PickleBasel: Podívejte se na vyskakovací okno pikleballu, které převzalo Art Basel v Miami

Účastníkům byl nabídnut pohlcující zážitek na kurtu i mimo něj, protože je čekalo občerstvení, živá hudba, nákupy a další.bandit tenisový loket recenze

Designová čtvrť v Miami byla nedávno přeměněna na čtvrť nakládané.

Sportovní rezervační platforma Break the Love, která se věnuje zpřístupňování raketových sportů lidem, a francouzský umělec JR, známý tím, že zveřejňuje velké černobílé fotografie na veřejných místech, se v sobotu spojili, aby uspořádali pickleball pop-up v Miami's Art Basel. , PickleBasel, v Jungle Plaza.Picleball pop-up v Miami's Art Basel, PickeBasel, se konal 9. prosince.

Před vyskakovacím oknem Breathe Miami událost nazval „dokonalé spojení volného času a kreativity“ pro „spojení sportu a umění“.

Účastníkům byl nabídnut pohlcující zážitek na kurtech, které zajistila společnost FlexCourt a jejichž personálem byli profíci z Ace Pickleball Club, i mimo ně, protože si mohli užít nejen sport, ale také občerstvení, živou hudbu, nákupy a další.Mohli se zúčastnit nakládané kliniky, kde si cestou testovali různá pádla; hydratujte a osvěžte energetickými nápoji od Gorgie, ginovými koktejly od Hey, Hei a také Perrier a Essentia; a vychutnejte si kousnutí z pekárny Caracas a Angie’s Epicurean vegan zmrzlinu. Miami Beach Bum a Bubble poskytly hráčům také osvěžující ošetření pleti.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený FlexCourt (@flexcourtusa)

Očekávalo se, že kurty FlexCourt, postavené ze snadno instalovatelné a zaklapávací podlahy značky, budou darovány organizacím, včetně Miami's Lotus House Women’s Shelter a Overtown Youth Center.Umělecká díla JR byla vystavena po celou dobu vyskakovacího okna. Výběr do Čas Seznam nejvlivnějších lidí v roce 2018.

Populární Problémy

Zde je návod, jak streamovat Questlove Potluck s přáteli online, premiéra ve čtvrtek 28. května ve 22 hodin ET/PT na Food Network.

Hard Knocks 2020 míří do Los Angeles na dílčí sezónu s Rams and Chargers. Zde je návod, jak sledovat nové epizody online, pokud nemáte HBO.

Troy se v sobotu utká s Akronem ve fotbalovém zápase Sun Belt vs. MAC. Tato hra není v národní televizi, takže se na ni můžete podívat online.