Jak se stát dívkou Hooter

Hooters je franšíza restaurací s více než 400 pobočkami v USA a ve 27 zemích světa. Hovorově známý jako „kojenec“ řetězec zaměstnává přibližně 17 000 žen jako servírky známé jako Hooters Girls .. Standardní uniforma Hooters Girl zahrnuje pár drobných oranžových šortek a nízký střih tílka, což je vzhled, který povzbuzuje Hooters. Dívka obchoduje se svým sex-appealem více než její plně oblečené protějšky v jiných velkých, sit-down řetězových restauracích.

Část 1 ze 3: Žádost, aby se stala dívkou Hooters

 1. Obrázek s názvem Staňte se dívkou Hooters Krok 1

  1 Zkoumejte kvalifikaci. Popis práce dívky Hooter obvykle před přihlášením nevyžaduje mnoho zkušeností s pohostinstvím. Místo toho většina reklam upřednostňuje, že by vám mělo být alespoň 18 let a mít „schopnost udržovat [atraktivní] a fit image“.
  • Možná zjistíte, že se stanete konkurenceschopnější o práci, pokud získáte zkušenosti v restauraci nebo kavárně s přijímáním objednávek, prací s pokladnou a přispíváte do velkého týmu. Ačkoli to není nezbytně nutné ve všech lokalitách, oblíbená místa Hooter budou brát v úvahu zkušenosti v konkurenčním náborovém prostředí.


 2. Obrázek s názvem Staňte se dívkou Hooters Krok 2

  2 Požádejte o práci osobně. Nabídky práce najdete v sekci 'Kariéry' na webových stránkách Hooter (www.hooters.com), ale mnoho dívek Hooters hlásí, že mohou vstoupit do restaurace a vyplnit žádost poté, co o ni požádáte.
  • Protože hodnota Hooters Girl je podle příručky společnosti založena na jejím ideálním vzhledu jako „All-American Cheerleader, Surfer Girl, Girl Next Door“, měli byste se prezentovat způsobem, který ztělesňuje alespoň jeden z těchto tři archetypy.
  • Oblečte se profesionálně, ale způsobem, který lichotí vašemu tělu. Až půjdete dovnitř a zeptejte se na zaměstnání, zvažte, že si vezmete úzké, tmavé džíny s vysokými botami a halenkou, lichotivou tužkovou sukni nebo dokonce šaty na tělo v tmavé barvě (jako černá nebo námořnická). Váš potenciální manažer si všimne vašeho vzhledu.
  • Hooters obecně nezaměstnává muže ve svém obsluhujícím personálu, přestože kvůli této praxi čelili mnoha soudním sporům. V roce 1997 vyhráli hromadnou žalobu proti žalobcům z důvodu, že najímání číšníka pro všechny ženy bylo pro její podnikání „poctivou profesní kvalifikací“ (což znamená, že základní hodnota jejího podnikání by se změnila, kdyby začala zaměstnávat muže servery).,
 3. Obrázek s názvem Staňte se dívkou Hooters Krok 3

  3 Dokončete pracovní pohovor. Pokud restaurace Hooters okamžitě potřebuje najímání, můžete po vyplnění přihlášky dostat pohovor. Ale můžete být také pozváni na pohovor později. Noste oblečení podobné tomu, které jste nosili, když jste se ptali na aplikaci.
  • Zdůrazněte svou věčně veselou povahu. Většina pracovních nabídek pro Hooters Girls uvádí, že musí být „zábavné, pozitivní a zábavné“.
  • Během pohovoru se neustále usmívejte a nemluvte negativně o svých předchozích pracovních zkušenostech ani si nestěžujte na bývalé šéfy. Mluvte o svých schopnostech lidí a o tom, jak konverzujete s cizími lidmi.
  • Pravděpodobně vám budou položeny otázky týkající se vašich předchozích pracovních zkušeností, jak přistupujete k zákaznickému servisu, jak zvládáte stresové situace nebo pracujete v týmu, váš rozvrh a dostupnost atd.
 4. Obrázek s názvem Staňte se dívkou Hooters Krok 4

