Živý stream NASCAR iRacing Bristol: Jak se dívat online

Sledujte eNascar iRacing Pro Invitational

Getty Série eNASCAR iRacing Pro Invitational bude závodit na Bristol Motor Speedway

Hlavní událost tohoto víkendu eNASCAR iRacing Pro Invitational Series, Food City Showdown, kterou představila společnost M & M’s, se koná ve virtuální odpoledne v Bristol Motor Speedway.Start závodu je naplánován na 13. hodinu. ET a budou vysílány na Fox a Fox Sports 1. Pokud nemáte kabel, můžete stream iRacing Food City Showdown streamovat online:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Jak streamovat iRacing Bristol online

Sledujte na Sling TV

Balíček Sling TV Sling Blue je dodáván se 47 kanály, včetně Fox a Fox Sports 1. Nejen, že je to nejlevnější streamovací služba s kanály Fox, ale jako speciální nabídka, která dnes končí, můžete získat 14denní bezplatnou zkušební verzi a K registraci nepotřebuji kreditní kartu (pouze e -mailovou adresu):

Sling TV na 14 dní zdarmanejlepší tenisové podání

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete závod sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

Sledujte na FuboTV

Fox (žijí na vybraných trzích) a Fox Sports 1 jsou dva z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos ze závodu na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat závod na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, i když nezaznamenáš to.

Sledujte na Hulu s živou televizí

Fox (živě na vybraných trzích) a Fox Sports 1 jsou součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos ze závodu na počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Náhled iRacing Bristol

Dva závody v rozjížďce určí základní sestavu nedělní série eNASCAR iRacing Pro Invitational a závodníci poté přejdou na hlavní událost poté, co bude sestava určena. S krizí koronavirů, která mění sezónu NASCAR - a drtivou většinu sportovního světa - se na virtuální akci představí současné hvězdy NASCAR a také oblíbení závodníci z minulosti. Součástí závodu bude ovladače řady NASCAR Xfinity, NASCAR Gander RV & Outdoors Truck Series, ARCA, NASCAR PEAK Mexico Series a NASCAR Whelen Euro Series.

Mnoho populárních řidičů spoléhalo na iRacing a online simulace, zatímco sezóna je v přestávce, a simulační závody také poskytují fanouškům způsob, jak stále sledovat jejich oblíbené závodníky.

Řidič NASCAR Clint Bowyer zjistil, že jeho první zkušenost s řízením v online simulaci je velmi podobná skutečnému závodění. Předně je to extrémně realistické. Používáte stejnou mechaniku, stejné síly, stejné pohyby, jaké používáte v reálném životě, aby vaše auto jelo rychle; a to je vaše koordinace ruka-oko, vaše nohy, poznamenal Bowyer.

Tyhle věci tolik řídíš pedály, plynem, brzdou, vstupem do řízení. Všechny tyto vstupy ve vaší mysli jsou přesně stejné a stejné nástroje, které používáme k tomu, abychom vaše auto postavili na přední stranu pole každou neděli.

Řidič Myslí si Bubba Wallace Bristol může být trochu tvrdší, prakticky řečeno.

Je to tak malá a krátká trať, kde se můžeme v reálném životě dostat k sobě velmi blízko a téměř se o sebe opřít a být v pořádku, řekl Wallace. Když se ale o někoho ve virtuálním světě opřete, trochu narazíte na zpoždění, a tak do sebe zapadnete a nakonec zničíte. Díky tomu je Bristol opravdu těžký, protože je tak malý a závodí tak blízko.

Jezdec NASCAR Timmy Hill se dostal na vrchol závodů iRacing Pro Invitational Series z minulého víkendu na Texas Motor Speedway. Hill je favorit 4-1, který v neděli znovu vyhraje, ale bude závodit proti tvrdé konkurenci.

Mezi jezdce, kteří se účastní Show City Food Show, patří Kurt Busch (Chip Ganassi Racing), Chase Elliott (Hendrick Motorsports), Denny Hamlin (Joe Gibbs Racing), Kyle Busch (Joe Gibbs Racing), Bobby Labonte (Invitational), Bubba Wallace (Richard Petty Motorsports), Kyle Larson (Chip Ganassi Racing), Jimmie Johnson (Hendrick Motorsports) a Brad Keselowski (Team Penske).


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat hry Colts online bez kabelu v roce 2019.

Světová jednička Novak Djokovič se v pátečním finále ATP utká s Alexandrem Zverevem ve střetu do-or-die. Oba hráči se letos museli vypořádat s vážnou kritikou a budou muset utopit vnější hluk, aby tento zápas vyhráli.

Jak létat na Niagarské vodopády. Niagarské vodopády jsou hlavní turistickou destinací v Kanadě a ve Spojených státech, která každoročně přitahuje miliony turistů. Niagarské vodopády se nacházejí mezi 2 velkými městskými oblastmi: Toronto, Ontario, Kanada ...

Zde je návod, jak sledovat sobotní a nedělní kvalifikaci Indy 500 kvalifikace 2020 online, pokud nemáte kabel.

Váš průvodce streamováním 'The Game Plan' online a na Disney+. Hraje v něm bývalá hvězda WWE Dwayne Johnson a byl jedním z prvních filmů, ve kterých se objevil po své wrestlingové kariéře.

Zde je návod, jak sledovat Jaguars vs Bills online bez kabelu