Pegula na US Open přežije Svitolinovou a ve čtvrtém kole se utká s kolegyní Američankou Keysovou

Jessica Pegula porazila Elinu Svitolinovou 6-4, 4-6, 6-2 a připravila tak čtvrtý zápas na US Open proti Američance Madison Keysové. Tenisové US Open


NEW YORK (AP) — Jessica Pegula a Madison Keysová si toto léto při losování turnajů neustále všímaly svých jmen blízko sebe.'Říkali jsme si: 'Myslím, že svět chce, abychom hráli,' řekl Pegula.

NaUS Open , konečně budou.Pegula v sobotu porazil Elinu Svitolinovou 6-4, 4-6, 6-2 a připravil tak zápas ve čtvrtém kole proti 17 nasazené Keysové.

Pegula, nasazená č. 3, se stále snaží postoupit za čtvrtfinále grandslamového turnaje. Nejprve se bude muset dostat k vicemistrovi z roku 2017 ve Flushing Meadows, který také potřeboval tři sety, aby postoupil dál.Pegula na US Open přežije Svitolinovou a ve čtvrtém kole se utká s kolegyní Američankou Keysovou
 Tenisové US Open
 Tenisové US Open
/

Keysová se vrátila a vyřadila č. 14 Liudmilu Samsonovou 5-7, 6-2, 6-2.Pegula a Keys se mohli setkat brzy v Montrealu i v Cincinnati, ale Keysová se musela stáhnout kvůli zranění kyčle v Kanadě – kde Pegula vyhrála titul – a prohrála svůj úvodní zápas v Ohiu. Stále tedy hráli jen jednou, vítězství Peguly loni v San Diegu.

'Myslím, že jsme tak trochu protiklady,' řekl Keys. 'Ale chci říct, že posledních pár let hraje úžasný tenis.'

Mezi další vítězky na straně žen v sobotu patřila Aryna Sabalenka č. 2, která porazila Claru Burel 6-1, 6-1, a č. 23 Zheng Qinwen z Číny, která překonala Lucii Bronzetti 6-3, 4-6, 6-4. .

Síťované tenisové boty nike

Pegula se poté ocitla v těžké zkoušce se Svitolinou, nasazenou 26. nasazenou Ukrajinou, která se v roce 2019 dostala do semifinále US Open. Ve třetím setu bylo nerozhodně 2:2, než devětadvacetiletý rodák z Floridy zlomil podání. sérii čtyř her v řadě, abyste zápas vyhráli.

Tím se podruhé dostala do čtvrtého kola US Open. Pegula dosáhla svého nejlepšího výsledku na turnaji v roce 2022, když se propadla na konečného šampiona

Každý Swiatek ve čtvrtfinále. Na každém grandslamovém turnaji zašla tak daleko, ale stále se snaží dostat do poslední čtyřky.

'Ukazuje skvělé výsledky,' řekla Svitolinová. 'Myslím, že je připravena udělat další krok vpřed.'

___

AP tenisové pokrytí:

https://apnews.com/hub/tennis

Populární Problémy

Tenisoví obři svázaní uzlem: Přinesly jim jejich milenky štěstí?

Po týdnu vysoce oktanových akcí v Madridu se turné žen přesune do italského hlavního města na druhý sezónní turnaj WTA 1000 v antuce.

Jak ledovat dort. Ať už je to čokoládový, citronový nebo mrkvový dort, tato oblíbená cukrovinka prostě není kompletní, dokud není zmrzlá. Hotový dort bude chutnat bez ohledu na to, jak ho ledujete, ale pokud chcete, aby vypadal hezky, existují ...

Zde je návod, jak sledovat nové epizody showtime The Circus streamované online bez kabelu.