Jak přimět 13letého chlapce, aby tě políbil

Pokus o to, aby vás někdo políbil, je děsivý a vzrušující zážitek. Pokud jste zamilovaní do 13letého chlapce, použijte tyto tipy, aby vás políbil.

Metoda 1 ze 3: Být připraven

 1. Obrázek s názvem Získejte 13letého chlapce, aby vás políbil Krok 1

  1 Připravte si svůj vzhled. Abyste získali polibek, musíte pro chlapce vypadat přitažlivě. Ačkoli chcete vypadat co nejlépe, ujistěte se, že stále vypadáte jako vy. Jinak vás chlapec nemusí mít rád takového, jaký ve skutečnosti jste.
  • Pěkně se oblékni. Najděte si oblečení, které odpovídá vašemu tělu a tónu pleti. Vyberte si barvy, které vám nejlépe vyhovují. Přestože byste se měli pěkně oblékat, dbejte na to, abyste působili skromně a ne přes hlavu.


 2. Obrázek s názvem Get 13 Year Old Boy to Kiss You Step 2

  2 Udělejte líbání svých rtů. Chcete, aby vaše rty vypadaly neodolatelně, nebyly suché nebo popraskané. Začněte pravidelným nanášením balzámu na rty, aby byly vaše rty hladké a hydratované. Zkuste se vyhnout jasným rtěnkám nebo lepkavým leskům, protože to může být špinavé a zničit váš polibek.
  • Dalším způsobem, jak získat měkké rty, je jemně je odlupovat vlhkou žínkou a cukrem.
  • Mějte vždy dobrý balzám na rty pro případ, že byste ho potřebovali.
 3. Obrázek s názvem Get a 13 Year Old Boy to Kiss You Step 3

  3 Osvěžit dech. Než uvidíte chlapce, kterého chcete políbit, nezapomeňte si vyčistit zuby a opláchnout ústní vodou, zvláště poté, co budete jíst. Vždy mějte dechové mincovny nebo gumu pro případ, že byste potřebovali osvěžit dech, pokud to vypadá slibně.
  • Zkuste mu nabídnout mincovnu, protože to může brát jako náznak, že chcete, aby vás políbil.
  • Nejezte silně zapáchající jídlo jako česnek nebo cibuli těsně předtím, než ho uvidíte.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Odesílání správných signálů

 1. Obrázek s názvem Get a 13 Year Old Boy to Kiss You Step 4

  1 Trávit s ním čas. Prvním krokem k tomu, aby vás chlapec políbil, je být přátelský a vstřícný. Pokud s ním ještě nejste přátelé, představte se a zkuste pravidelně komunikovat. Tím vytvoříte bližší vztah mezi vámi a ním a umožníte mu rozvíjet fyzické city k vám.
  • Pokuste se udržet konverzaci lehkou a zábavnou. Chcete být žádoucí osobou, se kterou chcete trávit čas, aby se k vám chtěl dostat blíž.
 2. Obrázek s názvem Get a 13 Year Old Boy to Kiss You Step 5

  2 Pusťte rady. Někdy, když vás chce chlapec políbit, může být příliš nejistý ve vašich pocitech, aby udělal krok. Dávat mu náznaky, že od něj chcete polibek, může být přesně to, co k tomu potřebuje. Smějte se jeho vtipům, požádejte ho, aby s vámi trávil čas, a dejte mu vědět, že si myslíte, že je roztomilý. Zde je několik věcí, které můžete říci:
  • 'Jsi tak legrační. Je tak zábavné trávit čas s tebou. '
  • „Dnes se mi tvoje tričko moc líbí. Vypadáš v tom tak dobře. '
 3. Obrázek s názvem Get a 13 Year Old Boy to Kiss You Step 6

  3 Usměj se na něj Kdykoli ho uvidíte, nebo vám řekne vtip, určitě mu ukažte to nejlepší, usmějte se. Zkuste se ušklíbnout a zároveň na něj koketně pohlédněte. To pomůže zvýšit jeho sebevědomí, aby tě políbil.
 4. Obrázek s názvem Získejte 13letého chlapce, aby vás políbil, krok 7

  4 Navažte bližší kontakt. Ukažte mu, že vás to zajímá, hravě se dotkněte jeho ruky, ramene nebo tváře. Když se ho dotknete, bude mu to signalizovat, že se chcete přiblížit. Když pozdravíte nebo se rozloučíte, dejte mu dlouhé a pevné objetí.
 5. Obrázek s názvem Get a 13 Year Old Boy to Kiss You Step 8

  5 Když mluvíte, zírejte mu na rty a oči. Tím, že mu poskytnete hluboký oční kontakt a poté se podíváte na jeho rty, ho upozorní, že se možná líbáte na svou mysl a hledáte polibek od něj. Nemusíte se po celou dobu dívat na jeho rty, ale při rozhovoru přesouvejte svůj oční kontakt z jeho očí dolů na jeho rty a zpět do očí. reklama

