Jak se dívat na dokumentární film „Případ proti Adnanovi Syedovi“ online bez HBO

Adnan Syed

HBO Adnan Syed

Nový dokument HBO, Případ proti Adnanovi Syedovi , má premiéru v neděli 10. března ve 21 hodin. ET/PT. Dokument se odehrává ve čtyřech částech, další díly se odvysílají následující neděli ve stejnou dobu.

Pokud nemáte kabel nebo HBO, můžete sledovat Případ proti Adnanovi Syedovi (živě nebo na vyžádání) ve vašem počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení registrací k jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:

Amazon Prime

raqet míč

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání prostřednictvím HBO Amazon Channel , který je také dodáván s bezplatnou 7denní zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i HBO , pak se můžete dívat Případ proti Adnanovi Syedovi buď žít, jak to vysílá, nebo kdykoli na vyžádání, jakmile to vysílá. U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazon nebo můžete sledovat telefon (kompatibilní s Androidem a iPhone), tablet, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

PlayStation Vue

Ať už již máte PlayStation Vue nebo chcete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PlayStation Vue , můžete sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání prostřednictvím doplňku HBO, který je dodáván s bezplatnou 7denní zkušební verzí.

čistič gumy na stolní tenis

Jakmile se zaregistrujete , můžeš se dívat Případ proti Adnanovi Syedovi buď žít tak, jak to vysílá, nebo na vyžádání kdykoli po vysílání. U obou možností můžete počítač sledovat na webu PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Hulu

tenisové boty keds canvas

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , můžete sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání prostřednictvím doplňku HBO, který může být součástí běžného Hulu nebo Hulu s živou televizí.

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat Případ proti Adnanovi Syedovi žijte, jak se vysílá, nebo jej můžete sledovat na vyžádání kdykoli, jakmile se vysílá. U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.


Náhled „Případ proti Adnanovi Syedovi“

Synopse HBO k tomuto čtyřdílnému dokumentu zní: Čtyřdílný dokumentární cyklus od režisérky Amy Berg nominované na Oscara, který zkoumá vraždu 18leté Hae Min Lee z roku 1999 a následné odsouzení jejího bývalého přítele Adnana Syeda-případ upozornil na celosvětový význam velmi populárního podcastu Serial.

tenisové návody pro začátečníky

Seriál režíruje Amy Berg a znovu zkoumá případ, který Serial probral v sezóně 1, kde je Adnan Syed obviněn ze zabití své bývalé přítelkyně Hae Min Lee.

Úplný popis série zní částečně:

Vyrábí se od roku 2015, Případ proti Adnanovi Syedovi pečlivě zkoumá události, které vedly k zmizení Hae Min Lee, od romantiky na střední škole, zakázané lásky a kulturních konfliktů až po následky jejího zmizení, původní policejní vyšetřování a současnost, kdy Syed čeká na nový soud. Představuje nové objevy a průlomová odhalení, která jsou výzvou pro stát, a nabízí exkluzivní přístup k Syed, obrannému týmu, rodině Syed, přátelům a učitelům obou studentů a členům vymáhání práva města Baltimore. Série sleduje, jak spěch ke spravedlnosti a Syedovo přesvědčení v roce 2000 vyvolalo více otázek než odpovědí na to, co se stalo Hae Min Lee, což podtrhuje nestabilitu paměti a konfliktní očité svědky.

V červnu 2016 soudce obvodního soudu v Baltimoru Martin P. Welch vyklidil přesvědčení Adnana Syeda a udělil mu nové soudní řízení poté, co nové důkazy zpochybnily spolehlivost dat mobilního telefonu spojujícího Syeda s místem činu, a dlouho očekávaný alibistický svědek se konečně dočkal svého dne. u soudu. Stát Maryland se proti rozsudku soudce nižšího soudu odvolal, ale 29. března 2018 Soud pro zvláštní odvolání rovněž rozhodl o uvolnění Syedova přesvědčení a udělil mu obnovu řízení, na kterou čekal.

Řekl Berg Supovi byla ráda, že může pracovat na této sérii, protože byla nespokojená se vším, co se dosud stalo. Řekla, že příběh Jay Wilds byl matoucí a Sarah Koenigová se zjevně přikláněla k Syedově nevině, která ji podle Bergova názoru trochu odvrátila.


Populární Problémy

Vždy zábavný Waste Management Phoenix Open je zpět na další rok. Zde je návod, jak sledovat drsný turnaj online.

Zde je ohlédnutí za některými z nejemotivnějších a nejinspirativnějších vítězství v poslední době na turné WTA.

Jak zmírnit bolest dolní části zad protahováním. Bolesti dolní části zad jsou běžným problémem dospělých všech věkových kategorií. Ačkoli existují léky, které mohou blokovat bolest, provádění specifických protahovacích cvičení může přirozeně ulevit od ...

Jak nosit Fitbit. Fitbit usnadnil více než kdy jindy zůstat na vrcholu vašich fitness cílů. Díky řadě vestavěných funkcí, jako je monitor srdečního tepu, počítadlo kroků a automatické protokoly aktivit, zařízení poskytuje přesné údaje ...

Držte trsátko (nebo „plectrum“) mezi palcem a ukazováčkem. Uchopte ji dostatečně pevně, abyste udeřili na struny, ale ne tak pevně, aby byla pevná. Nechte trsátko oprášit strunu, ale nesnažte se strunu „nabrat“. Vyberte si výběr ...

Jak zacházet s Collesovou zlomeninou. Collesova zlomenina je zlomenina části zápěstí nejblíže vaší ruce (distální část zápěstí). Jedná se o nejběžnější druh zlomeniny zápěstí, protože se obvykle vyskytuje při pádu na ...