Novak Djokovic je favoritem bookmakerů k vítězství na 2021 Australian Open, Wimbledonu a US Open; Roger Federer nikde ani 2. oblíbený

Novák Djokovic

Novák Djokovic

band it tenisový loket

Světová jednička Novak Djokovič je favoritem na zisk titulu z Australian Open v roce 2021 podle nejnovějších kurzů, které nabízejí sázkové kanceláře. Djokovič má také velkou šanci na dva ze tří dalších letošních Slamů, zatímco Rafael Nadal je druhým favoritem na většině míst kromě French Open - kde je jednomyslně nejoblíbenějším favoritem.

Roger Federer naopak není na žádném turnaji vyšší než třetí oblíbený a podle některých sázkových kanceláří dokonce na některých čtvrtý nebo nižší.

Třiatřicetiletý Novak Djokovič získal v kariéře osm titulů Australian Open, což je již rekord. Až turnaj začne 8. února v Melbourne, bude usilovat o vítězství 18. majora.

Na webu bet365 je Djokovic citován s kurzem 2,10 na vítězství na Australian Open 2021, následovaný Rafaelem Nadalem a Dominicem Thiemem po 6,50. Další na seznamu jsou Roger Federer a Daniil Medvedev s kurzem 7.00, po nich ve 13.00 následují Stefanos Tsitsipas a Alexander Zverev.

Dolní, bývalá světová jednička Andy Murray a 19letý stoupající Ital Jannik Sinner jsou aktuálně kótováni s kurzem 34,00.

Na stránkách Ladbrokes je uveden Djokovič jako favorit s kurzem 2,20, následován Dominicem Thiemem v 5,00 a Medveděvem v. 5,50, Nadal v 6,00 a Roger Federer a Tsitsipas v 11:00.

Unibet má v oblibě Novaka Djokoviče s kurzem 2,20, Medveděva, Nadala a Thiema jako společné druhé oblíbené v 6,00, následovaný Rogerem Federerem ve 14,00.

Web William Hill nabízí Djokovicovi dokonce vítězství v Melbourne, následovaný Medevdevem 5/1, Nadalem a Thiemem 11/2 a Federerem 7/1.

Novak Djokovič byl tipován jako muž, který má v roce 2021 porazit všude kromě hlíny, kde stále vládne Rafael Nadal

Novák Djokovic

Novák Djokovic

Podle sázkových kanceláří je nejlépe umístěný Novak Djokovič také favoritem na vítězství ve dvouhře na Wimbledonu a US Open v roce 2021.

Bet365 má Djokoviče jako favorita na zisk šestého wimbledonského mužského singlu, následují Rafael Nadal a poté Stefanos Tsitsipas. Daniil Medevdev a osminásobný wimbledonský šampion Federer jsou společnými čtvrtými na seznamu.

Ladbrokes má také Srba jako favorita na vítězství na SW19 příští rok, následovaný Rafaelem Nadalem. Medveděv a osminásobný wimbledonský šampion Roger Federer jsou uvedeni jako společní třetí favorité.

Co se týče US Open, bet365 má opět v oblibě Djokoviče, přičemž společnými druhými favority jsou Dominic Thiem (vítěz US Open 2020), Daniil Medvedev (finalista US Open 2020) a Rafael Nadal. Ladbrokes má mezitím Djokoviče jako favorita, následují Thiem a Medevdev na druhém místě a poté Rafael Nadal.

Není divu, že je King of Clay Rafael Nadal favoritem na rekordní prodloužení 14. titulu French Open na webech bet365 i Ladbrokes. Za Nadalem následují Novak Djokovič a poté Dominic Thiem.

Populární Problémy

Poté, co byl její zákaz zkrácen na 15 měsíců, mluvila Šarapovová s ostříleným tazatelem Charlie Rose.

Bhambri porazil místního hráče Di Wu 3-6 6-0 7-6 (3) ve vrcholovém střetu, aby získal svůj čtvrtý vyzyvatelský titul v Šanghaji.

Jak vypadat krásně za 10 minut. Když se opozdíte, těch pár minut, které máte na přípravu, přijde a odejde mrknutím oka. Naštěstí vám stačí 10 minut na to, abyste se stali nádhernými a vyrazili včas do práce nebo do školy! Tam...

Chcete sledovat živý přenos zápasů Realu Madrid? Zde je kompletní přehled toho, jak sledovat každý zápas La Ligy ve Spojených státech.

Jak chodit potichu. Přáli jste si někdy, abyste se mohli procházet lesem, aniž byste byli vyslyšeni, nebo se k někomu připlížit, aniž byste se vzdali? Tichá chůze je umění, jehož osvojení si vyžaduje trochu času. Další informace najdete v kroku jedna a dále ...