipný je váš tón, ženě ubližuje, když jim takzvaný „gentleman“ říká špinavé slovo. Nikdy se nikdy nechovejte tak, že o něčem víte víc než žena jen proto, že jste muž, protože si myslíte, že ji můžete opravdu „naučit“.
  • Jedním znakem falešného gentlemana je muž, který je milý k ženě, která k ní začne mluvit, a ve druhém si uvědomí, že ho nepohlíží romanticky. Chcete -li být skutečným gentlemanem, měli byste přijmout myšlenku, že ne každá žena na světě se do vás zamiluje a přesto se k nim budete chovat laskavě, bez ohledu na to, co chtějí nebo nechtějí.
  • Nikdy nepoužívejte flirtovací techniku ​​známou jako 'negging'. To zahrnuje použití urážek nízké úrovně nebo komplimentů bekhendových; taktika pocházející z kultury Pick-Up-Artists. Funguje na filozofii deflace ženského ega tak, aby se vyhnula jejich kolíbání, čímž se muž bude zdát více planý a méně se zoufale snaží ženě prosit. Je to velmi cynická mentalita a žádné inteligentní, zralé nebo elegantní ženy to nepřijdou. Budete spíše považováni za násilníka, kuplíře, podvodníka nebo „hráče“ než za gentlemana.
 6. Obrázek s názvem Be a Gentleman Krok 18

  6 Při rozloučení po večerech respektujte ženy. Pokud je to možné, nabídněte jí, že ji doprovodí ke dveřím (nebo autu). Pokud vaše dívka musí zaparkovat daleko od své koleje nebo domova, vždy jí nabídněte, že ji odvezete do az vašeho cíle. Současně nechcete překročit své hranice tím, že dívka bude mít pocit, že sama nemůže jít ven.
  • Je samozřejmé, že pokud na vaše místo přišla dívka, neměli byste jen zůstat na gauči a při odchodu říkat „uvidíme se“. Snažte se ji přinést alespoň ke dveřím nebo k jejímu autu, ať je to jakkoli.
 7. Obrázek s názvem Be a Gentleman Krok 197 Dávejte pozor na staré tradice. Může být obtížné přesně vědět, které zdvořilé tradice je třeba dodržovat a kterých se vzdát. To, co je vhodné v místě a době „Downton Abbey“, může, ale nemusí být dnes za vašich okolností správné. Obecně buďte citliví na moderní nezávislou citlivost dámy a pokud se vám vaše jednání bude zdát nepohodlná, trochu ustupte. Zde jsou některé další tradice, které byly dříve považovány za gentlemanské a které začínají ztrácet páru:
  • Sáhnout po šeku v restauraci.
  • Pomáhá jí s kabátem.
  • Když žena vstoupí do místnosti, stojí.
  • Nabízím ženě své místo.
  reklama
Skóre
0 / 0

Část 3 Kvíz

Jaké tradičně gentlemanské chování pravděpodobně přijde jako příliš staromódní?

Otevírání dveří pro ženu.

Nepřesně! Otevírání dveří lidem je stále obecně považováno za zdvořilé. Ujistěte se však, že nedržíte dveře jen kvůli tomu, že jste rozdrceni, a nenecháte je bouchnout na někoho hned za ní. Buďte ke všem zdvořilí. Vyberte jinou odpověď!

Když žena vstoupí do místnosti, stojí.

To je správně! Dříve bylo běžné, že muži stáli, když do místnosti vstoupila žena, ale to už vypadlo tak z módy, že lidé pravděpodobně nepochopí, proč jste najednou stáli. A samozřejmě, pokud se ženě zdá nepříjemný jakýkoli jiný projev zdvořilosti, ustupte. Přečtěte si další kvízovou otázku.

Vedení ženy ke dveřím, když opouští váš domov.

Ani náhodou! Vést hosty ke dveřím, když odcházejí, je stále zdvořilá věc, bez ohledu na pohlaví tohoto hosta. Pokud někoho necháte odejít, aniž byste ho viděli, mohl by si myslet, že jste ho ve skutečnosti vůbec nechtěli. Kliknutím na jinou odpověď najdete tu správnou ...

