Akademie Novaka Djokoviče mi dala nejlepší tréninkové zkušenosti mé kariéry: Vasek Pospisil

Novak Djokovič a Vašek Pospisil

Novak Djokovič a Vašek Pospisil

Vašek Pospisil nedávno poděkoval světové jedničce Novakovi Djokovičovi za to, že ho pozval na předsezónní tréninkový blok v tenisovém centru Novak v Bělehradě. Pospisil vyjádřil svou vděčnost prostřednictvím svých účtů na sociálních sítích a označil to za „nejlepší tréninkový zážitek své kariéry“.

Pospisil ve svém příspěvku zmínil, že ačkoliv vždy očekával, že akademie Novaka Djokoviče bude špičková, byl zaskočen péčí a citem pro detail poskytovaným na místě konání.

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Vaskem Pospisilem (@vasek.pospisil)

semi westernový tenis

Světová jednička 61 také vyzdvihla nejmodernější zařízení a celkovou pozitivní energii v táboře. Poté, co Pospisil poděkoval celému týmu za pohostinnost, slíbil, že v budoucnu centrum znovu navštíví.

Pospisil a Djokovič v nedávné minulosti samozřejmě skvěle spolupracovali na ještě větších problémech. Ti dva se ujali vedení při zřizování Asociace profesionálních tenistů na začátku letošního roku, což je iniciativa k poctivějšímu zastupování tenistů.

Novak Djokovič pozval několik srbských hráčů, aby se stali součástí předsezónního tréninkového bloku

Novák Djokovic

Novák Djokovic

Kromě Novaka Djokoviče a Vaska Pospisila se předsezónního tréninkového bloku zúčastnilo také mnoho dalších srbských hráčů. Patří mezi ně Filip Krajinovic, Laslo Djere, Damir Dzumhur, Viktor Troicki, Olga Danilovic a Ivana Jorovic, stejně jako několik srbských juniorů.

Součástí výcvikového tábora byl i šestatřicetiletý Tunk Malek Jaziri, který je aktuálně na světovém žebříčku 249.

Sám Novak Djokovic nedávno zveřejnil na svém držadle Instagramu aktualizaci ze soustředění.

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Novakem Djokovicem (@djokernole)

Novak Djokovic v minulosti uvedl, že akademie v Bělehradě je jedním z jeho domácích projektů a že s ním má do budoucna velké plány.

'Jeden z největších projektů mého života je Akademie,' Djokovič to řekl Sport klubu v srpnu . 'V tuto chvíli máme mini akademii, vlastně tenisový klub, a prostřednictvím tohoto klubu testuji určité věci, které by měly být v budoucnu začleněny do velkého systému akademie.' Existuje mnoho faktorů, které ovlivňují růst profesionálního sportovce. '

Očekává se, že Novak Djokovič zahájí kampaň 2021 na poháru ATP v prvním týdnu února. Poté bude následovat Australian Open, kde bude Djokovič usilovat o zisk 18. grandslamového titulu.

Srb je u bookmakerů nejoblíbenějším sázením získat titul v Melbourne rekordně podeváté.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Eagles vs Giants online bez kabelu, ať už jste ve Philadelphii, New Yorku nebo mimo trh.

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Pelicans vs Mavericks online, pokud nemáte kabel.

Velká porce Reilly Opelka ve čtvrtfinále Western & Southern Open nastoupí proti světové šestce Stefanosu Tsitsipasovi. Středeční zápas bude vůbec prvním vzájemným setkáním mezi touto dvojicí.

Dvojnásobný olympijský vítěz Andy Murray a jeho partner Joe Salisbury porazili v úterý Němce Kevina Krawietze a Tima Puetze 6: 2, 7: 6 (2), aby postoupili do čtvrtfinále čtyřhry mužů na

Dnešní basketbalová hra Texas Tech vs TCU není v televizi, ale zde je návod, jak ji můžete sledovat živě online na ESPN Plus.