Šance ne na Murrayho vyhrát Wimbledon

LONDÝN (AFP) -raketbalové rakety pro začátečníky

Britský Andy Murray dosáhl návratu proti francouzskému Nicolasu Mahutovi během mistrovství Aegonu v klubu Queen's Club v západním Londýně 13. června. Murray byl uvolněn na 12/1 s bookmakerem Stanem Jamesem, aby po mírném běhu vyhrál svůj první grandslam ve Wimbledonu letošních výsledků.

Britská naděje Andy Murray byla po mírném průběhu letošních výsledků uvolněna na 12/1 s bookmakerem Stanem Jamesem, aby vyhrál svůj první Grand Slam ve Wimbledonu.Pětadvacetiletý Skot, který se umístil na čtvrtém místě na světě, získal v této sezóně v Brisbane jen jeden titul a dostal se do semifinále na Australian Open a do čtvrtfinále na Roland Garros.

Nejlepší nasazený a obhájce titulu Novak Djokovič dorazí do klubu All England na favorit 7/4, aby přistál pátý grandslamový turnaj v řadě, který se nehrál na antuce.

Rafael Nadal vytlačil Srba, aby si zajistil sedmou korunu French Open, a je o 5/2 lepší než před 12 měsíci, zatímco Roger Federer má 11/2, aby přidal svých šest wimbledonských vítězství a připojil se k Petovi Samprasovi na vrcholu žebříčku všech dob.Další rozhodující Nadal versus Djokovič by byl pěkný a nás je 6/4, řekl Rupert Adams z William Hill.

Maria Šarapovová naposledy vyhrála ve Wimbledonu jako 17letá v roce 2004, ale Rusová je 11/4, aby navázala na svůj nedávný triumf na Roland Garros.

Serena Williamsová je držitelkou trofeje v All England Clubu 3/1, zatímco obhájkyni titulu Petře Kvitové je nejlépe 13/2, aby si udržela titul poté, co shledala Šarapovovou v loňském finále.Šarapovová vyhrála French Open a je to případ pokusu chytit Rusa nyní, dodal Adams. Všichni ostatní se zdají být bez formy a očekáváme, že se její cena zkrátí.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat Arlovski vs Harris, B. J. Penn vs Ryan Hall a všechny předběžné zápasy UFC 232 online bez kabelu.

Jak se zotavit z nataženého nebo nataženého svalu. K natažení svalů, také nazývaným tahy, dochází, když jsou malá vlákna ve svalu natažena za jejich hranice, což má za následek částečné nebo úplné natržení (prasknutí). Všechny svalové tahy jsou ...

Získejte přehled o různých show na červeném koberci a živých přenosech, které běží o Oscary 2019. Podívejte se, jak je můžete sledovat online.