Chcete další kvízy?

Část 4 ze 4: Být gentlemanem své přítelkyně

 1. Obrázek s názvem Be a Gentleman Krok 20

  1 Buďte obětaví. Když jste kolem ní, nezapomeňte pro svoji přítelkyni dělat i nadále pěkné věci. Pokud něco nese, zvedněte to, když to položí, a vždy jí laskavě dejte vědět, že chcete pomoci tím, že řeknete „oh, nechám to pro vás“, ať už jde o jakýkoli předmět. Pamatujte si, že být sobecký není atraktivní. Pokud se dívkou sledujete televizi a víte, že má ráda konkrétní pořad nebo sportovní událost, nechte ji tam. Ocení ten kousek nezištnosti víc, než si myslíte.
  • To znamená, že nechcete, aby se dívka cítila bezmocná, nebo jako byste pro ni měli udělat všechno. Vezměte na vědomí - pokud se zdá být naštvaná, když se jí snažíte nosit věci nebo jí pomáhat, možná budete chtít vycouvat a poskytnout jí pomoc, když to opravdu potřebuje, nejen symbolicky.
 2. Obrázek s názvem Be a Gentleman Krok 212 Dejte jí nečekané dárky. Může být hezké ukázat se s kartou nebo květinou, a to nejen na dovolenou. Na drahých a okázalých nezáleží; je to úsilí. Ve skutečnosti růže, malá milostná poznámka, která zůstala na jejím polštáři, dar knihy, kterou si chtěla přečíst, nebo upřímný polibek, udělají každé dívce radost celé dny. Díky těmto malým dárkům uvidí, že na vás myslí, i když není poblíž, a že jste si dali tu práci, abyste jí něco dali.
  • Ačkoli jsou sladkosti a květiny pěkné, osobní dárky jsou ještě hezčí. Dva lístky na hru, kterou chtěla vidět, suvenýr s jejím jménem z místa, které jste museli navštívit bez ní, nebo plakát, díky kterému jste na ni mysleli, opravdu ukazují, že na ni myslíte, nejen nějaká romantizovaná verze toho, čím by mohla být jakákoli dívka.
 3. Obrázek s názvem Be a Gentleman Step 22

  3 Věnujte jí hodně lásky. Pokud se vám vaše přítelkyně opravdu líbí, dejte jí to najevo láskyplnými doteky. Pokud jste na veřejnosti, držte ji za ruku nebo ji položte kolem jejího ramene, nebo jí popřejte tvář, když chcete. Když jste sami, můžete být trochu intimnější, líbáním ji na krk nebo hladením po zádech nebo stehnech, pokud jsou tyto pokroky žádoucí. Chcete -li být skutečným gentlemanem, měli byste se pohybovat pomalu a počkat, až bude dívka připravena, než zkusíte cokoli jiného než líbání.
  • Skuteční gentlemani jsou hrdí na to, že jsou vidět se svými přítelkyněmi a dávají jim spoustu náklonnosti, i když jsou kolem jejich přátelé. Nepřestávejte držet přítelkyni za ruku, když jsou poblíž vaši kamarádi; to znamená, že také není příliš gentlemanské pokoušet se vyjít se svou přítelkyní na veřejnost.
 4. Obrázek s názvem Be a Gentleman Step 234 Postavte se za svou dívku. Neobcházejte pěstí každého, kdo se na ni dívá bokem, ale pokud jí někdo věnuje pohledy nebo nechtěné zálohy, zasáhněte. Dej jí paži kolem ramene a odstěhuj se, nebo jdi k ní a promluv za ni. Fyzický kontakt ji uklidňuje a dává agresorovi najevo, že se s vámi musí vypořádat. Není gentlemanské nechat ostatní muže postupovat směrem k vaší dívce nebo o ní oplzle komentovat.
  • Neměli byste vyhrožovat, že toho chlapa zbijete nebo mu budete říkat jména. Místo toho se dejte po silnici a najděte elegantní způsob, jak mu říct, aby ustoupil.
 5. Obrázek s názvem Be a Gentleman Step 24

