Běh RG Rafaela Nadala hlasoval jako nejdominantnější výkon jakéhokoli sportovce, před Bolt & Phelps

Rafael Nadal

12 titulů Rafaela Nadala ve francouzské anketě hlasovalo v anketě jako dominantní série ve sportu

Rafael Nadal z Roland Garros je nejdominantnějším sportovcem 21. století, dokonce před Usainem Boltem a Michaelem Phelpsem. Alespoň si to myslí čtenáři ESPN Indie!

Web nedávno uspořádal turnaj v bracket pollingu, kde proti sobě stáli jedni z nejdominantnějších individuálních sportovců a týmů 21. století. A tenisoví fanoušci, nebo bychom měli říci konkrétní skupinu tenisových fanoušků, by rádi věděli, že nejdominantnější výkon v tenise je široce uznáván jako nejdominantnější výkon napříč všemi sporty.

nejlepší tenisové boty na cvičení

Rafael Nadal pohodlně vyzvedl v semifinále před svými nejbližšími konkurenty, legendárním plavcem Michaelem Phelpsem, a legendou atletiky Usainem Boltem.

Rafael Nadal v posledním kole ankety porazil Usaina Bolta

Rafael Nadal v posledním kole ankety porazil Usaina Bolta

Losování zahrnovalo některá z největších jmen ve sportu a některé z největších pruhů dominance v historii. Wimbledonský běh Rogera Federera a dominance všech kurtů Sereny Williamsové v letech 2013-16 byly dalšími vstupy tenisu vedle Rafa's French Open.

Další místa v závorce vyplnila olympijská šílenost Phelpsa a Bolta, dominance Světového poháru v ragby All Blacks, slavný 'Tiger Slam' v golfu Tigera Woodse, dominance Simone Biles od roku 2013 na mistrovství světa v gymnastice, Dominance Austrálie v mistrovství světa v kriketu T20, vítězný zápas Barcelony v letech 2009–2012 Pepa Guardioly, dominance testů indického kriketového týmu na domácí půdě pod vedením kapitána Virata Kohliho, pět kruhů KBA Bryanta v NBA s Lakers, neporažená kariéra Floyda Mayweathera „Dominance Michaela Schumachera ve Ferrari, dominance australského kriketového týmu v desetiletí 2000 a hattrick Zinedina Zidana v Lize mistrů s Realem Madrid.

Zatímco Federer propadl Usainu Boltovi poté, co vyhrál úvodní hlasování proti Simone Bilesové, Serena Williamsová nedokázala překonat překážku úvodního kola proti 'neporaženému' Floydu Mayweatherovi.

Rafael Nadal dělá těžké zvedání tenisu

Rafael Nadal však udělal to, co Serena nemohla, protože Španěl dal Floydu Mayweatherovi první porážku kariéry legendy boxu - byť jen ve volbách. Pokud by se o tom Mayweather, nyní v důchodu, dozvěděl, Rafael Nadal by mohl chvíli chtít ležet nízko.

skóre tenisový zápas
Spolu s Rafaelem Nadalem se do držáku zapojili také Roger Federer a Serena Williams

Spolu s Rafaelem Nadalem se do držáku zapojili také Roger Federer a Serena Williams

Tým Virata Kohliho z Indie byl překvapivým balíčkem v anketě, když porazili Guardiolovu Barcelonu a All Blacks, než v semifinále postoupili okrajově na Usaina Bolta. Běh týmu Indie byl docela šokující vzhledem k tomu, že úspěchy Guardioly v Barceloně i na novozélandském ragby jsou odborníky považovány za lepší než neporažený běh na domácí půdě. Výsledek je však vzhledem k indické kriketově orientované čtenářské základně pochopitelný.

Bylo to 12 francouzských zahájení Rafaela Nadala proti rekordním 23 zlatým olympijským medailím Michaela Phelpsa v semifinále. Nadal tento střet překvapivě vyhrál s velkým náskokem, když do finále postoupil 71% z 2 243 hlasů.

Usain Bolt mezitím porazil Tigera Woodse, Rogera Federera a Kohliho tým Indie na cestě do finále, kde se utkal s Rafaelem Nadalem.

Španěl znovu porazil olympijskou legendu v další jednostranné záležitosti. Nadal rozdrtil Usaina Bolta hlasováním o úžasných 73% z celkového počtu 3 008 hlasů.

Porazit Floyda Mayweathera, Michaela Phelpsa a Usaina Bolta v anketě by bylo tenisovým ekvivalentem porážky prvních 3 semen v po sobě jdoucích kolech na Slamu. Ale nebylo by to poprvé, co Nadal stáhl nemožné.

nejlepší tenisky na artrotická kolena
Rafael Nadal vyhrál anketu, když porazil Floyda Mayweathera, Michaela Phelpsa a Usaina Bolta

Rafael Nadal vyhrál anketu, když porazil Floyda Mayweathera, Michaela Phelpsa a Usaina Bolta

To znamená, že je na místě poznamenat, že několik neuvěřitelně dominantních výkonů, jako je 'Nole Slam' Novaka Djokoviče v letech 2015-16, šest mistrovství světa Lewise Hamiltona ve formuli 1, Valentino Rossi a Marc Marquez, světová dominance MotoGP v letech 2000 a 2010, respektive V této volební soutěži byly přehlédnuty nenapadnutelné dominance amerických žen na mistrovství světa ve fotbale.

Populární Problémy

S revidovaným systémem hodnocení ATP pro sezónu 2020 skončil Novak Djokovič jako č. 1 a Rafael Nadal jako č. 2. Pokud by byl použit tradiční systém, Dominic Thiem by nahradil Nadala jako světovou dvojku.

Jak získat roztrhaná záda. Získání roztrhaných zad je méně intuitivní než trénování rukou nebo nohou. Nemůžete přímo používat ani zvedat záda, takže musíte provést cvičení paží a nohou, které spustí svaly na zádech. Jako každý druh ...

Trávní sezóna Rogera Federera začala skalnatým začátkem, když jej ve druhém kole Noventi Open v Halle porazil Felix Auger-Aliassime.

Novak Djokovič se ukázal jako jednomyslný tip na ukončení sezóny 2021 jako světová jednička v anketě, kterou mezi některými hráči provedlo turné ATP.

Zde je pohled na 9 nejstarších hráčů, kteří získali největší cenu, kterou je výhra v tenise.

Předloktí nebo loketní berle mají manžetu, která obklopuje vaše předloktí, a rukojeť, které se držíte. Slouží k podpoře při chůzi. Pokud vám lékař poskytne berle, věnujte pozornost jejich radám, jak ...