Pranab Mukherjee vítá vítězství Leandera ve WimbledonuPaes s prezidentem Mukherjeem loni při předávání jeho ceny Padma Bhushan

Nové Dillí, 13. července (IANS) Prezident Pranab Mukherjee v pondělí poblahopřál tenisovému esu Leanderovi Paesovi k vítězství ve smíšené čtyřhře Wimbledonu společně s Martinou Hingisovou.

„Jsem rád, že jste získali svou 16. grandslamovou trofej vítězstvím ve finále smíšené čtyřhry na mistrovství Wimbledonu 2015 společně s Martinou Hingisovou.

„Váš neuvěřitelný úspěch ve věku 42 let z vás dělá jednoho z nejlepších vyslanců sportu v naší zemi. Vaše sportovní vlastnosti jsou inspirací pro mládež a ukazují, co je možné díky obětavosti, tvrdé práci a nasazení. K tomuto úspěchu vám srdečně blahopřeji a také přeji hodně štěstí do budoucna, “řekl prezident ve zprávě Paesovi.

Populární Problémy

Osmnáctinásobný grandslamový šampion Roger Federer má dvě sady identických dvojčat. Uvidíme je v budoucnu spolu hrát tenis?

Wisconsin a Michigan State se setkají v pátek na vánoční basketbalové utkání. Zde je návod, jak můžete sledovat hru živě online, pokud nemáte kabel.

Novak Djokovic se po dvouměsíční přestávce vrací tento týden do akce na Masters Monte Carlo.

Dan Evans se v sobotu v semifinále v Antverpách utká s Ugem Humbertem. Humbert má navrch do tohoto zápasu vzhledem k jeho větší konzistenci než Evans v posledních měsících.

Francie a Chorvatsko se ve středu setkávají v Lize národů UEFA. Pokud jste v USA, zde můžete zápas sledovat.

V regionálních turnajích se hraje o osm míst ve Světové sérii Malé ligy. Zde je návod, jak sledovat živý přenos každé hry online.