  5 Neříkejte o ní svým přátelům nic negativního. Pokud opravdu chcete být skutečným gentlemanem, nikdy byste neměli říkat nic negativního o dívce, se kterou chodíte se svými přáteli. Možná si myslíte, že je skvělé si na svoji přítelkyni stěžovat nebo se chovat, jako by vám to opravdu vadilo, ale je to neuvěřitelně chromé a neuctivé chování, které se k vaší přítelkyni vrátí a vypadáte uboho. Jediný případ, kdy o své přítelkyni mluvíte se svými přáteli, je pochválit ji nebo ji v dané situaci skutečně požádat o radu.
  • Klíčem k tomu být gentlemanem je mít respekt ke všem lidem. Není nic neúctivějšího, než provětrat vás a špinavé prádlo vaší přítelkyně, abyste se trochu zasmáli.
 6. Obrázek s názvem Be a Gentleman Step 256 Neprozrazujte o ní příliš mnoho ani svým přátelům. Další věcí, které byste se měli vyvarovat, pokud chcete být gentlemanem, je říct svým přátelům o svém nejnovějším sexuálním pokroku s dívkou, se kterou chodíte. Není to jen gentlemanské mluvit o tom, že konečně budete mít sex s dívkou, se kterou chodíte, o tom, jaká je v posteli, nebo dokonce o tom, jaký je polibek. Taková věc má zůstat mezi vámi dvěma a vyprávět přátelům, co se stalo - nebo nestalo - mezi listy, je o nejhorší věci, kterou můžete dívce udělat.
  • Ať už chodíte s dívkou nebo jste s ní jen chodili na pár schůzek, zvyky v ložnici byste si měli opravdu nechat pro sebe. Pokud to zjistí, bude zuřit a budete mít pověst líbání a vyprávění.
 7. Obrázek s názvem Be a Gentleman Step 26

  7 Nenuťte ji dělat něco, co jí není příjemné. Skutečný gentleman uznává ženské limity a respektuje je. Pokud dívka, se kterou se scházíte nebo kterou vidíte, není připravena spát s vámi - nebo se nechce sblížit ani před svatbou nebo vážným závazkem - pak byste měli toto rozhodnutí respektovat, místo abyste na ni vyvíjeli tlak. Sexuální nebo intimnější vztah se vám nemusí zdát jako velký problém, ale každá žena má své vlastní limity a vlastní představy o tom, co chce se svým tělem dělat. Nenuťte ji, aby udělala víc, než by chtěla, a nikdy jí nedělejte špatný pocit, že se drží svých zbraní.
  • Skutečný gentleman nechává ženu volat, kam až chce zajít, a nikdy ji necítí provinile nebo špatně za to, že nedělá to, co chce. Věnuje čas naslouchání ženě a má trpělivost čekat na toho, kdo za to stojí.
  reklama
Skóre
0 / 0

Část 4 Kvíz

topspin slouží tenisu

Jaký je dobrý způsob, jak projevit náklonnost své přítelkyni na veřejnosti?

Drželi se s ní za ruce.

Pěkný! Držení rukou je skvělý způsob, jak projevit náklonnost své přítelkyni, když jste venku. Fyzický dotek ukazuje, že vám na ní záleží a jste rádi, že vás s ní vidíme, ale není to tak intimní, aby jí to bylo nepříjemné. Přečtěte si další kvízovou otázku.

Políbit ji na krk.

Téměř! Krk je příliš intimní místo na líbání vaší přítelkyně na veřejnosti. Pokud jí opravdu chcete dát šmrnc, když jste kolem jiných lidí, je lepší ji políbit na tvář. Hádej znovu!

Vycházím s ní.