  4 Podepište formulář Potvrzení. Pokud vám bude nabídnuto místo, budete muset podepsat formulář Potvrzení, ve kterém se uvádí, že rozumíte tomu, že pracovní prostředí Hooterů je „takové, kde je samozřejmostí vtipkování a narážky na základě ženského sex -appealu“.
  • Musíte také uvést, že vaše „pracovní povinnosti, jednotné požadavky nebo pracovní prostředí vám nepřipadají urážlivé, zastrašující, nepřátelské nebo nevítané“.
  reklama

Část 2 ze 3: Práce jako Hooters Girl

 1. Obrázek s názvem Staňte se dívkou Hooters Krok 5

  1 Noste vhodně uniformu. Podle zaměstnanecké příručky Hooters musí být vaše tílko vždy zastrčené do šortek. Neprozrazujte své břicho. Musíte mít bílou nebo nahou podprsenku a zákazníci ji nemohou vidět.
  • Pod šortky musíte také nosit punčocháče a musí být ve stínu Suntan. Pokud je vaše pokožka tmavší než Suntan, můžete zvolit tmavší odstín. Nesmíte nosit světlejší punčocháče než Suntan.
  • Pokud jde o obuv, musíte mít bílé „hrbaté“ ponožky a všechny bílé tenisky. Tenisky nemohou mít jinou barvu než bílou a měly by být stylem „high top“.
  • Pokud máte nějaká tetování, nemohou být viditelná, když máte na sobě uniformu.
  • Mimo Hooters nesmíte nosit uniformu Hooterů. Když jste mimo restauraci, nemělo by to být vidět.
  • Měli byste být také připraveni zaplatit za další prvky uniformy (tílka, šortky, punčocháče atd.) Bude vám poskytnuta jedna uniforma, ale poté budete muset koupit další kusy, pokud by se uniforma ušpinila nebo roztřepila.
 2. Obrázek s názvem Staňte se dívkou Hooters Krok 6

  2 Udržujte správný účes. Příručka Hooters přísně zakazuje nosit culík nebo copánky, klobouky nebo čelenky. Vlasy by měly být upraveny v „okouzlujícím“ stylu, což naznačuje, že vlasy jsou opotřebované a dlouhé s plným objemem.
  • Zvažte vložení vlasů do velkých válečků na jednu hodinu po vysušení, protože tím získáte větší objem a hezké vlny.
  • Měli byste také zkusit česat kořínky vlasů, vyčesat je a poté nastříkat lakem na vlasy, abyste získali větší objem.
 3. Obrázek s názvem Staňte se dívkou Hooters Krok 7

  3 Zdůrazněte své vlastnosti pomocí make -upu. Make -up je také požadovanou součástí vašeho vzhledu v Hooters. Váš make -up musí být podle příručky „fotoaparát vždy připraven“.
  • Mezi základní součásti vaší kosmetické rutiny by měl patřit podklad (k vyrovnání tónu pleti a zakrytí případného zarudnutí), korektor (k zakrytí kazů a kruhů pod očima), rtěnka, řasenka a oční stíny. Váš make -up by měl být zdravý, a přitom sexy. U rtů se držte barev jako růžové, korálové a růžové tóny. Vyhněte se tmavému vínu nebo švestkovým odstínům rtů.
  • U očních stínů zvažte neutrálnější tóny hnědé a šedé. Nezkoušejte nic příliš dramatického (jako jasně modrá nebo purpurová) nebo zdrcující (jako šedesáté oko nebo velmi kouřové oko). „All-American“ znamená hezká a sexy, ale přesto přirozená.
  • Jste povzbuzováni, abyste o sobě přemýšleli nejen jako o servírce, ale spíše jako o modelu, který byl „obsazen“, aby hrál okouzlujícího průvodce panteonem fantazií zakořeněných Hooterem vašeho zákazníka.
 4. Obrázek s názvem Staňte se dívkou Hooters Krok 8

