Přímý přenos Nizozemsko vs Francie: Jak se dívat online bez kabelu

Liga národů UEFA

Getty

Mistři mistrovství světa Francie se chtějí v pátek upevnit ve finále Ligy národů UEFA, když se utkají s Nizozemskem na stadionu Fejenoord v Rotterdamu.

loketní noční ortéza

Pro ty ve Spojených státech, kteří se chtějí dívat, je zápas naplánován na začátek ve 14:45. ET. I když to nebude vysíláno v televizi nikde v USA, živý přenos hry můžete stále sledovat na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím ESPN+ , nová služba digitálního streamování od ESPN, která vysílá všechny zápasy národů UEFA 2018-19

Můžeš zaregistrujte se zdarma na 7denní zkušební verzi ESPN+ zde , a poté můžete sledovat živý přenos z jakéhokoli zápasu Ligy národů UEFA na vašem počítači přes ESPN.com, nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Pokud se nemůžete dívat naživo, všechny hry-včetně Nizozemska a Francie-, které jsou streamovány na ESPN+, lze také sledovat na vyžádání prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN.

Náhled

Tyto týmy se setkaly v září v Paříži a Francie si zajistila vítězství 2: 1. Poté, co ve 14. minutě otevřel skóre Kylian Mbappe gólem tap-in, stáhl Ryan Babel v 67. minutě Nizozemsko na stejnou úroveň pouze pro Oliviera Girouda, který o sedm minut později volal o jeden domov, aby zpečetil vítězství Les Bleus.

Francie, která tři dny předtím pracovala na remíze 0: 0 proti Německu v Allianz Areně, v říjnovém zápase v Paříži porazila Němce 2: 1. To jim dává sedm bodů ve třech zápasech a úplnou kontrolu nad skupinou 1:

tým Hráno W-D-L GD Body
Francie 3 2-1-0 +2 7
Holandsko 2 1-0-1 +2 3
Německo 3 0-1-2 -4 1

Pro Francii je to jednoduché. Páteční výhra nebo remíza proti Nizozemsku jim zajistí místo ve finále Ligy národů. Pokud prohrají, Nizozemsko stáhne do jednoho bodu s jedním zápasem - v pondělí v Německu - v ruce.

Pro Nizozemsko vypadá chytání Francie v tuto chvíli jako dlouhý výstřel - musí porazit Les Bleus a poté dosáhnout alespoň remízy s Německem - ale i když se nedostanou do první skupiny, jsou v dobré pozici skončit před Němci a vyhnout se sestupu do ligy B.

tenisové podání

Pro Holanďany to byl zatím velmi povzbudivý turnaj. Ve svém prvním zápase proti mistrům Světového poháru hráli dobře, zejména ve druhém poločase a minulý měsíc ovládli Německo, když při výhře 3: 0 získali góly Virgila van Dijka, Memphise Depaye a Georginia Wijnalduma.

Je jasné, že na této nizozemské straně existuje skutečný potenciál, a mají v pátek večer fantastickou příležitost to předvést proti obhájcům titulu mistrů světa. Když to vezmeme v úvahu, bude to velmi zábavný zápas.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat sobotní večer NBA Skills Challenge online bez kabelu. Jayson Tatum je zpět jako obhájce titulu.

Novak Djokovic přijel do Japonska na olympijské hry v Tokiu 2020 a vypadá stejně sebevědomě jako kdykoli předtím.

Očkovací a bodový systém: Měla by dojít ke změně?

Pong byl vynalezen na Dartmouth College, a abyste mohli hrát původní verzi hry (s pádly), budete potřebovat stůl mnohem větší než stůl typu „beer pong“. Mnoho stylů hry, včetně běžného stylu lobů a starších ...