Zkus to znovu! Jakkoli si vy dva můžete líbit, měli byste si to nechat na čas, kdy budete sami se svou přítelkyní. Nemusí jí vyhovovat vystupování na veřejnosti, a i když ano, lidé kolem vás nebudou. Zkus to znovu...

Ve skutečnosti byste se měli vyhýbat dotyku své přítelkyně na veřejnosti.

Nepřesně! Chcete -li, aby váš dotek byl dost cudný, když jste na veřejnosti, abyste se vyhnuli nepříjemným pocitům pro svou přítelkyni (nebo jiné lidi!). Pokud se jí ale vůbec nedotknete, bude si myslet, že se stydíte za to, že s ní chodíte. Zkus to znovu...

Chcete další kvízy?

Konverzační nápověda

Způsoby, jak být gentlemanem v konverzaci

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka V jakém věku by mělo začít gentlemanské chování? Jakmile člověk může chodit a mluvit, jako gentleman může být snadno vytvořen od začátku. Nebo gentleman může být vytvořen od okamžiku, kdy se člověk rozhodne jít touto cestou.
 • Otázka Potřebuji mít dobrou kondici, abych byl gentleman? Málo jemných lidí má 6 balení. Nebo oni? Být gentlemanem není o tvaru, je to o osobnosti a někdy o způsobu oblékání a rozhodně o tom, jak se nesete. Chcete -li být gentleman, buďte laskaví, milující, přemýšliví a silní. Všechno je to o dokonalém chování. Ale není na škodu mít šest balení a být gentlemanem, pokud tomu dáváte přednost.
 • Otázka Jak gentleman flirtuje s dívkou, kterou má rád? Buď milostivý. Otevřete dveře, nabídněte místa k sezení a pokud vypadá chladně, nabídněte jí svoji bundu/kabát. Díky tomu bude vědět, že vám na ní záleží, a pokud bude následovat začátek konverzace nebo úsměv, může jim dát najevo, že vás to zajímá.
 • Otázka Pokud je blízký přítel v boji a potřebuje pomoc, měl by se do toho zapojit gentleman? Skutečný gentleman by měl stát se svými přáteli na jakékoli konfrontaci. Měl by se pokusit uklidnit svého přítele a/nebo druhou stranu, ale když to již není možné, může být nutné zapojení. Žádný gentleman samozřejmě nemá schopnosti kritického myšlení, a proto bude každou situaci posuzovat podle kontextu, místo aby předpokládal, že vždy platí jedno pravidlo.
 • Otázka Jak mohu být gentlemanem na střední škole? Mějte dobrou hygienu a buďte zdvořilí. Otevřené dveře pro učitelky a správce a spolužáky. Mluvte uctivě ke svým učitelům. Někteří chlapci ze střední školy se chovají hrubě, aby vypadali „cool“ - vyhněte se tomu co nejvíce.
 • Otázka Má peníze něco společného s gentlemanstvím? Rozhodně ne. Pro každého je přitažlivější, pokud jste laskaví a přemýšliví. Peníze jsou důležité pouze pro lidi, kteří nestojí za váš čas. To však není omluva pro to, abyste zůstali ležet nebo utratili všechny své peníze a nikdy nešetřili. Gentleman si vydělává na vlastní pěst a veverky odhání peníze za deštivý den.
 • Otázka Musím mít oblečení, které mi sedí? Udělejte si čas na nalezení vhodného oblečení, které vám sedí, protože ukazuje, že vám na vašem vzhledu záleží.
 • Otázka Jak mám představit lidi? Vždy mladšího představte staršímu. Řekněte něco ve smyslu „Pane, tohle je Bobby. Je to můj malý bratr, 'spíše než' Bobby, tohle je pan Smith. '
 • Otázka Jak mám být gentleman při hádce? Respektujte druhého člověka a jeho nápady. Opravdu poslouchejte, když mluví. Nedovolte, aby se věci na vaší straně proměnily v osočování nebo agresi, i když tam ten druhý jde.
 • Otázka Musí se gentleman chovat podřízeně ženě? Samozřejmě že ne. Být gentlemanem je prostě být zdvořilý. Buďte laskaví a chápaví, jako byste chtěli, aby se s vámi na oplátku zacházelo. Od žádné osoby není nutná podřízenost.
Zobrazit více odpovědí Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Základní hygiena a čistý vzhled jsou důležité, ale gentleman by neměl být posedlý svým vzhledem.
 • Nebuďte vůči druhým sobečtí. Pokuste se dělat náhodné skutky laskavosti.
 • Chovejte se k ostatním s respektem a způsobem, jakým byste chtěli, aby se jednalo s vámi.
 • Vždy se usmívejte a udržujte oční kontakt s kýmkoli, s kým mluvíte. To vytváří emocionální pouto mezi vámi oběma.
 • Nikdy netroufejte, když přijdete někoho vyzvednout na rande, vždy dojděte ke dveřím a zaklepejte nebo zazvonte na zvonek.
 • Když mluvíte, věnujte tomu, kdo mluví, vaši plnou pozornost. A pokud mají něco do konverzace přidat, buďte vždy dobrým posluchačem.
 • Při urážce se snažte neodpovídat. Je pravděpodobné, že toho druhého pouze vyprovokujete, čímž se stane bitva mnohem pravděpodobnější. Omluvte se, ale také se nechovejte vyděšeně.
 • Abyste byli gentlemanem, nemusíte být dobře oblečeni. I když to pomáhá, každodenní pracovní gentleman je velmi přitažlivý.
 • Ujistěte se, že máte pevné podání ruky, ne příliš silné, protože to lze brát jako zastrašování, ale ani příliš měkké.
 • Vždy si uvědomujte své okolí a své činy, protože to, jak vás ostatní vnímají, může hrát roli v tom, jak vás ostatní přijímají.
 • Jednoduchý způsob, jak rozptýlit vášnivou debatu, je říci: „Možná máte pravdu“.
 • Sejměte klobouk dolů v budově.
 • Nebuď nerozhodný. Pokud se rozhodnete, držte se ho, jak nejlépe umíte. Být nerozhodná v situacích, které můžete ovládat, a rozhodnout se, je pro ženy obrovská chyba. Pokud bylo vaše rozhodnutí špatné a ona si to také uvědomuje, omluvte se a poučte se z chyby. Děkuji jí také. To vše ukazuje na vedení a na to, že jste ochotni se z chyb poučit a hlavně ji poslouchat!