  4 Noste odpovídající množství šperků. Hooter podporuje minimální šperky; jeho příručka jej omezuje na jeden náhrdelník, dva prsteny na ruku a dvě náušnice na ucho. Chokery a piercing do jazyka jsou zakázány.
 5. Obrázek s názvem Staňte se dívkou Hooters Krok 9

  5 Udržujte vhodné nehty. Pro dívky Hooters musí být nehty čisté a hezké, provedené ve francouzské manikúře nebo nahé barvě. Pokud nosíte falešné nehty, ujistěte se, že vypadají čistě, a nechte si je znovu udělat, když se začnou třískat nebo odlamovat.
  • Nesmíte nosit lak na nehty v následujících barvách: černá, zlatá, stříbrná, fialová, modrá, zelená, žlutá. Vyhněte se všemu, co naznačuje, že byste mohli mít mírně výstřední vkus.
 6. Obrázek s názvem Staňte se dívkou Hooters Krok 10

  6 Buďte přesní a profesionální. Vždy se dostavte na směnu včas a buďte připraveni pomoci svým spolupracovníkům, když dojde ke konfliktům v plánování. Většina žen, které pracují jako Hooters Girls, má spoustu dalších povinností, od práce přes vysokou školu až po výchovu rodin.
  • Snažte se, aby byl váš plán flexibilní. Pokud máte období, kdy můžete přijmout další směny-například během školní přestávky-zkuste pomoci dalším spolupracovníkům, kteří by mohli mít jiné nároky na svůj čas.
 7. Obrázek s názvem Staňte se dívkou Hooters Krok 11

  7 Poznejte své zákazníky. U kojenců je 75% zákazníků mužů, z nichž většina je ve středním věku. Na rozdíl od jiných řetězových restaurací Hooters povzbuzuje servírky k osobnímu vztahu se svými zákazníky. Uskutečněte s nimi rozhovor a věnujte jim osobní pozornost.
  • Buďte velmi přátelští, pozitivní a poutaví. Nestěžujte si, nedělejte urážlivé vtipy ani nepoužívejte vulgární výrazy.
  • Nedotýkejte se svých zákazníků. Většina restaurací stanoví, že se zákazníků můžete dotýkat pouze tehdy, když jim na obrázku položíte ruku kolem pasu.
 8. Obrázek s názvem Staňte se dívkou Hooters Krok 12

  8 Vyřiďte vše pro své zákazníky. Tomu Hooters říká přístup „ruce pryč“. Pokud si vaši zákazníci objednají džbán piva, nalijte mu jej jednotlivě. Otevřete jim každý kontejner. Vaším úkolem je zajistit, aby mohli jednoduše relaxovat a jíst. reklama

Část 3 ze 3: Udržování kariéry u Hooterů

 1. Obrázek s názvem Staňte se dívkou Hooters Krok 13

  1 Cvičit pravidělně. Hooters zdůrazňuje, že jeho servery musí být „fit“, což znamená, že nesmí mít nadváhu ani být obézní, jinak by serveru mohlo hrozit ukončení. Pravděpodobně budete muset cvičit alespoň třikrát týdně, abyste si udrželi typ těla dívky Hooters.
  • Zvažte chůzi, běh, plavání, jízdu na kole nebo pěší turistiku alespoň 30 minut, 3–4krát týdně.
 2. Obrázek s názvem Staňte se dívkou Hooters Krok 14

  2 Pochopte stav podnikání. Ačkoli řetězové restaurace (jako The Olive Garden a Applebee's) se od recese obecně snaží přilákat zákazníky, kojenci jako Hooters (a podobná místa jako Twin Peaks a The Tilted Kilt) se od roku 2008 ve skutečnosti rozrostli. Mnoho servírek také uvádí, že získají větší tipy na kojenců než v jiných franšízách.
 3. Obrázek s názvem Staňte se dívkou Hooters Krok 15

