Newport Beach 125K: Eugenie Bouchardová vyloučena Alexou Glatchovou ve dvou setech

Alexa Glatch

Alexa Glatch

Vystoupení Eugenie Bouchardové na turnaji Newport Beach WTA 125K bylo v pondělí přerušeno. Populárního Kanaďana, který se loni dostal na tři kola, vyslal Alexa Glatch 6-1, 6-2 na Court One v Newport Beach Tennis Club.

Ti dva se poprvé setkali na turné WTA, přičemž Kanaďan měl tu výhodu, že na turnaji hrál dříve. Glatch debutovala v Newport Beach, ale vypadala, že proti bývalé světové pětce udělá dobrý dojem.

Bouchardová byla poražena v kvalifikaci na Australian Open, čímž se poprvé po letech neobjevila na grandslamu. Pětadvacetiletá žena, která se zoufale snažila spojit nějaká vítězství dohromady, měla oči upřené hluboko do Newport Beach.

Eugenie Bouchardová

Eugenie Bouchardová

Ale Glatch rychle vyskočil, držel podání a poté přerušil Boucharda přímo z pálky. Kanaďanka se odrazila, ale podržení podání zůstalo problémem, protože chybovala z forhendu, aby dala Američance více příležitostí.

V době, kdy uplynulo 24 minut, měl třicetiletý rodák z Newport Beach náskok 5: 1. Bouchardová se pokusila dostat se zpět do toho, ale její forhend ji zklamal a sadu ukončila za 26 minut.

Američan převyšoval pětadvacetiletého mladíka o více než tucet bodů, přestože první přistání dosáhlo méně než 60%.

Bouchard zjistila, že je zlomená hned na začátku druhého setu, když se Glatch vrhl na její šanci. Konsolidací podání se pro 30letého hráče stalo 2: 0, což Kanaďana dostalo do brzké jamky.

Eugenie Bouchardová

Eugenie Bouchardová

Bouchard se prosadil tím, že vstřelil přestávku a vyrovnal skóre na dva. Ale úleva byla pro 25letou ženu krátkodobá, protože Glatch se znovu zlomil a nikdy nepustil Boucharda zpět. Během následujících tří her nechala Boucharda pouhé čtyři body a své vítězství dokončila za hodinu a čtyři minuty.

Druhé podání Bouchardové bylo velkým důvodem její prohry, když si připsala pouhých 5 bodů z 23 pokusů a vyhodila v zápase šest brejkbolů. Když je další ztracená příležitost, Kanaďanka přejde k další šanci získat nějaké vítězství pod opaskem.

Populární Problémy

Alexander Bublik věří, že PTPA vedená Novakem Djokovičem je jen řeč a žádná akce.

Jak vyrobit salát z mořských řas. Mnoho lidí váhá vyzkoušet mořské řasy, ale ve skutečnosti je to vynikající jídlo. Mořské řasy mají nízký obsah tuku a kalorií a jsou vynikajícím zdrojem minerálů, včetně vápníku a železa. Https://www.bbcgoodfood.com/howt ...

Caroline Garcia cvičila v akademii Rafaela Nadala a na toto zařízení nemá nic jiného než chválu. Garcia také hovořil o tom, jak Nadal sám trénuje na akademii a jaký druh energie je v areálu přítomen.

Jak efektivně ukončit boj. Tento článek je navržen tak, aby vám pomohl co nejrychleji ukončit boj v nebezpečné situaci, jakmile pominou všechny naděje na mírové řešení. Následující wiki předpokládá, že jste se pokusili ukončit ...

Serena Williamsová reaguje na poznámku „Nechutné“ od Tenny Sandgrenové z Australian Open.

Jak zabránit žloutnutí obuvi. Pokud vlastníte bílé nebo světlé boty, není nic otravnějšího než vidět známky stárnutí nebo žloutnutí po povrchu. Naštěstí ochrana vašich milovaných bot trvá jen pár minut ...