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Pokud nesouhlasíte s nějakým problémem, ale rozhodnete se ustoupit, pusťte ho a znovu ho nevytahujte.
 • I když je užitečné být milý, nebuďte přehnaní.
 • Pánové mají po svém boku důstojnost a čest, přesto jsou pokorní a přemýšliví. Nejsi lepší než kdokoli jiný jen proto, že to děláš. Nemysli na to, nechovej se tak.
 • Gentleman to pozná, když prohraje boj. Poznejte rozdíl mezi tím, že si stojíte za svým a jste blázen.
 • Nikdy nepoužívejte drogy ani nepijte alkohol. Poškozují váš úsudek a skutečný gentleman má nad sebou neustále kontrolu.
reklama

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry Wilder vs Fury 2 v sobotu večer.

Jak na šířku. Terénní úpravy mohou váš přední nebo zadní dvůr odlišit od ostatních ve vašem bloku a přidat hodnotu vašemu domovu. Zjistěte, jaký druh krajinného designu chcete, a poté pro něj vytvořte plán na papír. Potom můžeš...

Roger Federer prohrál celkem 4 finále Wimbledonu s Novakem Djokovičem a Rafaelem Nadalem, což je docela překvapivé. Nadal a Djokovič naopak nikdy neprohráli finále na svých nejlepších Slamech.

Důvěra je skvělá, ale nečekejte, až se budete cítit sebevědomě, když dáte najevo svou zamilovanost. Přiblížit se někomu atraktivnímu je pro většinu lidí nervy, takže je pravděpodobné, že nikdy nebudete riskovat, pokud budete čekat, až se budete cítit naprosto klidně ....