Jak se dívat na Love Island USA online dnes večer

Love Island USA

CBS/YouTube „Love Island USA“ se vysílá v 8/7c na CBS. Zde je návod, jak můžete sledovat premiéru seriálu online bez kabelu.

Love Island USA premiéra dnes v noci, 9. července, v 8/7c na CBS a CBS All Access. Realitní seznamovací série vznikla ve Velké Británii a vzhledem k jejímu obrovskému úspěchu a popularitě v Británii přijala CBS vlastní americkou verzi show, která se bude vysílat do 7. srpna.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos CBS na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS (živý i na vyžádání) prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se 7denní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete sledovat živý přenos CBS na svém počítači přes web Amazon, nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

FuboTV

CBS (live in most markets) je jedním z Více než 85 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos CBS na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí

Kromě knihovny streamování na vyžádání typu Netflix nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje CBS (na většině trhů živě).

přímý přenos lakers vs nugety zdarma

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos CBS na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Zobrazit nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s živou televizí přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

PlayStation Vue

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují CBS (živé na většině trhů).

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos CBS na vašem počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.

CBS Naplno

Tato služba vám umožní sledovat živý přenos z vašeho místního kanálu CBS i ze všech knihoven CBS na vyžádání. Je to nakonec stejné jako s možností Amazon Prime, pouze sledujete digitální platformu CBS než Amazon.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos CBS na vašem počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace CBS.


Přehlídka se bude velmi podobat britské realitní sérii a nabízí společně desítky singlů na vzdáleném ostrověHrát si

Video Video související s tím, jak se dnes večer dívat na ostrov Love Island v USA 2019-07-09T18: 59: 53-04: 00

Love Island USA , který je nejlépe popsán jako mashup Velký bratr a Bakalář v ráji, bude podle britské verze show velmi podobný Hollywoodský reportér který hovořil s americkým hlavním kreativním důstojníkem a výkonným producentem ITV Davidem Eilenbergem.

Lidé touží po rozdílech ve vysoce nasycené televizní krajině - a zvláště v dnešní neskriptované televizní krajině. Ostrov lásky je zážitek ze sledování, který jinde nemáte k dispozici, říká o sérii seznamovací soutěže. Přesně proto věřím, že to v Americe bude fungovat. Nic podobného neexistuje.

Přehlídka bude představovat skupinu svobodných mužů a žen, kteří stráví léto ve dvojici jako páry, protože showrunneri manipulují s výsledkem svých zkušeností přidáváním nových zvratů a obratů, jako když přivádějí nové soutěžící, přičemž hlasování veřejnosti o tom, kteří soutěžící by měli jít na rande a nutit páry, které se rozdělily, aby spolu žily po zbytek léta ve stejném domě.

ošetřovat cvičení tenisových loktů
Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

DNES VEČER. JE. THE. NOC! A. MY. MÍT. NE. CHLAD! ?? #LoveIslandUSA

Příspěvek sdílený uživatelem Ostrov lásky (@loveislandusa) 9. července 2019 v 4:40 PDT

Ostrov je ve skutečnosti luxusní vila na ostrově Fidži s bazénem, ​​vířivkou, venkovní kuchyní a spoustou lehátek. New York Times . Producenti pořadu komunikují s ostrovany prostřednictvím textových zpráv na mobilních telefonech s uzavřeným okruhem a oznamují vystěhování a nově příchozí. Nejsou povoleny žádné běžné mobilní telefony, notebooky, tablety, TV, knihy nebo internet, takže soutěžící se musí zaměstnat mísením se svými spolubydlícími a lenošením u bazénu.

Americká verze seriálu bude hostovat komik a hvězda Vine Arielle Vandenberg a vypravěč nebyl oznámen. Nalaďte si večer v 8/7c, abyste stihli premiéru Love Island USA na CBS.


Populární Problémy

Video: Victoria Azarenka tančí během exhibiční hry

Jak ozvláštnit svoji přítelkyni. Není vždy snadné přimět svou přítelkyni, aby se cítila výjimečně. Můžete mít pocit, že cokoli říkáte, vychází špatně, nebo že vaše pokusy o romantiku jsou vždy zmařeny. Nebo možná máte pocit, že ukazuje ...

V pátek večer se koná speciální 20. výročí SpongeBob s názvem „SpongeBob's Big Birthday Blowout“. Zde je návod, jak to sledovat online bez kabelu.

Zde je návod, jak můžete sledovat novou show Starz 'Men in Kilts online, pokud nemáte kabel.

„All On the Line“, nová rybářská show Discovery Channel, má premiéru v pátek večer. Zde je návod, jak sledovat epizody online bez kabelu.

Objevte perfektní dárek pro osobu ve svém životě, která miluje tenis, s našimi praktickými, jedinečnými a přizpůsobenými nápady pro každou příležitost.