„Rafael Nadal vyhraje 40 let v řadě RG“ - Almagro opakuje ikonický komentář

Rafael Nadal po vítězství na French Open v roce 2012

Rafael Nadal po vítězství na French Open v roce 2012

Rok 2020 změnil spoustu věcí, včetně tenisového světa. V tomto konkrétním ročním období obvykle zní na rtech většiny tenisových fanoušků otázka: „Získa Rafael Nadal znovu titul French Open?“ Ale teď je všechno jinak.

Když by si fanoušci měli užívat ty nejlepší umělce rudé hlíny stojící pevně za základní linií a neúnavně po sobě plácat žlutou fuzzy kouli tam a zpět, místo toho se ptají, zda se letos vůbec French Open uskuteční. Osud turnaje stále visí na vlásku, i když byl odsunut zpět do září.

Ale jedna věc, která se nezměnila, je víra Nicolase Almagra v nadvládu antukového hřiště Rafaela Nadala.

Konečný kompliment Nicolase Almagra Rafaelovi Nadalovi, kolem roku 2008

Nicolas Almagro v pohybu trefil svůj slavný jednoruční bekhend

Nicolas Almagro v pohybu trefil svůj slavný jednoruční bekhend

Všichni si pamatujeme Almagrův ikonický monolog (nebo vzhledem k situaci, ve které se během toho zápasu ocitl, měli bychom tomu říkat chvástání?) Během jeho čtvrtfinále proti Nadalovi na Roland Garros 2008.

Zoufalý Almagro, který sloužil 1–6, 1–4 a směřoval k bodu zlomu, pohlédl ke svému boxu a skvěle řekl:

'Ten chlap vyhraje Roland Garros 40 let v řadě.' Bude mu 65 let a bude i nadále vyhrávat Roland Garros. '

Nadal určitě ještě 40 let po sobě nevyhrál French Open a my nevíme, co se stane, když mu bude 65. Ale tento citát z Almagra si získává na popularitě každý rok, Nadal přidal další trofej na French Open do své sbírky.

Rafael Nadal, který má nyní 12 titulů Roland Garros, je tipován většinou odborníků, aby v dohledné budoucnosti pokračoval ve své vládě v Paříži. A Almagro ochotně souhlasí.

Čtyřiatřicetiletý hráč, který byl loni kvůli přetrvávajícím zraněním nucen odejít z tenisu, nedávno navštívil Twitter, aby posílil své přesvědčení, že Nadal znovu vyhraje French Open. Ale jako u většiny věcí v roce 2020, prohlášení bohužel přišlo s hvězdičkou, vzhledem k nejistotě kolem probíhajícího turnaje.

Almagro se vrátil ke svému slavnému citátu z roku 2008 a řekl:

'Stále trvám na tom, co jsem řekl (v roce 2008), pokud se turnaj hraje letos, pro mě opět vyhrává (Nadal).'

Španěl dále označil Rafaela Nadala za „jedničku“ a předpověděl, že když se tenis obnoví, bude jižní tlapa ještě motivovanější než obvykle.

'Jednička se nikdy neomrzí zrušením titulů a (Rafa) bude mít mnohem větší hlad, i když všechno, co se stalo.'

Bude Rafael Nadal v roce 2020 těžké obhájit titul Roland Garros?

Pokud by Nadal realizoval předpověď svého krajana, vyhrál by potřetí v kariéře čtyři tituly French Open. Ale i přes Almagrovu pevnou víru v jeho krajana, může být jílovému králi letos práce přerušena, pokud se French Open skutečně uskuteční.

French Open bylo odloženo na 20. září, což znamená, že začne jen týden po US Open (které podle aktuálního plánu končí 13. září). A Nadal obhajuje mistrovské body také ve Flushing Meadows, když loni vyhrál svůj čtvrtý titul na US Open.

Nadal čelí bezprecedentnímu úkolu ubránit dva Slamy během jednoho měsíce

Nadal čelí bezprecedentnímu úkolu ubránit dva Slamy během jednoho měsíce

To znamená, že pokud by se měl tenis vrátit do srpna, stojí Nadal před skličujícím úkolem ubránit 4000 bodů ve dvou různých Slamech, to vše během jednoho měsíce. Když Španělovi za pár dní bylo 34 let, zdá se, že má opravdu těžkou práci.

Americký gladiátorský míč na prodej

Ale jak jsme se během let tolikrát naučili, nikdy není moudré počítat španělského býka.

Bude vzrušující sledovat, jak devatenáctinásobný grandslamový šampion zvládá svůj rozvrh a jaká rozhodnutí činí, aby vyvážil své pracovní vytížení. Ale prozatím Almagrovo prohlášení jen potvrzuje rčení: „Jen málo věcí v životě je tak konstantních, jako když Rafael Nadal vyhrál French Open.“

Populární Problémy

Jak umýt kolenní ortézu. Nošení kolenní ortézy vám pomůže zvládnout bolest a vyhnout se opětovnému zranění, ale může se rychle znečistit. Špinavá ortéza se může stát živnou půdou pro bakterie, takže si budete chtít umýt kolenní ortézu. Nejbezpečnější způsob ...

Jak relaxovat a přitom střílet. Přiznejme si to: záběry mohou být děsivé. Mnoho lidí má strach z jehel nebo injekcí, což je zcela normální. Je však důležité si uvědomit, že výstřely bolí jen asi tři sekundy, a pak ...

Zde je návod, jak sledovat premiéru dr. Pimple Poppera ve čtvrté sérii na TLC, pokud nemáte kabelové předplatné.

Jak nosit byty. Byty jsou boty, které postrádají podpatek nebo mají extrémně plochý podpatek, který se vyrovná ploché podrážce. Byty často získávají špatný módní tisk, protože nemají půvab a sofistikovanost často spojenou s vysokými podpatky. V...

Zde je návod, jak sledovat Rafael Dos Anjos vs Leon Edwards a všechny zápasy UFC San Antonio online bez kabelu.

Zde je návod, jak můžete sledovat snoubenku „90denní snoubenec: Před 90 dny“ online bez kabelu.