„Ten, kdo na mě udělal největší dojem, je Dominic Thiem“ - trenér Sereny Williamsové v oblíbeném USO

Dominic Thiem

Dominic Thiem

Světová trojka Dominic Thiem je pravděpodobně hráčem, kterého lze právě teď porazit na US Open 2020. Rakušan prokázal brutální fyzičnost a všestrannou konzistenci, aby se dostal do posledních osmi turnajů, přičemž v těchto prvních čtyřech zápasech upustil pouze jeden set.

opěrný popruh na tenisový loket

Po kontroverzním odchodu trojnásobného vítěze US Open Novaka Djokoviče byla losována naplno, což zaručuje, že na straně mužů bude korunován nový grandslamový šampion. Dominic Thiem je mnohými považován za nejlepšího psa, následovaný světovou jedničkou Daniilem Medveděvem v pořadí klování.

Nedávno se trenér Sereny Williamsové Patrick Mouratoglou objevil na nejnovějším speciálu „Eye of the Coach“ představeném Tennis Majors, kde prozradil, kdo si myslel, že jsou favority na zisk jejich prvního titulu Major.

sloužíš tenisu

Na otázku, jak vybrat svého šampiona na US Open 2020, Mouratoglou nejprve vysvětlil, že k tomu, aby hráč vyhrál Slam, je zapotřebí velké duševní síly. A Dominic Thiem rozhodně vyhovuje, vzhledem k mentální síle, kterou prokázal při porážce Rafaela Nadala a těsném spuštění Novaka Djokoviče na Australian Open na začátku tohoto roku.

'Chce to hodně duševní síly,' řekl Mouratoglou. 'To je pravděpodobně kvalita šampionů číslo jedna.' Je to tedy velmi zajímavé, protože mám pocit, že toho o nich, o jejich skutečné osobnosti, zjistíme hodně. Situace, která je neuvěřitelnou příležitostí pro Dominica Thiema, pro Daniila Medveděva a pro Zvereva. '
'Měl bych říci dva, protože si myslím, že Dominic Thiem a Daniil Medvedev jsou nyní těmi dvěma nejoblíbenějšími,' dodal.

Mouratoglou také poznamenal, že Dominic Thiem a Daniil Medvedev, s nimiž je Rakušan na semifinálovém kolizním kurzu, jsou jediní dva hráči, kteří dříve dosáhli finále Major. Ti dva jsou nejzkušenějšími a nejlépe připravenými mladými hráči, kteří zůstali při losování, a to by mohlo hrát velkou roli v konečném výsledku.

sledovat televizi na notebooku

Dominic Thiem a Daniil Medvedev mají nejsilnější mysl: Patrick Mouratoglou

Daniil Medveděv a Dominic Thiem

Daniil Medveděv a Dominic Thiem

Dominic Thiem a Daniil Medvedev také vyzvali trojici Roger Federer, Rafael Nadal a Novak Djokovic více, než mají jejich vrstevníci. Rakušan sestavil v roce 2019 rekord 6: 2 proti „velké 3“ a vytáhlý Rus nebyl daleko, když dvakrát porazil světovou jedničku Djokoviče.

Kvůli těmto faktorům Patrick Mouratoglou věří, že Thiem a Medveděv budou favorizováni, aby se dostali přes zbytek hráčů, kteří zůstali při losování.

'Zjistíme, kdo jsou víc.' A jak zvládají tlak a jak dokáží využít svou šanci. Ti dva, kteří mají nejsilnější mysl, jsou Medveděv a Thiem, “řekl Mouratoglou.

Francouz poté naznačil, že zejména Thiem dosud na Open projevoval ohromnou vyrovnanost a houževnatost a že je celkově oblíbeným titulem.

„Nejvíc na mě zapůsobil Thiem. Více než Medveděv. Myslím, že vyhraje. '

Populární Problémy

LeBron James a Dwyane Wade se potkávají pravděpodobně naposledy, když v pondělí bojují Lakers a Heat. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Rafael Nadal loni vydělal méně na doporučení než japonští hráči Naomi Osaka a Kei Nishikori. Nadal však díky svým vynikajícím výdělkům na kurtu než duo zaujímá vyšší místo v seznamu Forbes 2020.

Po mokrém a chladném stintu v září loňského roku kvůli vypuknutí COVID-19 se Roland Garros vrací do svého původního okna v roce 2021.

Možná se chcete obléknout jako starý člověk na roli ve hře, na speciální den oblékání ve škole nebo jen tak pro zábavu v deštivém dni. Ať už je důvod jakýkoli, existuje několik jednoduchých způsobů, jak můžete dát dohromady starý ...

Jak nosit vysoké boty. Vysoké vrcholy způsobily oživení. Nejlépe známá jako trend z 80. let, vysoká špičková teniska se vrátila s širokou škálou barev, stylů a značek - bota se dokonce stala upscale se štítky jako ...