Metoda 3 ze 3: Polibek

 1. Obrázek s názvem Get a 13 Year Old Boy to Kiss You Step 9

  1 Vyberte si dobré místo. Poloha pomáhá navodit správnou náladu pro intimní setkání. Nevybírejte si místa jako hlasité večírky, ve kterých se můžete cítit pod tlakem, nebo místa na veřejnosti, která by byla nepříjemná. Místo toho najděte odlehlou oblast, abyste vytvořili dobré prostředí pro svůj tah. Ať už se procházíte v parku nebo někam vyrážíte, ujistěte se, že jste oba daleko od lidí. Bude méně pravděpodobné, že vás políbí, pokud ho budou sledovat ostatní.
  • Ať už jste kdekoli, ujistěte se, že můžete snadno mluvit a vidět se navzájem, abyste mohli měřit své vibrace „polibku“.
  • Pokud máte problém dostat ho samotného, ​​řekněte mu: „Chci trochu čerstvého vzduchu. Chtěl bys jít se mnou?'
 2. Obrázek s názvem Získejte 13letého chlapce, aby vás políbil, krok 10

  2 Najděte si dobré téma, o kterém budete mluvit. Chcete -li mít pozitivní konverzaci, otevřete se různým tématům, abyste ho zaujali. Ujistěte se, že máte seznam témat nebo otázek, které byste s chlapcem mohli prodiskutovat. I když je důležité ho poslouchat, musíte také mluvit, abyste mohli vést úspěšný a fascinující rozhovor.
 3. Obrázek s názvem Get a 13 Year Old Boy to Kiss You Step 11

  3 Flirtujte s ním a ukažte, že se chcete líbat. Když mluvíte, zahajte lehký kontakt dotykem jeho paže. Navažte oční kontakt, aby vypadal, že ho zajímá, co říká. Jednou za čas se na něj usmějte, abyste ho ujistili, že vám je kolem něj dobře. Neváhejte ho lehce škádlit nebo se smát jeho vtipům.
  • Udržujte své flirtování jemné, abyste ho nevyplašili.
 4. Obrázek s názvem Získejte 13letého chlapce, aby vás políbil, krok 12

  4 Nakloňte se těsně k jeho obličeji. Polovina bitvy o líbání někoho se mu blíží k obličeji. Pokud se budete držet v těsné blízkosti jeho tváře, pak může snadněji sebrat odvahu a políbit vás.
 5. Obrázek s názvem Get a 13 Year Old Boy to Kiss You Step 13

  5 Udělejte krok a polibte ho. Pokud není dostatečně vpřed, možná budete muset polibek zahájit. Ujistěte se, že nálada je lehká a šťastná. Usmějte se na něj, než se k němu přiblížíte, abyste ukázali, že jste mu otevřeni. Podívejte se mu na okamžik do očí, usmějte se a podívejte se mu dolů na rty. Pokud se nehne dopředu, nakloňte se dopředu a lehce přitiskněte své rty na jeho. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Mátovou gumu nebo dechové mincovny mějte neustále při sobě. Nikdy nevíte, kdy ta chvíle může přijít.
 • Zajistěte, aby vaše rty, obličej a vlasy byly zvlhčené a měkké. Líbání popraskaných rtů je neatraktivní.
 • Pokud vám chlapec řekne, abyste ustoupili, respektujte jeho hranice.
 • Pokud polibek nedostanete, uvědomte si, že možná ještě není ten správný čas, ale stane se.
 • Ujistěte se, že je chlapec svobodný, aby se předešlo komplikacím.
 • Dávejte si pozor, abyste neřekli jen něco jako: „Chcete se políbit nebo co?“, Protože by mu to mohlo připadat trochu děsivé nebo zastrašující.
 • Pokud jste se právě potkali, nesdělujte mu zatím všechny své „romantické myšlenky“. To by pro něj bylo děsivé.
 • Pamatujte, že třináctka je mladá, a i když se cítíte připraveni někoho políbit, on možná ne.
 • Nejdříve se s tím chlapem seznamte a pamatujte si, že byste ho neměli nutit, aby vás líbal.
 • Mějte kolem jeho věku, jinak by se do toho mohly zapojit úřady.
 • Neříkejte mu, že ho máte rádi první týden, co ho znáte. V opačném případě může být konverzace trochu nepříjemná.
 • Pokud ho chcete políbit, ale on to necítí stejně, nenuťte ho, aby vás políbil, možná to cítí stejně, to ukáže jen čas.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Jak zastavit slinění. Nadměrné slinění nebo hypersalivace může být na obtíž. V závažných případech může mít zásadní dopad na kvalitu života. Chcete -li se vypořádat s menšími případy, zkuste se vyvarovat jídla a pachů, které stimulují slinění ....

Broncos a Raiders se v neděli setkají na zápase AFC West. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Sledujte zde Trumpovu rally Tulsa naživo z několika živých přenosů.

Vše, co potřebujete vědět o zápase Nadala ve dvouhře s Raonicem na Laver Cupu dnes večer.

Podle posledních zpráv se 2021 Noventi Open v Halle bude konat bez fanoušků.