Jak milovat svou zemi

Mít velkou vášeň nebo lásku ke své zemi vám může pomoci seznámit se s historií vašeho národa a stát se lepším členem vaší národní komunity. Naučit se milovat svou zemi nebo se naučit milovat svou zemi ještě více K tomu dochází tak, že se seznámíte s kulturou a historií vaší země a přijmete aktivní roli občana. A jakmile si uvědomíte, co to znamená žít ve svém národě, můžete začít projevovat své vlastenectví tím, že budete nosit symbolické oblečení, vyvěšovat vlajku, slavit státní svátky a věnovat se tomu, aby vaše země byla tím nejlepším místem!Metoda 1 ze 3: Ukazování vašeho vlastenectví

 1. 1 Noste vlastenecké barvy, vlajky, historické postavy nebo obrázky. Nic neukazuje, že svou zemi milujete víc, než ji ukazovat oblečením nebo doplňky! Každá země má svůj vlastní identifikační obraz, který definuje, kdo jsou a jak jsou vnímáni na mezinárodní úrovni. Ujistěte se, že v USA víte, že nošení obrázku americké vlajky je porušením kódu vlajky.
  • Některé národní barvy jsou navzájem neurčitelné. Unikátní tvar vlajky, jako je vlajka Nepálu, je však nepochybně jedinečný. Dva prapory na sobě, se sluncem a měsícem uvnitř, se liší od všech ostatních obdélníkových a čtvercových vlajek.
  • Medvěd je s Ruskem spojován od konce 1500. Představuje řadu věcí, například status opatrovníka. Divoký medvěd na červené košili, možná položený na srp a kladivo, je nepochybně ruský.
  • Existuje široká škála vlajek s červenou, bílou a modrou barvou a vlajek s hvězdami, ale není zde nikdo jiný než vlajka Spojených států s tímto seskupením barev a prominentními 50 hvězdami. Článek oděvu vlajky USA je velmi dobře rozpoznatelný.
 2. 2 Vyvěste vlajku své země. Vlajky, samolepky na nárazníky nebo jiné emblémy můžete zakoupit v místním obchodě. Zavěste si je na auto, přední trávník nebo kamkoli, kde navenek můžete projevit respekt ke své zemi. S vlajkou zacházejte s maximální úctou.
  • Naučte se vlajkovou etiketu. Vlajka by se obecně neměla dotýkat země, měla by být používána v těžkém havarijním stavu nebo zlikvidována nesprávně. V USA by vlajka neměla být součástí uniformy, kostýmu nebo oblečení.
  • Při ukládání vlajku řádně složte. Existuje přesný způsob skládání každé vlajky a zkoumání vaší konkrétní vlajky by vám mělo poskytnout konkrétní pokyny ke správným technikám skládání.
 3. 3 Zúčastněte se průvodu národní hrdosti. Mnoho zemí má přehlídky, aby lidé projevili hrdost na svou zemi nebo na zemi svého původu. Mohlo by to být v den nezávislosti nebo jiné historické datum, ale důležitou součástí je slavit se svými krajany.
  • Zúčastněte se vstáváním a tancem na tradiční hudbu.
  • Fanděte účastníkům, kteří září národní hrdostí.
 4. 4 Oslavte svátky. Co se ve vaší zemi stalo tento den v historii? Vyhráli válku? Získali nezávislost? Uvědomte si, že dovolená je mnohem víc než jen příležitost pro večírky nebo v některých zemích prodej v obchodních domech. Uvědomte si slavnost, která je vlastní některým svátkům, zvláště těm, které připomínají vítězství zahrnující krveprolití. reklama

