Jak se oblékat jako kalifornská dívka

„Kalifornské dívky“ jsou již dlouho předmětem závisti. Ať už jde o píseň popisující jejich bezstarostnou přitažlivost, knihu věnovanou jejich stylu nebo článek vysvětlující detaily kalifornského stylu, přitažlivost vzhledu California Girl je silná. I když se může zdát, že dosažení estetiky je obtížné, nemusí tomu tak být. Zaměření na oblečení, vlasy a kůži vám pomůže napodobit přirozený a zábavný styl kalifornské dívky.Část 1 ze 3: Oblékání dílu

 1. Obrázek s názvem Dress Like a California Girl Krok 1

  1 Noste tenkou, lehkou tkaninu. Len, bavlna a šifon jsou tenké, lehké tkaniny, které vytvářejí svěží atmosféru bez námahy, která je středem vzhledu kalifornské dívky. Zatímco některé z těchto tkanin jsou běžné kvůli své schopnosti dýchat kalifornské teplo, všechny jsou extrémně nenáročné na údržbu a snadno se o ně pečuje, takže propůjčují uvolněnou atmosféru nezbytnou pro život v Kalifornii.
  • Len a bavlna mají tendenci se zmenšovat, takže možná budete muset velikost zvětšit. Pokud se zvětšíte a vaše oblečení se nezmenší, nebojte se! Neformální silueta je charakteristickým znakem kalifornského stylu.


 2. Obrázek s názvem Dress Like a California Girl Krok 2

  2 Noste džínové kalhoty. Kalifornské dívky jsou známé svými džínovými kalhotami, ať už to znamená zoufalé džínové džíny, odstřižené šortky nebo krátkou džínovou sukni přehodenou přes denní plavky.
  • Tmavé džíny jsou lepší pro formálnější příležitosti, zejména pokud jsou spárovány s pěkným podpatkem.
  • Zoufalé džíny jsou oblíbené pro kalifornský dívčí styl a v teplejším počasí mohou pomoci vytvořit vánek.
 3. Obrázek s názvem Šaty jako kalifornská dívka Krok 4

  3 Udělejte z tenisek svou oblíbenou obuv. Jedním z nejlepších a nejjednodušších prvků kalifornského dívčího stylu je uvolněný přístup k obuvi. Tenisky jsou k vidění na každém, kdekoli. Místo toho, aby se tenisky používaly primárně k kalhotám a tričku, jsou považovány za skvělou obuv pro kalhoty, šortky, sukně a šaty a jsou dokonalým způsobem, jak si obléknout šaty nebo sukni.
  • Tenisky vypadají skvěle s tužkovou sukní a tričkem zastrčeným do poloviny pro jednoduchý, ale poskládaný vzhled.
  • Čisté bílé tenisky jsou skvělé ve spojení s elegantními tmavými džíny a jasným peplum topem.
 4. Obrázek s názvem Dress Like a California Girl Krok 3

  4 Použijte světlé barvy. Kalifornie je známá dvěma věcmi: teplem a slunečním zářením. Kalifornie dívky, které hrají slunečnou atmosféru Kalifornie, jsou známé tím, že nosí jasné, veselé barvy, od zářivé fuchsie po slunečnou máslově žlutou. Můžete nosit barvy ve velkých prostorech, jako jasně letní šaty, nebo přidat barevný odstín s jasným šátkem nebo párem bot.
  • Pokud jste nervózní z přidání jasných barev do svého šatníku, začněte s kabelkou nebo šátkem na vlasy.
  • Použití několika různých barev v jednom oblečení je jedním ze způsobů, jak okamžitě vyniknout v kalifornském stylu.
  ODBORNÁ TIP

  „Kalifornský styl je uvolněný, chladný a ležérní. Tato plážová atmosféra se opravdu hodí k vintage tričkům, zoufalému denimu a sandálům. '  Kalee Hewlett  Image Consultant Kalee Hewlett je módní expertka a transformační koučka s více než 15 lety zkušeností. Její práce celebrity a osobního stylisty byla uvedena v mnoha stylových časopisech, jako jsou NOX, DT a The Verge. Byla jmenována vedoucí stylistkou první série TLC’s Ultimate Shopper a moderovala módní televizní seriál Design Genius-sezóna 2. Kalee Hewlett
  Reklama obrazového konzultanta

