Přímý přenos Pistons vs. Cavaliers: Jak sledovat hru 2 zdarma

Cleveland Cavaliers, Detroit Pistons, play -off NBA, NBA

Cleveland Cavaliers mohou dnes v noci vyskočit na Detroit Pistons do vedení dvou her. (Getty)

Hledáte živý přenos dnešní hry Detroit Pistons a Cleveland Cavaliers? Naštěstí pro vás existuje spousta možností, jak se ujistit, že jste stihli všechny postsezónní akce.

Hra 2 je naplánována na 20:00. ET a bude vysílán na TNT. Pokud se nemůžete dostat k televizi, zde je kompletní přehled dostupných možností živého přenosu:


Sledujte online stream hry Pistons vs. Cavaliers Game 2

Pokud nemáte přístup ke kabelovému nebo satelitnímu přihlášení, můžete hru sledovat prostřednictvím Sling TV , online streamovací služba, která poskytuje přístup k vybraným kanálům za měsíční poplatek. Balíček Best of Live TV této služby, který zahrnuje TNT, stojí 20 $ měsíčně, ale pokud hledáte způsob, jak sledovat hru zdarma, můžete to udělat pomocí Sling’s bezplatná 7denní zkušební verze. . Kliknutím sem se zaregistrujete do Sling TV. Při registraci budete muset zadat informace o své kreditní kartě, ale pokud předplatné zrušíte před koncem zkušebního období, nebudou vám účtovány žádné poplatky.

Další možností, pokud nemáte kabelové nebo satelitní přihlášení, je TNT přesčas , kde můžete sledovat rozšířené pokrytí hry. Jinými slovy, budete moci sledovat úhly kamery, které se liší od běžného vysílání.

Konečně, pokud máte přístup ke kabelovému nebo satelitnímu přihlášení, můžete sledovat živý přenos pokrytí TNT na TNTDrama.com . Chcete -li sledovat, budete se muset přihlásit pomocí uživatelského jména a hesla kabelu - buď svého, nebo někoho, koho znáte.


Sledujte hru 2 hry Pistons vs. Cavaliers na mobilních a jiných zařízeních

Předplatitelé mohou sledovat hru v aplikaci Sling TV, kterou si můžete zdarma stáhnout. Je k dispozici na mobilních zařízeních nebo tabletech od Obchod s aplikacemi , Google Play obchod nebo Amazonský obchod . Mezi další podporovaná zařízení patří Amazon Fire TV , Rok a Xbox One .

Můžeš klikněte zde pro úplný seznam zařízení, na kterých můžete sledovat Sling TV.

TNT Overtime (úhly kamery jiné než hlavní vysílání) lze sledovat na vašem telefonu, tabletu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace NBA, kterou lze zdarma stáhnout v Obchod s aplikacemi , Google Play obchod nebo Amazonský obchod .

Nakonec mohou uživatelé s kabelovým přístupem k TNT sledovat hru v aplikaci Watch TNT, kterou lze zdarma stáhnout v Obchod s aplikacemi nebo Google Play obchod . Stejně jako v případě stolního počítače budete pro přístup ke streamu potřebovat kabelové přihlašovací jméno a heslo nebo přihlašovací jméno a heslo někoho známého.


Populární Problémy

Zde jsou vaše možnosti sledování živého streamování hry Bills vs Jets 1. týden online bez kabelu.

Novak Djokovič se po zranění krku dostal do třetího kola Western & Southern Open.

Jak naplánovat oslavu narozenin na podzim. Možná plánujete narozeninovou oslavu na podzim, která se bude shodovat s vašimi podzimními narozeninami, nebo uspořádáte večírek pro někoho narozeného na podzim. Večírek na podzim může být skvělým způsobem, jak ...

Pamela Adlon je zpět se sérií 4 Better Things ve čtvrtek 5. března na FX. Zde je návod, jak sledovat online bez kabelu.

Grigor Dimitrov, který se účastnil akce Novaka Djokoviče, hovořil o příznacích a účincích obávaného viru. Dimitrov také osvětlil mentální a fyzické problémy, kterým tenisté v současné době čelí.

Všechny hlavní body ze čtvrtfinále Davis Cupu 2015.