Živý stream Pacers vs Celtics Game 2: Jak se dívat online

Přímý přenos hry Pacers vs Celtics Game 2

Getty Kyrie Irving a Boston Celtics budou ve hře 2 hostit Bojan Bogdanovic a Indiana Pacers.

Boston Celtics bude ve středu hostit Indiana Pacers v TD Garden pro hru 2 jejich prvního kola série play-off NBA.

tenisové rakety pro dospělé

Začátek hry je naplánován na 19:00. ET a budou vysílány na TNT. Chcete-li sledovat živý přenos ze hry, můžete tak učinit prostřednictvím jedné z následujících kabelových bezplatných služeb streamování živého televizního vysílání:

FuboTV

TNT je jedním z Více než 85 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím FuboTV aplikace.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru (a další programy) na vyžádání do tří dnů od jejího závěr, i když to nezaznamenáte.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně TNT.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují TNT.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) ) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.

Náhled hry Pacers vs Celtics Game 2

Celtics v neděli odehráli v Bostonu vyčerpávající hru 1, když drželi Pacers při střelbě z pole 28 na 84 (33,3 procenta) a 6 na 27 (22,2 procenta) v rozmezí 3 bodů .

Dostávali jsme široce otevřené pohledy. Rachotili dovnitř a ven, řekl Pacers vpřed Thaddeus Young Hvězda Indianapolis . To, co jsme tam dnes dělali, bylo pro nás dobré. Ve třetí čtvrtině jsme prostě nevystřelili. To byla hra. Když sečtete všechny ostatní čtvrtiny, vyhrajeme.

Pacers zaznamenali ve třetí čtvrtině pouhých osm bodů, přičemž z pole šli 2 na 19. Jedna z těchto značek ve skutečnosti obručí neprošla - velký muž Celtics Al Horford byl obviněn z brankování při pokusu o položení Pacersovým strážcem Cory Josephem.

Ve třetím čtvrtletí jsme vypadali skvěle, řekl křídlo Pacers Wesley Matthews, podle hvězdy. Nemyslím si, že kdybychom hráli se zavřenýma očima, mohli bychom tu třetí čtvrtinu mít znovu.

Pacers následovali po této ukázce s pouhými šesti brankami ve čtvrtém. Útočníci Bojan Bogdanovic (12 bodů) a Joseph (14) byli jediní Pacers, kteří skórovali ve dvouciferných číslech.

Měli jsme více asistencí (než v Bostonu), řekl Matthews Hvězda . Měli jsme více útočných doskoků. Měli jsme více krádeží. Hráli jsme dost dobře obranu. Prostě jsme neudělali dost výstřelů.

Podobně dusivá byla i obrana Indiany. Boston vystřelil 28 z 77 (36,4 procenta) z podlahy a 10 z 28 (35,7 procenta) z dálky.

Tito kluci si střežili zadek a vypadalo to jako zápas play -off z osmdesátých let se skóre, řekl hlavní trenér Celtics Brad Stevens o Pacers, podle Boston Herald . Je to těžké - ti kluci jsou tvrdí a fyzičtí, a abychom řekli, že jsme byli prostě těsní a zmeškali jsme střely, nebylo by to vůči nim fér. Byli úžasní v defenzivě a některé věci dělali trochu jinak, než měli (v posledních dvou zápasech základní části) v mnoha ohledech.

Hvězdný hlídač Celtics Kyrie Irving zaznamenal 20 bodů, čímž vázal bostonského rezervního útočníka Marcuse Morrise na vysokou hru, ale z pole odešel 6 ze 17

tie break tenis

Dnes v noci byli skvělí, dostali se zpět do přechodu, řekl Horford, podle Heralda. První polovinu dnešní noci zablokuji svou střelu, myslel jsem si, že jsem si pro jistotu udělal namočení, a pak se z ničeho nic objeví Thad. Tatum začal třetí, myslíme si, že má rozestavení, Turner to blokuje, prostě jedna z těch drsných her. V těchto maličkostech musíte pokračovat.


Populární Problémy

Péče o britskou krátkosrstou kočku není nepodobná péči o většinu ostatních koček. Zajistěte, aby vaše kočka pravidelně navštěvovala veterináře. Vyčistěte kočce zuby, vyměňte jí podestýlku a pravidelně ji čistěte. Udržujte svou kočku British Shorthair zdravou poskytnutím ...

Jak provést snímek baseballu. Když je dno deváté a jste dole o tři jízdy, dobře provedený skluz na domácí metu by mohl znamenat rozdíl mezi vítězstvím a prohrou. S dobrou formou a trochou praxe ...

Novak Djokovič zvedl v neděli svůj 20. grandslamový titul, když ve finále Wimbledonu porazil Matteo Berrettiniho 6: 7 (4), 6: 4, 6: 4, 6: 3.

Andy Roddick pořídil v dospívání veselé potoky na blonďaté vlasy Rogera Federera. Federerův blonďatý vzhled nyní stojí proti blonďatému vzhledu Dominica Thiema v zajímavé anketě Tennis Channel.

Pokud nemáte kabel, zjistěte, jak sledovat novou sezónu „Ve Philadelphii je vždy slunečno“ online.

Jak držet dietu. Vytvořit dietní plán je dost těžké, ale dodržovat ho je ještě těžší. Možná držíte dietu několik měsíců nebo jen několik týdnů a je pro vás těžké zůstat soustředěný a motivovaný. Pokud opravdu chcete ...