Metoda 2 ze 3: Investujte sami ve své zemi

 1. 1 Být aktivním občanem. Aktivně prokazujte svou lásku ke své zemi tím, že budete součástí jejího politického procesu. Neustále usilujte o lepší zemi pro všechny! Existuje celá řada způsobů, jak přispět svým časem, úsilím a znalostmi k politice vaší země.
  • Dobrovolně se zúčastněte hlasovacích nebo volebních místností. Zúčastněte se hlasovacího procesu tím, že pomůžete ostatním, kteří se v politice nevyznají, nebo kteří nerozumí konkrétním opatřením při hlasování, o kterých hlasují.
  • Staňte se součástí telefonní banky. Zavolejte několika lidem pomocí skriptu poskytnutého vaší politickou stranou nebo členem, který kandiduje. Oceníte to, když oslovíte někoho, kdo sdílí vaše uznání za politický proces.
  • Získejte finanční prostředky na kampaň svého kandidáta. Ať už jde o žádosti o velké dary od velkých přispěvatelů, nebo o pořádání akce na získávání finančních prostředků, běh na úřad vyžaduje značné množství peněz.
 2. 2 Povzbuďte děti, aby milovaly svou zemi. Roste jejich národní hrdost, aby měli jako občané jednoho dne respekt. Toto je nejlepší způsob, jak jít pozitivním příkladem. Jak děti stárnou, vysvětlete jim, proč si myslíte, že by si měli své země vážit.
  • Pamatujte, že slepé vlastenectví může být nebezpečné. Povzbuďte své děti, aby používaly svou mysl.
 3. 3 Najděte si hrdinu. Hledejte osobu, která je dobrým vzorem a ztělesňuje hodnoty, kterých si vaše země váží. Najděte si někoho, kdo bude hrdý na to, že jste tam, kde říkáte domov. Najděte hrdinu, který se podílel na historii a vývoji vaší země.
  • Vítězové Medal of Honor jsou dokonalým vzorem. Ať už jde o Viktoriin kříž Velké Británie a zemí Společenství, Medaili cti Kongresu z USA nebo Řád Taegeuka za vojenské zásluhy z Jižní Koreje, někdo, komu je uděleno nejvyšší vojenské vyznamenání, s největší pravděpodobností pro svou zemi mnoho obětoval.
  • Velcí vůdci odpovědní za rozsáhlé reformy jsou velkým vzorem. Jeden takový vládce, siamský král Chulalongkorn, se stal králem a okamžitě se pokusil o vizionářské reformy, jako bylo ukončení otroctví, přestavba soudního a finančního systému, vyhýbání se kolonialismu a nastavení struktury pro současné thajské občanství.
  • Sportovci jsou někdy velcí národní hrdinové. Například během přípravy na druhou světovou válku Adolf Hitler plánoval použít olympijské hry jako ukázku árijské dominance. Americká tracková hvězda Jesse Owens tyto plány zhatila tím, že na tolika akcích získala čtyři zlaté medaile.
 4. 4 Přidejte se k armádě. Nic nevypovídá více o závazku národa než vstup do armády. Je to konečný akt ochoty obětovat život za svobodu krajanů. Je tak důležité, že v některých zemích, jako je Jižní Korea, může povinný odvod dokonce vést k pro-vojenským hlasovacím zvyklostem jako dospělý. reklama