Část 2 ze 3: Styling vašich vlasů

 1. Obrázek s názvem Dress Like a California Girl Krok 5

  1 Použijte solný sprej . Plážových vlasů je obvykle dosaženo kombinací slunce a slaného oceánského spreje. Pokud nemáte přístup na pláž, můžete si předstírat cestu do kalifornských dívčích vlasů pomocí bezoplachového solného spreje, který vytvoří hustou, vlnitou texturu na vlasy všech barev, délek a textur.
  • Můžete si vyrobit vlastní solný sprej z vody a rozpuštěné kuchyňské soli, nebo si můžete zakoupit sprej s mořskou solí v místním salonu.
  • Pokud pravidelně používáte sprej s mořskou solí, nezapomeňte také upravit své vlasy, protože sůl může extrémně vysušovat.
 2. Obrázek s názvem Šaty jako kalifornská dívka Krok 6

  2 Rozhodněte se pro zvýraznění nebo snímání . Protože je Kalifornie známá svým slunečním svitem, není překvapením, že typická kalifornská dívka má vlasy zesvětlené sluncem. Chcete -li napodobit svěží a mladistvý vzhled plážových vlasů, můžete si nechat vlasy zesvětlit nebo odbarvit v salonu, nebo to můžete udělat sami tak, že si na vlasy nanesete trochu citronové šťávy a několik dní budete sedět na slunci.
 3. Obrázek s názvem Dress Like a California Girl Krok 7

  3 Rozhodnout se pro vlnitý přes rovný. Kalifornské dívčí vlasy jsou obvykle spojeny s vlasy, které jsou alespoň trochu vlnité, spíše než s vlasy narovnanými nebo uvolněnými. Protože kalifornský styl je zaměřen na to, aby vypadal bez námahy a uvolněně, aby vaše vlasy mohly přijmout svou vlastní přirozenou strukturu, ať už to znamená těsné vlnění nebo sotva vlnu.
  • Pokud nemáte vlnité vlasy, můžete je škádlit, přidat solný sprej nebo dokonce pomocí kulmy vytvořit nerovnoměrné a rozcuchané kadeře.
 4. Obrázek s názvem Dress Like a California Girl Krok 8

  4 Noste dlouhé vlasy. Ačkoli dlouhé vlasy nejsou přísným požadavkem, styl kalifornské dívky je obvykle ztělesněn dlouhými, splývavými vlasy. Pokud jste schopni, rozhodněte se pro dlouhé, rozčesané vlasy s přirozenou strukturou.
  • Pokud máte krátké vlasy, ujistěte se, že je budete hrát tak, aby byly co nejroztřepenější a vlnité.
  reklama

Část 3 ze 3: Péče o vaši pokožku

 1. Obrázek s názvem Dress Like a California Girl Krok 9

  1 Získejte záři políbenou sluncem. Ne každý toho může dosáhnout opalováním a neustálé slunění není pro vaši pokožku zdravé. Chcete-li vytvořit zdravou, plážovou záři, můžete použít vysoce kvalitní opalovací krém nebo sprej a vetřít ho do všech oblastí, které budou vystaveny-zejména na nohy, ruce a ramena.
  • Pokud se cítíte pohodlně při opalování, můžete se vydat staromódní cestou opalování na slunci. Nezapomeňte na slunci cvičit bezpečné návyky.
 2. Obrázek s názvem Šaty jako kalifornská dívka Krok 10

  2 Udržujte svou pokožku plnou a zvlhčenou. Jedním z charakteristických znaků kalifornského stylu je mládí. Abyste vypadali co nejmladší, udržujte pokožku plnou, zdravou a hydratovanou. Investujte do kvalitní péče o pleť, která chrání před pupínky a suchou pokožkou a zároveň optimalizuje kyprou a hladkou pokožku.
  • Jedním z nejlepších způsobů zvlhčení je použití různých olejů. Experimentujte s různými oleji (počínaje olejem z meruňkových jader nebo kokosovým olejem), abyste zjistili, který pro vaši pokožku funguje nejlépe.
 3. Obrázek s názvem Obleč se jako kalifornská dívka, krok 11

  3 Vyhněte se přílišnému líčení. V souladu s pojmem mládí se kalifornský styl obvykle spoléhá více na dobrou pleť než na hodně líčení, aby vypadal skvěle. Namísto soustředění se na pečlivou a pečlivou aplikaci make -upu se soustřeďte na to, aby vaše holá pokožka vypadala úplně nejlépe.
  • Pokud milujete líčení, rozhodněte se pro přirozený vzhled se zaměřením buď na oči, nebo na rty, ale ne na obojí.
 4. Obrázek s názvem Oblečte se jako kalifornská dívka, krok 12