  3 Znát rizika. Ačkoli u Hooterů můžete udělat větší tipy, studie ukázaly, že to může mít na své zaměstnance psychologickou daň. V některých studiích Hooters Girls uvádějí, že v extrémních případech zažívají oplzlé komentáře, tápání, obtěžování a dokonce pronásledování.
  • Výsledkem je, že mnoho servírek pracujících s kojenci hlásilo pocity deprese, úzkosti, hněvu a pocitu degradace. Často cítí neustálý tlak na udržování standardů krásy stanovených jejich společností.
  • Pokud se při práci začnete takto cítit, obraťte se na svůj systém podpory spolupracovníků, přátel a rodinných příslušníků. Mnoho serverů diskutovalo o navázání kontaktu se svými kolegy Hooters Girls o těchto problémech.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jsem biracial a mám opravdu kudrnaté vlasy. Byl by to problém? Ne, berou dívky všech ras. Pokud splňujete zbývající kritéria, měli byste být v pořádku!
 • Otázka Co mám dělat, když mě zákazník tápá nebo obtěžuje? Událost byste měli okamžitě nahlásit svému nadřízenému. Budou vědět, jak to řešit.
 • Otázka Jak mohu zdvořile odmítnout doposud požadavek zákazníka, pokud jsem již ve vztahu? Buď upřímný. Řekněte jim, že vás to nezajímá, protože jste v závazném vztahu. Pokud odpověď neberou, upozorněte svého nadřízeného nebo majitele firmy. Také si můžete stáhnout jednu z aplikací Safe Trek, abyste se ujistili, že zůstanete v bezpečí, i když opustíte své sídlo.
 • Otázka Mohu se i nadále ucházet o práci ve společnosti Hooters, pokud mám krátké vlasy? Ano, umožňují vám aplikovat a případně tam pracovat s jakýmkoli typem délky vlasů nebo účesem.
 • Otázka Proč očekávají, že dívky, které tam pracují, budou dokonalé? Hooters chce, aby jejich dívky byly dokonalé, protože dívky reprezentují jejich značku. Chtějí si udržet image.
 • Otázka Je v pořádku nosit tkaninu nebo prodloužení? Prodloužení/vazba by měla být v pořádku, pokud to není zřejmé. Měli byste také umět stylovat svá rozšíření/vazby tak, aby odpovídaly požadovanému vzhledu.
 • Otázka Pokud jsem nebyl přijat před rokem. Mohu nyní znovu podat žádost? Ano, můžete znovu požádat kdykoli. Ještě lepší by bylo, kdybyste si zkusili promluvit s manažerem osobně.
 • Otázka Mám tmavě fialové vlasy, je to v pořádku za to, že jsem holka Hooters? Vzhledem k obrazu, který chce Hooters mít své dívky (celoamerické, roztleskávačky), pravděpodobně nebudou hledat dívky s umělými barvami vlasů. Stále můžete požádat o zaměstnání a uvidíte, co se stane. Pokud to s prací v Hooters myslíte vážně, můžete zvážit změnu barvy vlasů na něco přirozenějšího, ale pokud jste s barvou vlasů spokojeni, měli byste si prostě najít práci v jiném podniku.
 • Otázka Mohu získat práci ve společnosti Hooters, pokud nejsem Američan? Ano, pokud jste způsobilí pracovat a jinak splňovat jejich kritéria.
 • Otázka Musím se dostat do jednotné uniformy, abych dostal práci? Ne. Existují velikosti od XXXS po velké. Velikosti však upravuje Hooter.
Zobrazit více odpovědí Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Populární Problémy

Jak vyrobit stojan pro iPad. Přestože jsou iPady užitečná zařízení, může být obtížné je spravovat, když se pokoušíte o více úkolů. Namísto nákupu nového stojanu, který by udržoval tablet ve vzpřímené poloze, zkuste si doma vyrobit vlastní! Záleží na...

Jak psát tvarové básně. Tvarová báseň, nazývaná také konkrétní báseň nebo kaligram, popisuje předmět a je napsána ve tvaru tohoto předmětu. Můžete vytvářet básně tvarů všech tvarů a velikostí pomocí předmětů nebo předmětů, které inspirují ...

Pohled na dosavadní postup Federera a jeho nadcházející zápas proti Stanovi Wawrince.

The Blues and Bruins se ve středu ve finále Stanley Cupu setkají ve hře 7, která bere vítěze. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.