Přímý přenos basketbalu Northwestern vs Indiana: Jak se dívat onlineGetty Hlavní trenér Indiany Archie Miller.

Po postupných ztrátách má Indiana Hoosiers (11-3) ve středu v montážní hale Bloomington šanci odrazit se od bojujících Northwestern Wildcats (5-8).

Začátek hry je naplánován na 19:00. ET a budou vysílány v síti Big Ten Network. Pokud nemáte kabel nebo nemáte BTN, můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových, živých- Služby streamování televize:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Síť Big Ten je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

badminton bekhend jasný

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete poté sledovat živý přenos Northwestern vs Indiana na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Z nich balíčky Max, Choice, Xtra a Ultimate zahrnují síť Big Ten Network a balíček Max přichází se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

jak nosit tenisky

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete poté sledovat živý přenos Northwestern vs Indiana na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání a Více než 60 živých televizních kanálů, včetně sítě Big Ten Network:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete poté sledovat živý přenos Northwestern vs Indiana na počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled Northwestern vs Indiana

Po palčivém začátku se Indiana ve svých posledních dvou hrách vrátila na Zemi a padla do Marylandu a Arkansasu. Ve svých posledních třech-což zahrnuje výhru 62-60 proti Notre Dame-se Hoosierský útok snažil najít konzistenci, přičemž průměr dosahoval více než 61 bodů.

V průběhu hry se nám nedostává dost rytmického vzhledu, řekl trenér Indiany Archie Miller. Driblujeme a bereme tvrdá dvojka. Někdy předáváme něco dobrého. Musíte být připraveni, zaútočit a pochopit, že to jsou ty, které se chystáte udělat. Nebudete dělat ty na konci hodin výstřelu z odrazu po celou dobu.

Uděláš ten čtyři průchody dříve, když jsi to mohl správně přečíst, když tam seděl chlap s rukama připravenýma, prostě jsi nedoručil.

stolní tenis ping pong

Miller si myslí, že klíčem k jeho Hoosierovi je začít se soustředit na vytvoření extra nebo klíčové přihrávky pro nastavení hry. Tým měl při poslední ztrátě proti Marylandu jen sedm asistencí.

Jako basketbalový hráč a jako fanoušek, pokud jste ve hře a vidíte chlapíka, který řídí míč a hodí ho zpět do rohu a ten chlap je dokořán, říkáte: „To je dobrý úder. „Kolik z nich dostáváme? Moc jich teď nevidím, řekl Miller. Pokud chlap řídí základní čáru a hodí míč na druhou stranu podlahy, pak ten chlap udělá ještě jednu basketbalovou přihrávku, ten chlap má šanci to udělat a každý v aréně říká: „To je dobrý pohled.“ právě je nedostávám.

stolní tenis 2 hráči

Northwestern má své vlastní problémy, klesá čtyři za sebou-poslední prohra s Minnesotou 77: 68. Mohlo to být horší, takže trenér Chris Collins byl rád, že jeho Wildcats zmenšují mezeru

Byl jsem opravdu hrdý, protože tato hra byla na pokraji toho, aby začala být opravdu ošklivá, řekl Collins. Jdou nahoru 23, naši kluci jsou opravdu unavení. Zavolal jsem timeout, vyšli jsme ven a trefili ty tři trojice za sebou, což trochu zapálilo ducha, a pak jsme bojovali až do konce, což je vše, co jsem od těch kluků chtěl.

Northwestern se snaží udržet věci nad vodou i přes některá vážná zranění. Hráli Minnesotu bez Anthonyho Gainese, Boo Buieho a A.J. Soustružník.

Bylo to pro nás opravdu těžké, řekl Collins. Hráli jsme opravdu jen jeden strážný. Pro Robbieho Berana je to první rok, kdy hrál jako křídlo po celý rok. U nás hrál jako čtyřka. Hrajeme Ryan Young, Pete Nance, Jared Jones-ti kluci mají 6 stop a 9 a více. Měli jsme sedm kluků [k dispozici dnes večer], čtyři z nich hráli celý rok jako postoví kluci.

Indiana je uvedena jako 13bodový domácí favorit této hry.


Populární Problémy

Jak zabít černé vdovy pavouky. Většina pavouků je neškodná a je výhodné mít kolem svého majetku. V Severní Americe však existují 2 druhy pavouků, které by měly vyvolat poplach: černá vdova a hnědý samotář ...

„Fresh Off the Boat“ se vrací na 6. sezónu v pátek večer. Zde je návod, jak sledovat nové epizody streamované online bez kabelu.

Jak léčit zánět kolen. Pokud je koleno červené, oteklé, bolavé nebo teplé na dotek, je zanícené. Zánět kolene může být způsoben mnoha různými stavy, jako je artritida, tendinitida, burzitida nebo poranění ...

Jak nosit těsné kalhoty. Těsné kalhoty jsou super univerzální možností, kterou můžete mít ve svém šatníku. Skinny džíny, cigaretové kalhoty, kalhoty na jógu nebo cokoli mezi tím lze přidat k vašemu outfitu a vytvořit tak elegantní siluetu, která může vypadat ležérně nebo ...

Supergirl je zpět pro 6. sezónu, která má premiéru v úterý večer. Pokud nemáte kabel, zde je několik způsobů, jak můžete sledovat streamování nových epizod online.

Jak nosit Holter monitor. Pokud vám lékař diagnostikuje nepravidelné srdeční příznaky, může vám předepsat Holterův monitor, který můžete nosit. Toto poměrně běžné zařízení pomáhá sledovat elektrickou aktivitu ve vašem srdci. To dá ...