  4 Chovejte se k pokožce laskavě. Aby byla vaše pokožka vždy v nejlepším stavu, chovejte se k ní jako k váženému příteli. Vždy se odličujte na konci dne, každé ráno a večer po umytí a tonizaci naneste hydratační krém a noste SPF, kdykoli víte, že budete na slunci. To vše dohromady zajistí, že vaše pokožka bude v daném okamžiku vypadat nejlépe. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Mohu použít krém na vlasy místo kondicionéru, pokud mám krátké kudrnaté vlasy? Určitě byste měli použít jakékoli produkty, které pro vaše vlasy fungují nejlépe. Každý je jiný, a pokud vám krém na vlasy vyhovuje, měli byste ho použít.
 • Otázka Mohu být černoch a kalifornská dívka? Samozřejmě! Existují kalifornské dívky všech ras a etnik.
 • Otázka Nosí kalifornské dívky snapbacky? Podle osobnosti dívky ano. Pokud se rozhodnete pro vzhled tomboy, říkám, jděte do toho, ale nenoste to bokem nebo nakloněně, protože kalifornské dívky je tak nenosí. Pokud se chystáte na více 'ženský' vzhled, pak bych řekl, že rozhodně nenoste snapbacky (zvláště pokud je to se sukní). Snapbacky vypadají dobře s jakýmkoli druhem dresu, ale to je jen můj návrh.
 • Otázka Jak se mám ke své pokožce chovat laskavě? Používejte jemné čisticí prostředky a lehké krémy na obličej. Vyhněte se silnému make -upu a každý den si umyjte obličej, poté zvlhčete. Když jdete ven, nezapomeňte použít opalovací krém.
 • Otázka Existuje způsob, jak vlasy trochu méně kudrnaté a více na vlnité straně? Můžete to splétat přes noc a pak by to bylo trochu zvlněné. Nebo můžete kudrlinky získat pomocí kulmy a pak si dát trochu vody a nějak to narovnat.
 • Otázka Mohu stále vypadat jako kalifornská dívka, pokud žiji v chladné oblasti? Ano! Nikdy není příliš chladno na to, abyste si užili trochu pobřežního slunce. Mějte na paměti, že Kalifornie zažívá nejrůznější počasí a teploty. Není to všechno pobřežní a slunečné po celý rok! Může to vypadat jako šok, ale dokonce sněží!
 • Otázka Jaké doplňky používám při oblékání jako California Girl? Noste barevné náramky a kotníky vyrobené z textilií/provázku (přemýšlejte o PuraVidě nebo si vyrobte vlastní). Kromě toho jsou všechny prsteny/náhrdelníky s přírodními prvky (vlny, ptáci atd.) Běžné a dodávají pobřežní atmosféru. Kalifornské dívky mají často ušní piercing v každém uchu. Mějte to jednoduché a nenoste robustní šperky.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Sledujte filmy a televizní pořady se sídlem v Kalifornii. Mnoho z nich při obnově scén a postav spoléhá na pouliční styl.
 • Zaměřte se na to, abyste vypadali uvolněně a svobodně. Kalifornský dívčí styl je často synonymem bohémského stylu.
 • Mnoho dívek z Kalifornie dává přednost nošení historických předmětů před novými. Podívejte se na své místní spořitelny a zásilkové obchody, kde najdete úžasné vintage nálezy.

reklama

Varování

 • Vyvarujte se přílišného snažení. Zábavný a bezstarostný přístup udělá s vytvářením vzhledu kalifornské dívky zázraky.
 • Věnujte pozornost počasí. Ne každé místo se bude hodit k nošení lehkých, svěžích tkanin a možná budete muset odpovídajícím způsobem změnit výběr oblékání.
reklama

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Váš průvodce sledováním Spider-Man: Animovaná série online-včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav, nejlepších sezón a epizod.Od Maria po Ridleyho a všechno mezi tím, Super Smash Bros. Ultimate je o boji proti sobě. Zde začínáte vzrušující zápas ve hře. Vyberte Smash z hlavní nabídky hry.Jak být přijat na špičkovou školu. Vstup na špičkovou školu vyžaduje plánování a spoustu tvrdé práce! Začněte tvrdě pracovat, abyste dosáhli dobrých známek a dosáhli na testy co nejdříve. Připojte se k mimoškolním aktivitám a hledejte způsoby ...

Zde je kompletní průvodce, jak sledovat hry Denver Broncos online bez kabelu v roce 2019-ať už jsou na vašem trhu nebo mimo něj.

Ve snaze navázat na průlomovou sezónu z loňského roku otevírá Kentucky v sobotu kampaň proti Toledu v roce 2019. Zde je návod, jak sledovat hru online.