Rafael Nadal bude hrát znovu v roce 2020, potvrzuje účast Paris Masters

Rafael Nadal na Paris Masters 2019

Rafael Nadal na Paris Masters 2019

Zatímco Novak Djokovic se rozhodl hrát ATP Erste Bank Open ve Vídni a ATP přeskočit Paris Masters v listopadu se rival Rafael Nadal rozhodl vstoupit na turnaj ve Francii.

Třináctinásobný šampion French Open po zisku posledního grandslamového titulu prohlásil, že si není jistý svými plány na zbytek sezony. Nadalovy obavy se týkaly hlavně skutečnosti, že Australian Open bude vyžadovat, aby se hráči dostali na kontinent v prosinci, aby splnili karanténní předpisy.

Zdá se však, že Španěl nyní našel způsob, jak pokračovat v hraní v roce 2020 a být stále včas připraven na Slam Down Under.

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Žijeme v těžké a odlišné době ... Před 8 dny jsem se vracel z Paříže a teď se tady chystám na svůj další turnaj. Halový turnaj ... v #ParisBercy

Příspěvek sdílený uživatelem Rafael Nadal (@rafaelnadal) 20. října 2020 v 5:19 PDT

co je to zápas v tenise
'Žijeme v těžké a odlišné době,' napsal Nadal na svém Instagramu. „Před 8 dny jsem se vracel z Paříže a nyní se připravuji na svůj další turnaj. Halový turnaj ... v #ParisBercy. '

Paris Masters, který má začít 31. října, je jednou ze tří akcí Masters Series, které Rafael Nadal nikdy v kariéře nevyhrál - spolu s Miami a Šanghají. V kalendáři ATP je aktuálně devět událostí Masters 1000.

Nadalův nejlepší výkon na Paris Masters dosáhl finále v roce 2007. Španěl se také třikrát dostal do semifinále, včetně loňského.

Pokud by v této sezóně vyhrál Paris Masters, Rafael Nadal by si mohl k celkovému součtu přidat 640 bodů do žebříčku. To by mu zase pomohlo v jeho snaze znovu získat světové prvenství, i když to nebude vzhledem k současnému systému hodnocení kvůli pandemii snadné.

Španěl má v současné době 9 850 bodů v žebříčku ATP, zatímco Djokovič 11,740.

Organizátoři Paris Masters potvrdili, že se akce bude konat letos. Vzhledem k rostoucímu počtu případů koronaviru ve Francii však bude na tribuně povolen omezený počet diváků.

Stále ještě nepadlo slovo o účasti Rafaela Nadala ve finále Nitto ATP, které končí sezónu

Byl také Rafael Nadal přiblížil hrát ATP Erste Bank Open ve Vídni ředitelem turnaje Herwigem Strakou, ale Španěl pozvání odmítl.

Poté, co Nadal potvrdil svou přítomnost na Paris Masters, mnozí spekulují, že si zahraje také turnaj finále ATP Finals. O jeho účasti v Londýně však zatím nebylo žádné oficiální slovo.

Rafael Nadal na Rolex Paris Masters v roce 2019

Rafael Nadal na Rolex Paris Masters v roce 2019

Finále Nitto ATP 2020 se má konat od 15. do 22. listopadu v O2 Areně. Turnaj se bude konat naposledy v Londýně, než se příští rok přesune do italského Turína.

Sezóna končící finále ATP je další událostí, kterou Nadal ve své kariéře nikdy nevyhrál.

Populární Problémy

Tenis - USA otevřeno na výhru 50 milionů dolarů

Klepání na kolena je zdravotní stav, při kterém kolena člověka směřují dovnitř a dotýkají se, když stojí. Zatímco tento stav je nejčastější u dětí mladších 10 let, může také postihnout dospělé jakéhokoli věku. Téměř ve všech případech ...

Jak složit ponožky. Ponožky, i když jsou zdánlivě malou součástí našeho šatníku, jsou nutností. Jejich funkce jsou rozmanité: udržují nás v teple; chrání nohy a absorbují pot; a často se používají k tomu, aby našemu ...

Filmů založených na Tenisu není mnoho. Wimbledon, film z roku 2004 úzce založený na Goranovi Ivanim & scaron; evi? triumf ve Wimbledonu 2001 je možná jediný slušný tenisový film, který jsem viděl. Co kdyby tedy filmové bratrstvo chtělo natočit tenisový film podle skutečné události? Nemusí hledat mimo tento seznam. .

Dobrý spánek je důležitý pro vaše duševní a fyzické zdraví. Sdílení postele, pokoje nebo v některých případech domova s ​​někým, kdo chrápe, vás může připravit o spánek a zatížit vztahy. [V161171_b01]. 24. října 2019 ....