Pam Shriver říká, že mlčení Sereny Williamsové před US Open je „znepokojující“, McEnroe tvrdí, že Williams by si neměl dělat starosti s vítězstvím na 24. Slamu

„Účast na US Open 2021 je na pochybách“ />

Účast Sereny Williamsové na US Open 2021 je pochybná

Do zahájení US Open zbývá necelý týden a kolem účasti šestinásobné šampionky Sereny Williamsové panují pochybnosti.

Williamsová naposledy odehrála kompletní zápas na Roland Garros, kde se uklonila ve čtvrtém kole. O několik týdnů později ve Wimbledonu byla nucena odejít ze svého setkání v prvním kole poté, co utrpěla zranění nohy. Od té doby Williams nehrál žádný zápas a dokonce se z Tokijské olympiády odhlásil.

'%20%20rel =' noopener%20noreferrer '> mcenroe -pam-shriver-preview-the-us-open/amp/? __ twitter_impression = true' rel = 'noopener noreferrer'> Před posledním majorem sezóny Analytici ESPN Pam Shriver a John McEnroe dlouze hovořili o vyhlídkách Williamsové a o tom, co by její absence na US Open znamenala pro její kariéru.

Shriver vyjádřil znepokojení nad Williamsovým zdravím a řekl, že 23násobný šampion Major už nemusí mít tolik, aby vyhrál sedm zápasů v klusu. Shriver zdůraznila, že ticho z tábora Williams v týdnech před US Open může být známkou toho, že se ze svého zranění dosud úplně nevzpamatovala.

'Bohužel čas se opravdu krátí,' řekl Shriver pro ESPN. „Prostě nemám dost důkazů, že by dokázala zůstat zdravá, aby dokázala udělat to, co je třeba, vyhrát sedm zápasů a být poslední ve stoje, stejně jako 23krát za svou historickou kariéru. '
„Kde je Serena Williamsová? Kde jsou příspěvky o jejím cvičení a školení? Kde jsou (trenér) příspěvky Patricka Mouratogloua? ' zeptal se Shriver. 'Vzpomínám si, že jsem v posledních letech vedl do Majors, tam bylo několik vyprávění na sociálních médiích z jejího týmu.' Po tom, co se stalo ve Wimbledonu, považuji ticho za trochu znepokojivé. Bylo ticho, opravdu ticho. '
Serena Williamsová ve Wimbledonu 2021

Serena Williamsová ve Wimbledonu 2021

Serena Williamsová se po návratu z mateřské dovolené dostala do čtyř velkých finále. Nedokázala však získat 24. titul Major, což by ji vyneslo na historický rekord Margaret Courtové.

John McEnroe se domnívá, že Williamsová od svého návratu na turné nemůže hrát na takové úrovni, jaké je schopná. McEnroe dále prohlásila, že 23násobná šampionka Major je největší hráčkou všech dob, i když nevyhraje další Grand Slam.

„I když má za sebou čtyři [hlavní finále po porodu], nebyla schopná hrát na takové úrovni, na jaké normálně hraje. Proč tomu tak bylo, to je těžké říci, “řekl McEnroe.
'Doufejme, že splní podmínky,' dodal McEnroe. „Ať tak či onak, je to největší ženská hráčka v mé knize, která kdy hrála, jedna z největších atletek, období, které se kdy hrálo. Myslím, že si nemusí dělat starosti, jestli vyhraje další. Jsem si jistý, že by byla ráda, kdyby to dokázala, pokud je to možné. '

'Je druhou oblíbenou Bartyovou'- Pam Shriverovou o šancích Naomi Osaky na US Open

Naomi Osaka na olympijských hrách v Tokiu

Naomi Osaka na olympijských hrách v Tokiu

Naomi Osaka je obhájkyně titulu na US Open, ale letos do turnaje přichází bez mnoha zápasů pod pásem. Světová jednička Ashleigh Bartyová naopak nedávno triumfovala v Cincinnati a je oblíbenou sázkovou kanceláří pro zisk titulu v New Yorku.

Pam Shriver věří, že nedostatek soutěžních zápasů by mohl ovlivnit kampaň Osaky ve Flushing Meadows.

„Osaka, stejně jako mnoho hráčů, se zdá, že se cítí pohodlněji s více zápasy, které hrajete. Loni hrála tak dobře pod velkým tlakem na hřišti i mimo něj, a to i bez fanoušků, “tvrdil Shriver.
'Je druhou oblíbenou Bartyovou.' S tím souhlasím. Myslím, že na základě posledních několika měsíců je určitě spousta otazníků a ne tolik zápasů, abychom se cítili sebevědomě, “dodal Shriver.

John McEnroe věří, že kvůli jejímu postoji k problémům s duševním zdravím bude na Osaku věnována mnohem větší pozornost, a ptal se, zda by byla schopná se s tlakem vyrovnat.

'Mám obavu, že i když si myslím, že prokázala hodně odvahy mnoha způsoby, jak dostat do popředí duševní zdraví, můj pocit je bohužel takový, že to jen zhorší a zhorší pozornost, která na ni bude kladena,' “řekl McEnroe.
'Budou se na ni dívat ještě pečlivěji, ať už je to tisk, fanoušci, všichni kolem tohoto sportu.' Myslím, že to bude obtížnější, ne jednodušší. To je ta část, ze které mám obavy, “dodal McEnroe.

Populární Problémy

Mít kolo nesprávné velikosti je nejen neefektivní a pomalé, ale může také vést ke stresovým zraněním nebo nebezpečné ztrátě kontroly. Naštěstí najít kolo té správné velikosti pro vás není neuvěřitelně obtížné. Mějte trochu trpělivosti pro ...

Otevření USA se blíží ke konci a možná jste si všimli několika krásných tváří v hráčově lóži spolu s trenérským štábem. Zde je seznam 20 nejkrásnějších tenisových WAG (manželek a/nebo přítelkyň). Ale než půjdete dál, upozorňuji vás na to.

Jak bojovat s více odpůrci. Na rozdíl od toho, co můžete vidět ve filmech, je boj s více útočníky téměř vždy ztracený návrh a poškození, kterému čelíte, bude pravděpodobně vážnější, než kdybyste čelili pouze jednomu protivníkovi ...

Jak se zbavit vosy na zemní bagr (zabijáky cikády) ze svého trávníku. Tento článek obsahuje pokyny k vymýcení vosy zemního bagrování (známé také jako zabiják cikád), pokud máte na trávníku napadení hnízdem nebo ...

Jak vypnout podporu sledování bez správných nástrojů. Pokud nemáte specializované nástroje k odstranění podložky hodinek, možná nevíte, jak vyměnit baterii nebo opravit rozbité hodinky. K vypáčení ale nemusíte kupovat drahé nástroje ...