Natáčel Alcarazův otec Djokoviče během tréninku ve Wimbledonu? Alcaraz říká pravděpodobně

Carlos Alcaraz říká, že by ho nepřekvapilo, kdyby jeho otce spatřili při natáčení Novaka Djokoviče během tréninku ve Wimbledonu.WIMBLEDON, Anglie (AP) – Někdo zřejmě viděl otce Carlose Alcaraze natáčet Novaka Djokoviče během tréninku ve Wimbledonu. Alcaraz byl tedy dotázán, zda se to skutečně stalo – a on řekl, že by ho nepřekvapilo, kdyby se tak stalo.To proto, že Alcarazův otec je velkým fanouškem tenisu. Stráví dokonce celý den v All England Clubu sledováním spousty jiných hráčů než jednadvacetiletého hráče známého jako „Carlitos“.Táta dohlíží na zápasy. I na praktikách. A tak, jistě, možná vytáhl telefon a natočil nějaké video Djokoviče, řekl syn.

'Abychom mohli sledovat Djokoviče v reálném životě, ano, pravděpodobně je pravda, že by sezení natáčel,' řekl Alcaraz.Cvičební kurty ve Wimbledonu jsou přístupné reportérům a omezenému počtu fanoušků, kteří se často seřadí, aby sledovali největší jména tohoto sportu během svých zasedání a poté natočili nějaké záběry na památku.jak se francouzsky řekne tenis
 Hráči trénují na sousedních hřištích, mezi nimiž nejsou žádné stěny ani bariéry, takže se mohou navzájem sledovat.

Hráči trénují na sousedních hřištích, mezi nimiž nejsou žádné stěny ani bariéry, takže se mohou navzájem sledovat.Hráči trénují na sousedních hřištích, mezi nimiž nejsou žádné stěny ani bariéry, takže se mohou navzájem sledovat.Pokud Alcaraz porazí v pátek v semifinále Daniila Medveděva, může skončit ve finále proti Djokovičovi. Djokovič vyhrál Wimbledon čtyřikrát za sebou a sedmkrát celkově. V druhém semifinále hraje Jannika Sinnera.

Mohlo by tedy video zachycené jeho otcem poskytnout Alcarazovi výhodu?

'Myslím, že ne,' řekl Alcaraz. 'Chci říct, že mám spoustu videí od Djokoviče na každé platformě.'

naučit se podávat v tenise

Populární Problémy

Jak zacházet s kočkou pomocí fyzikální terapie. Pokud je vaše kočka zraněná, zotavuje se z chirurgického zákroku nebo má chronické tělesné postižení, je dobré nechat ji podstoupit fyzickou terapii jako součást veterinárního ošetření. Fyzikální terapie ...

Naomi Osaka v pátek navštívila Twitter, aby promluvila o třídílných dokumentech Netflix s názvem „Naomi Osaka, hraní podle vlastních pravidel“.

Roger Federer se nedávno objevil ve videu, kde byl viděn překvapivou návštěvu střešního tenisového italského dua. Carola a Vittoria hráli tenis a v rámci programu také sdíleli oběd s Rogerem Federerem.

Novak Djokovic byl fotografován s pseudovědec při jeho návštěvě pyramid Slunce v Bosně. Samozvaný archeolog Semir Osmanagic prohlásil, že jeho pyramidy jsou lékem na koronavirus.

Jak založit vlastní roztleskávačku (děti a dospělí). Takže tvoje máma a táta tě nenechají vstoupit do opravdového týmu? Nebo vás možná vyhodili z týmu roztleskávaček, ve kterém jste byli? Pokud chcete místo toho udeřit sami, přečtěte si toto ...