Metoda 3 ze 3: Vzdělávejte se o své zemi

 1. 1 Prostudujte si historii své země. Získejte informace o založení vaší země, klíčových momentech vedoucích k jejímu vzniku a její pověsti od doby, kdy se stala národem. Přijměte pozitivní změny, které vaše země od historických chyb minulosti učinila.
  • Přečtěte si o tom, kde stála vaše země během různých válek zblízka i na dálku. Kdo byli jejich spojenci a nemesis? Byly vždy v souladu se spravedlivou stránkou historie, nebo byly historicky považovány za darebáka ve velkých konfrontacích?
  • Prozkoumejte politiku svého národa. Bylo to vždy v současné podobě? Nebo velká válka nebo povstání změnilo systém z něčeho jako monarchie na republiku?
  • Vyhledejte velké milníky v historii vaší země. Zkontrolujte časovou osu od počátku až do dneška, analyzujte a interpretujte hlavní události.
 2. 2 Prozkoumejte a zapamatujte si národní hymnu. Ukázat své vlastenectví prostřednictvím národní hymny je důležité, protože většina obsahuje slova, která živě popisují historickou událost v minulosti země. Mnoho národních hymn navíc prošlo několika dodatky, které mění potenciální význam stále se měnícího národa, a možná nebyly původně přijaty jako národní hymna.
  • Kanadskou národní hymnu napsal ve městě Quebec Sir Adolphe-Basile Routhier a původně měla název „Chant national“. Představuje kombinované pocity, zejména po první světové válce, ze sjednocené francouzské a anglicky mluvící Kanady.
  • Během francouzské revoluce kapitán francouzské armády jménem Claude-Joseph Rouget de Lisle složil „La Marseillaise“-pojmenované tak proto, že ji vojáci z Marseille zpívali, když se blížili k Paříži-jako akt vzdoru proti spojeným invazním silám Rakouska a Pruska. Je to myšleno jako shromažďovací křik pro občany bojující za svá práva a svobodu.
  • Napsal Francis Scott Key v září 1812, americká národní hymna-také známá jako The Star-Spangled Banner-začala jako báseň oslavující vytrvalost americké Fort McHenry během britského útoku. Texty byly napsány na britské lodi ráno po vyjednávání o propuštění vězně před bitvou. Následující ráno byl vypuštěn z lodi a texty písní jsou jeho vzpomínkou na triumf Fort McHenryho.
 3. 3 Přečtěte si vlastenecké legendy vaší země. Většina legend a pohádek má alespoň kousek reality. Kreativita a představivost nutná k vytvoření některých příběhů je úžasná. Několik následujících příběhů dokonale ilustruje, jak by člověk mohl být hrdý na tvůrčí minulost svého národa.
  • Číňané drželi tajemství výroby hedvábí více než 3000 let. Bylo řečeno, že drželi tajemství svého lukrativního exportu tak draho, že kdokoli odhalil výrobní tajemství, byl odsouzen k smrti.
  • Jedna egyptská legenda říká, že král Surid měl sen, kde se plochá země obrátila vzhůru nohama, a kvůli tomu vložil bohatství do pyramid a zapečetil je. Protože některé pyramidy nejsou dosud objeveny, může to být pravda.
  • Americké indiánské legendy související s „Čertovou věží“ říkají, že velký bůh tlačil skálu a zemi nahoru a nahoru, aby zachránil mladé chlapce před velkým medvědem, který se škrábal a drápal, aby je dostal. Vzhledem k tomu, že „Ďáblova věž“ byla vytvořena geologickým procesem zvaným vniknutí, je legenda ve skutečnosti poněkud správná.
 4. 4 Zaměřte se na aktuální události. Zjistěte, co vaše země v současné době dělá, což vašemu národu přináší velkou čest. Podívejte se, jestli jsou lídrem v konkrétním odvětví, exportu nebo sportu. Zjistěte, jak moc pomáhají ostatním v nouzi, nebo se spojte s organizacemi, které se snaží udělat ze světa lepší místo.
  • 23. května 2016 se Indie stala teprve třetím národem na světě, který vypustil raketoplán, což potenciálně snížilo náklady ostatních národů na desetinásobek.
  • Syrská uprchlická krize v roce 2016 zasáhla mnoho zemí. O této zkušenosti se diskutovalo široko daleko, ale zjištění, proč vaše země pomohla nebo nepomohla, je potenciálně diskutabilní morální problém naší doby.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak vyjádřím svou lásku nacionalistickými písněmi? Naučte se texty a historii za nimi. Budete překvapeni významem textů a při zpěvu budete bobtnat hrdostí.
 • Otázka Jak může vlastenectví posílit růst v národě? Když je vlastenectví upřímné, je možné, aby člověk nebo skupina lidí překonala velké šance. Tento typ akce se často vyskytuje během války. Kromě toho hrdost na svůj národ pravděpodobně povede k hodnotám propagace národa.
 • Otázka Jaké kroky mohu podniknout, aby se můj národ stal patriotičtějším? Připojte se k politickému procesu. Vlivu se často dosahuje během volebního období a zapojení do politiky může posílit vaši schopnost ovlivňovat vlastenectví v ostatních.
 • Otázka Jak můžete pomoci propagovat amerikanismus? Zkuste si obléknout nějaké vlajkové oblečení, vyvěste americkou vlajku a seznamte se s některými významnými historickými událostmi.
 • Otázka Jsem z Německa; jak mohu být hrdý na svou zemi a její „úspěchy“ v minulosti? Donagan Nejlepší respondér Německo dosáhlo v minulosti i současnosti mnoha pozitivních úspěchů. Jedna negativní éra nezkazí celou historii země.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Nebuďte předpojatí nebo zaujatí. Každá země, náboženství nebo rasová skupina má své vlastní přesvědčení. Stejně jako oni máte své vlastní přesvědčení, takže je respektujte k jejich. Milovat vlastní zemi neznamená znevažovat jiné země.
 • Určitě nemusíte souhlasit s každou událostí a rozhodnutím učiněným v historii vaší země milovat svou zemi. Zvažte, jak se země vzpamatovala z chyb, a také její ideologii, jak je popsána v některých hlavních dokumentech (například v ústavě). Ačkoli tyto zásady nejsou absolutní, zamyslete se nad tím, zda jsou tato pravidla příznivá pro vládu, o které si myslíte, že by jednala v srdci s nejlepšími zájmy svých občanů - a lidstva.
 • Zneužívání vaší země nebo využívání výhod jejích systémů nebo programů není dobrý způsob, jak ukázat svou lásku. Takové korupční jednání jde proti dobré vůli, která by měla být jádrem vlastenectví.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Vždy dodržujte kód vlajky.
 • Nepodléhejte slepému vlastenectví nebo jingoismu. Žádná země není dokonalá a ignorování negativních částí historie a moderních událostí není způsob, jak zvýšit lásku. Ve skutečnosti uznáním minulých chyb a obhajováním změn v současnosti můžete pomoci vytvořit lepší zemi, na kterou můžete být vy i ostatní ještě hrdější.
reklama

Populární Problémy

Maria Sharapova Melbourne, 17. ledna (IANS) Světová č. 2 Maria Sharapova vyjádřila touhu získat zpět nejlepší umístění vítězstvím v Austrálii.

Jak zlepšit svůj cíl. Ve většině konkurenčních sportů a her je přesnost stejně důležitá jako jakékoli jiné dovednosti. Pokud jde o míření ve videohrách, na vašem nastavení a vybavení velmi záleží. Pokud míříte míčem nebo házíte ...

Jak dostat myš z domu. Myši mohou být trochu roztomilé, ale není to tak milé, když vidíte jednoho, který se proháněl vaším domem. Horší je najít stopy po myši ve vašich skříních nebo skříních, jako je výpovědní trus nebo dokonce hnízdo ....

Jak vyrobit česnekovou šťávu. Mnoho lidí vyzdvihuje zdravotní výhody česnekové šťávy. Někteří tvrdí, že česnek slouží jako účinné antibiotikum, které pomáhá vašemu imunitnímu systému odvádět nachlazení, a mnozí věří, že antioxidanty v česneku mohou ...Jak se připravit na tetování. Získání tetování může být vzrušující i bolestivá zkušenost. Abyste se ujistili, že vaše tetování bude úspěšné a pokud možno bezbolestné, můžete se připravit na několik věcí ...