Dědeček Novaka Djokoviče říká, že světová jednička nejí maso, je „opravdu hubená“

Novák DjokovicNovak Djokovic čelil kvůli nešťastné Adria Tour velké kritice. Mnozí ho považovali za zodpovědného za fiasko, ze kterého se událost stala, když čtyři hráči - včetně samotného Djokoviče - měli pozitivní test na COVID -19.

Djokoviče však také bránilo mnoho lidí doma v Srbsku a jedním z nich je Zdenko Zagar - jeho dědeček z matčiny strany.Zagar se dříve vrhl na odpůrce Novaka Djokoviče tvrzením, že žárlili na úspěchy jeho vnuka. Nyní také zpracoval Djokovičovo zdraví a dietu a prozradil, že čas od času kritizuje světovou jedničku jako „pozitivní“ kritiku.

Bylo mi řečeno, abych přestal kritizovat Novaka Djokoviče: Zdenko Zagar

O rodinných příslušnících se často říká, že jsou nejlepšími kritiky pro každého jednotlivce, a totéž platí pro sedmnáctinásobného grandslamového šampiona Novaka Djokoviče. Zatímco jeho rodiče a manželka jsou vždy vidět, jak ho hlasitě podporují během zápasů a také mimo hřiště, jeho dědeček má jiný přístup.Někdy si dovolím jeho hru kritizovat, ale bylo mi řečeno, abych přestal, “řekl Zagar. 'Ne, Novaku, ale zbytku rodiny.' Říkají, že musím být vždy pozitivní a povzbudit ho, ale myslím si, že kritika může být také pozitivní.

Rodina Novaka Djokoviče je jeho největšími podporovateli

Novak Djokovič je často tázán na nedostatek podpory, které se mu dostává během velkých zápasů. Když se Djokovič ujme někoho jako Rafael Nadal nebo Roger Federer, je obvykle líčen jako darebák partyzánským davem na stadionu.

Srb ale téměř vždy směřuje tento nesouhlas k něčemu pozitivnímu a vydává ze sebe to nejlepší, když se zdá, že je všechno proti němu. Jeho dědeček se ho pravděpodobně pokoušel motivovat ve stejném duchu a zatím to funguje.Novak Djokovic jí pouze ovoce a zeleninu: Zdenko Zagar

Novak Djokovic nejí žádné maso

Novak Djokovic je pravděpodobně nejlepším hráčem na turné. Má vytrvalost a sílu vydržet několik pěti setterů jeden po druhém, aniž by nechal svou hru v nejmenším trpět.

Na loňském Wimbledonu Djokovič tvrdě bojoval téměř pět dlouhých hodin, aby překonal temperamentního Rogera Federera, a dokonce cestou zachránil pár mistrovských bodů. Srbovy fyzické vlastnosti dokonale doplňují jeho mentální houževnatost, a proto je tak těžké ho porazit.

Jeho dědeček se však domnívá, že Djokovič je příliš hubený a že dokonce i normální lidé vypadají ve srovnání s nimi tlustí.

Je opravdu hubený, “řekl Zdenko Zagar. „Když si vezmu jeho šaty, nemohu je nosit. Toto tričko je pro něj příliš velké, ale pro mě dobré. A nejsem tak tlustá!

Před několika lety sedmnáctinásobný grandslamový šampion odstranil ze své stravy lepek, což mu pomohlo zlepšit vytrvalost. Později dokonce vyřadil všechny formy masa a jeho dědeček tvrdí, že to je důvod, proč vypadá tak hubeně.

Nejí maso, pouze ovoce a zeleninu. Taktiku, která funguje, ale není třeba měnit.

Bude se Novak Djokovič snažit bojovat o letošní US Open?

nejlepší ortéza na tenisový loket

Díky své dietě a tréninkovému režimu je Novak Djokovič v současné době na vrcholu fyzické kondice. Jako takový by pravděpodobně udělal dobře, kdyby v tomto případě šel proti radám svého dědečka.

Populární Problémy

Ve svém třetím wimbledonském vystoupení dosáhl Hubert Hurkacz největší výhry v kariéře, když ve čtvrtfinále vyhodil osminásobného šampiona Rogera Federera ve dvou setech.

Pobřežní Carolina č. 13 staví v sobotu proti Tróji svůj neporažený rekord. Zde je návod, jak hru sledovat.

Divoká zvěř může zahrádkářům způsobit problém ničením rostlin a stromů. A protože jeleni obvykle hledají potravu přes noc, lze tomu jen obtížně zabránit. Ačkoli můžete mýdlo použít jako odstrašující prostředek na jeleny, účinnější preventivní ...

Jak vyrobit opičí chléb s pomalým sporákem. Můžete si připravit skořicový opičí chléb z domácího těsta, nebo si koupit chlazené, předem zabalené sušenkové těsto. Dýňový opičí chléb je plněn mazlavou krémovou náplní a můžete použít buď ...

Novaka Djokoviče dělí pouhé dvě výhry od rekordního 7. titulu z Australian Open.

25. stát Appalachian usiluje o své 10. vítězství, když v sobotu hostí stát Texas. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online.