Jak sledovat sokoly vs Vikingy online bez kabelu

Sledujte Falcons vs Vikingové bez kabelu

Getty Matt Ryan a sokoli se v neděli setkají s Vikingy na 1. týdnu NFL.

Atlanta Falcons, čerstvě podepsaný hvězdný přijímač Julio Jones na rozsáhlé rozšíření, vyrazí na cestu ke střetu s Minnesota Vikings na stadionu US Bank, aby v neděli zahájil sezónu NFL.

Začátek hry je naplánován na 13:00. ET, a pokud je na vašem trhu ( mapa pokrytí ), bude to vysílaný na Foxu . Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Falcons vs Vikingů na svém počítači, telefonu, Firestick, Roku, Apple TV, Xbox One, PS4, Smart TV nebo jiném zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb:

Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Fox (žije na vybraných trzích, včetně Atlanty a Minneapolisu) je jedním z nich Více než 100 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV . Navíc, pokud chcete sledovat více NFL nad rámec této hry, FuboTV je skvělá volba, protože jsou zahrnuty také CBS, NBC a NFL Network, zatímco NFL RedZone je k dispozici v doplňku Sports Plus.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Falcons vs Vikingů na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávejte to.

Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

svatí vs berani live stream zdarma

Hulu With Live TV přichází s více než 60 živými televizními kanály, včetně Fox (živé vybrané trhy, včetně Atlanty a Jacksonville). Má také CBS, NBC a ESPN, což z něj činí nejlevnější streamovací službu každý kanál, který bude mít v této sezóně hry Falcons a Vikingové.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Falcons vs Vikingů na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Pokud je hra na vašem trhu: Sling TV

Balíček Sling TV Sling Blue je dodáván s více než 40 živými televizními kanály, včetně Fox (živě na vybraných trzích, včetně Atlanty a Minneapolis). Pokud jde o další kanály NFL, v balíčku Sling Blue je zahrnuta pouze síť NFL, zatímco ESPN je v Sling Orange a CBS není k dispozici na Sling.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat živý přenos Falcons vs Vikingů na svém počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.

Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket.TV

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelitní televizi (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům určitých metropolitních oblastí, jako je San Francisco, Philadelphia a New York City. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry, které nejsou dostupné na trhu, na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na svém telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, která je k dispozici na mnoho různých zařízení .

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a postsezónní zápas NFL živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

z tenisového hlediska, co je to „láska“?

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN Canada , a poté můžete sledovat živý přenos hry Falcons vs Vikingové a všechny ostatní hry NFL na počítači přes DAZN.com, nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN .


Náhled Falcons vs Vikingové

Atlanta zavřela Julia Jonese dlouhodobě v předvečer zahájení sezony a natřela ho na tříleté prodloužení v hodnotě 66 milionů dolarů-to vše je zaručeno. Podle Adama Scheftera z ESPN je splatnost neuvěřitelných 64 milionů dolarů, což ho udrží v týmu na dalších pět sezón. Na předchozí dohodu mu zbývaly dva roky.

Dohoda je důkazem Jonesova talentu. V posledních šesti sezónách měl průměr jen stín pod 1600 yardů za sezónu, což znamenalo, že Pro Bowl je v tomto rozpětí každý rok.

Jeho největší produkce přišla v roce 2015, kdy vedl NFL s 1 871 yardy a 136 úlovky. V loňské sezóně také vedl ligu v přijímání yardů s 1 677 yardy.

Obrana Vikingů bude mít za úkol zpomalit Jonesa, protože Vikingové vypadají na dobrý start po neuspokojivém zakončení 8-7-1 před rokem, kdy viděli, jak postrádají play-off.

Obrana bude klíčová pro obě strany, ale hlavní trenér Vikingů Mike Zimmer se ujistil, že odhalí vysoký standard, ve kterém drží svoji jednotku.

zlepšení tenisového podání

Musíte hrát extrémně tvrdě. Musíte hrát rychle. Musíte hrát chytře. Pokud neběháte k míči, pokud se k míči nedostanete a rojíte ho, budete bojovat, řekl Zimmer. Na obranu mám velmi vysoké standardy. Očekávám, že dostojí mým očekáváním, takže je budu tlačit, dokud se tam nedostaneme.

Obránce Falcons Matt Ryan hodil 4 924 yardů a dosáhl 35 touchdownů v kariéře. Nečeká však, že proti jednotce, která měla v minulé sezóně tři hráče Pro Bowl, bude něco snadné.

Obranná linie, druhá úroveň, sekundární, všichni hrají fyzicky. Jsou to solidní bojovníci, řekl Ryan ve středu členům médií z oblasti Atlanty. V rámci svého tlakového balíčku odvádějí pěknou práci; dávají vám spoustu různých vzhledů, zdůrazňují vaši ochranu ... a pokoušejí se vám být nepříjemní.

Ofenzíva Vikingů musí po dílčí sezóně před rokem zesílit a pomoci by měl návrat nadějně zdravého Dalvina Cooka.

Cook, který vstupuje do své třetí sezóny, vynechal většinu svého nováčkovského ročníku se zraněním ACL a poté byl v minulé sezóně omezen na 11 zápasů s nepříjemným zraněním hamstringů.

Přivedli mě sem, abych vykonal nějakou práci, a tou prací je nosit fotbal tolikrát, kolikrát mi ho chtějí předat, řekl Cook oficiálnímu webu Vikingů. Stává se zranění, vzestupy a pády v kariéře lidí ... a já jsem měl tu smůlu, že jsem byl jedním z těch kluků ... Měl jsem nějaká zranění a hrboly na silnici.

Vikingové jsou do soutěže zařazeni jako 3,5bodové oblíbené.Populární Problémy

Dvojice se sešla, aby si loni zahrála několik her při otevření Trumpova tenisového zařízení na jeho golfovém hřišti ve Virginii.

Jak hrát na akustickou basu. Akustické basy (nezaměňovat s dvojitými nebo vzpřímenými basy) jsou nedílnou součástí mnoha hudebních stylů, včetně folku, rocku, jazzu, country westernu, bluegrassu a dokonce i tradičních mariachi cancións ....

USC si v sobotu odpočinul od hry Pac-12 na obrovský zápas v Notre Dame. Zde je návod, jak sledovat živé přenosy hry online bez kabelu.

Tenis - USA otevřeno na výhru 50 milionů dolarů

Sloane Stephens se v úterý na US Open 2020 v prvním kole utká s vracející se Mihaelou Buzarnescuovou. Stephens v roce 2020 vyhrál pouze jeden zápas, zatímco Buzarnescu nehrál celý rok kvůli zranění.

Zde je návod, jak sledovat hry Charlotte Hornets online bez kabelu v letech 2019-20, ať už žijete na jejich trhu nebo mimo něj.