„Novak Djokovič je nástroj, paní Bernarda Tomiče evidentně nemá perspektivu“ - Nick Kyrgios

Novák Djokovic

Novák Djokovic

Nick Kyrgios se stal nejnovějším, kdo kritizoval Novaka Djokoviče poté, co Srb požadoval uvolnění pravidel pro hráče, kteří byli v Melbourne zablokováni.

V neděli se objevily zprávy, že Novak Djokovic poslal seznam návrhů generálnímu řediteli Tennis Australia Craigu Tileymu. Světová jednička chtěla, aby pořadatelé usnadnili podmínky hráčům, kteří čelí úplné 14denní karanténě, protože členové jejich letu měli pozitivní test na COVID-19.

Některé Djokovičovy návrhy - například poskytnutí fitness materiálů v hotelových pokojích - se zdály oprávněné. Ale několik dalších - jako přesun hráčů do soukromých domů s tenisovými kurty na cvičení - hraničilo s nerozumem.

Seznam požadavků Novaka Djokoviče se setkal s firmou ne od Viktoriina premiéra Daniela Andrewse, stejně jako od komisařky pro karanténu COVID-19 ve Victorii Emmy Casserové. A nyní Nick Kyrgios zveřejnil svou reakci na sociální média v reakci na zpravodajský klip pokrývající turnaj v australské televizi.

raketová raketa

V tweetu Kyrgios označil světovou jedničku za „nástroj“. Pětadvacetiletá Australanka se také vyjádřila k Vanesse Sierra, přítelkyni kolegy australského tenisty Bernarda Tomice, že nemá 'žádnou perspektivu'.

'Djokovič je nástroj,' napsal Nick Kyrgios. 'Nevadí mi Bernie, ale jeho paní evidentně nemá perspektivní, směšné scény.'

Ve videoblogu na jejím kanálu YouTube , Sierra si stěžovala na kvalitu potravin v karanténě v Melbourne. Rovněž uvedla, že bude muset počkat, než se dostane z karantény, aby si mohla umýt vlasy.

Nick Kyrgios také vyrazil na Novak Djokovic po nešťastném Adria Tour v loňském roce

Nenad Zimonjic, Alexander Zverev, Dominic Thiem a Novak Djokovic během Adria Tour

Nenad Zimonjic, Alexander Zverev, Dominic Thiem a Novak Djokovic během Adria Tour

Není to poprvé, co Nick Kyrgios použil sociální média, aby se probral k 33letému Novakovi Djokovicovi. Loni v srpnu zveřejnil Kyrgios tweet, ve kterém kritizoval Djokoviče za organizaci Adria Tour uprostřed pandemie.

Přestože byly v té době dodržovány všechny místní směrnice, Adria Tour nezahrnovala žádné sociální distancování fanoušků na tribuně ani mezi hráči. Nakonec se virem nakazilo několik hráčů (včetně samotného Djokoviče) a událost musela být odvolána.

Nick Kyrgios také kritizoval další hráče zapojené do akce na sociálních médiích, včetně Borna Corica, Dominica Thiema a Alexandra Zvereva.

Sám Australan se rozhodl necestovat do USA a Evropy poté, co se v srpnu obnovilo turné ATP.

Podle jeho nejnovějšího příspěvku na Instagramu je Nick Kyrgios aktuálně v Canbeře. On je zapsán hrát jednu z vyladění akcí v Melbourne v prvním týdnu února, následovaný Australian Open.

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Nickem Kyrgiosem (@k1ngkyrg1os)

Populární Problémy

Vzhledem k tomu, že Aliance amerického fotbalu má debutovat, zde je přehled toho, jak sledovat hry AAF 2019 online zdarma.

Západní Virginie a Syrakusy chtějí uzavřít sezonu vítězstvím v Camping World Bowl 2018. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Dominic Thiem věří, že hlavní příčinou jeho letošních špatných výsledků jsou zranění a nedostatek tréninku, ale Rakušan věří, že brzy najde svou nejlepší formu.

Serena bude v příštím kole čelit vítězi zápasu mezi Jelenou Ostapenkovou a Hsieh Su-Wei, zatímco Suarez bude hrát Marii Sakkari.

V horkém dni není nic jako venkovní sprcha. Ať už se chcete jen opláchnout před vstupem do domu, nebo si chcete užít příjemnou sprchu pod hvězdami, venkovní sprchu si zamiluje každý. Také, protože přicházejí v tolika ...

Vytrvalé anglické místo nedovoluje hráčům nosit žádnou barvu a dodržuje přísně bílý kód, který platí pro všechno, co hráč nosí - včetně ponožek a čelenek.