Rafael Nadal miluje soutěž, ale nikdo nemá rád tenis jako Roger Federer: Mats Wilander

Roger Federer

Roger Federer

Roger Federer je připraven tento týden uskutečnit svůj dlouho očekávaný návrat do profesionálního tenisu na akci ATP 250 v Dauhá. Devětatřicetiletý mladík strávil téměř 14 měsíců na postranní čáře s vážným zraněním kolena, které si vyžádalo několik operací, ale nyní se zdá, že je v kondici a má chuť jít.

Sedminásobný grandslamový šampion a bývalý mistr světa č. 1 Mats Wilander v této souvislosti tvrdil, že Federerův návrat ve věku téměř 40 let ukazuje, jak vášnivý je Švýcar pro tenis.

'Skutečnost, že se vrací téměř ve 40, ukazuje neuvěřitelnou vášeň, která ho pohání,' Wilander napsal ve svém sloupku pro L'Equipe .

Mats Wilander dokonce kreslil paralely mezi láskou Rogera Federera ke hře a láskou jeho největšího rivala Rafaela Nadala. Podle Wilandera, zatímco Španěl může mít zvláštní zálibu v bitvě na hřišti, Federer miluje samotný tenis způsobem, který nikdo jiný nemá.

„Nikdy jsem neviděl někoho, kdo by miloval tenis stejně jako on. Rafael Nadal miluje soutěž, ale Federer tuto hru miluje, “prohlásil Wilander.

„Roger Federer se nebojí prohrát 6-1 6-1 proti nováčkovi a poškodit jeho image“-Mats Wilander

Roger Federer

Roger Federer

hra s raketovým míčem

Mats Wilander dále tvrdil, že přestože návrat Rogera Federera v tak pokročilém věku vystavuje riziku porážky relativně neznámými hráči, Švýcar se nebojí následků.

'Tento comeback ukazuje, že Roger má odvahu,' dodal Wilander. „Nebojí se ztráty 6-1 6-1 proti nováčkovi a poškození jeho image. Mnozí by byli, zatímco Federer myslí jen na řešení svých problémů. '

Všechny oči upírají na Rogera Federera, který se vrací do Dauhá uprostřed zaplněného pole. Dvacetinásobný grandslamový šampion je druhým nasazeným v Kataru, v čele je Dominic Thiem.

V losování je také ve formě Andrey Rublev, který nedávno získal titul v Rotterdamu za svou čtvrtou trofej ATP 500 v řadě. Stan Wawrinka, Roberto Bautista Agut, Denis Shapovlaov a David Goffin jsou hlavními jmény boje.

Roger Federer má ve druhém kole hrát buď s Jeremym Chardym nebo Danem Evansem a příští týden bude hrát také akci ATP 500 v Dubaji - za kterou přijal zástupný znak na poslední chvíli.

rozbíjení střel v badmintonu

Roger Federer měl v minulosti podobné strachy ze zranění, nejvíce pozoruhodně v roce 2016. V té době se mu podařilo skriptovat pohádkový návrat; po šesti měsících v roce 2017 se Federer postupně vrátil na Australian Open, Indian Wells Masters a Miami Masters.

Ale s komplikacemi způsobenými pandemií a stále konkurenceschopnějším okruhem ATP není jisté, zda se devětatřicetiletý muž může někdy vrátit ke svým dominantním způsobům.

Populární Problémy

Souboj o titul muší váhy mezi Deivesonem Figueiredem a Alexem Perezem je na titulcích UFC 255. Zde je vše, co potřebujete vědět k nákupu PPV.

Video: Top 10 raketových úderů v tenise

Film „Little People, Big World“ je zpět na 22. sérii, která měla premiéru v úterý večer. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat streamování pořadu online zdarma.

Čelenky mohou vašemu vzhledu dodat hodně osobnosti a zároveň udržet vlasy na místě. Použití čelenky, která váže, ať už je to šátek nebo šátek, vám nabízí spoustu zábavných a roztomilých způsobů, jak zpestřit svůj účes. Hrajte si s ...

Jak nastartovat BMW (s komfortním přístupem). Po celá léta se považovalo za samozřejmé, že nastartování auta vyžaduje otočení klíčem. Některé automobilky, jako například BMW, tuto představu zpochybňují. BMW vyvinulo systém známý jako komfortní přístup ...