Reakce na hodnocení: Frances Tiafoe po zisku titulu v Houstonu dosáhla nového kariérního maxima č. 11

Jannik Sinner také dosáhl nového osobního maxima číslo 8, zatímco Američanka Peyton Stearnsová se probojovala do Top 100 WTA.Američan Frances Tiafoe je na pokraji Top 10, z 15. místa se dnes dostal na 11. místo – přeskočil své dosavadní nejvyšší umístění v kariéře – 14. poté, co získal svůj první titul ATP na antuce v Houstonu.Tiafoe, který hrál jako nasazená jednička na turnaji ATP poprvé ve své kariéře, neztratil ani set celý týden – nebo vlastně celý víkend, protože většina turnaje byla kvůli vytrvalému dešti posunuta na sobotu a neděli. po celý týden. Po rozloučení vyhrál Tiafoe v sobotu své druhé kolo a čtvrtfinále, v neděli pak semifinále a finále a porazil Argentince Tomáše Martina Etcheverryho ve dvou tie-breakech o titul 7:6 (1), 7:6 (6). ).

Nejen, že Tiafoe neprohrál ani set, ale stěží zahodil herní podání – ve čtyřech zápasech odehrál 38 ze svých 39 her v podání, pouze jednou ho zlomil Etcheverry ve finále.Tiafoe ztrácí po celý zbytek antukové sezóny pouze 260 bodů, zejména v květnu má spoustu příležitostí přidat body (a potenciálně se posunout do Top 10), protože loni propadl v prvním kole Madridu a Říma. a ve druhém kole Roland Garros.Američan je pouze 295 bodů za krajanem číslo 10 Taylorem Fritzem na novém žebříčku ATP (3 065 ku 2 870).

 Tiafoe má nyní 33-12 v zápasech na turnajové úrovni od začátku loňského léta US Open.

Tiafoe má nyní 33-12 v zápasech na turnajové úrovni od začátku loňského léta US Open.

Několik míst nad Tiafoe si Jannik Sinner nastavil své vlastní nové nejvyšší hodnocení v kariéře a posunul se z 9. na 8. místo, přestože minulý týden nehrál poté, co Holger Rune klesl z 8. na 9. místo s body z Challenger, který loni vyhrál v italském Sanremu, vypadával.

Sinner přichází z fenomenální Sunshine Swing, díky které se dostal do semifinále Indian Wells a finále v Miami a vyřadil tři Top 10 hráčů (č. 5 Fritz v Indian Wells a oba č. 7 Andrey Rublev a č. 1 Carlos Alcaraz v Miami).

O něco níže v žebříčku je také několik velmi pozoruhodných průlomů: Španěl Roberto Carballes Baena se vyšplhal z 82. na 49. místo, čímž překonal své dosavadní maximum v kariéře – 71. debutem v Top 50 poté, co vyhrál další ATP 250. antuková akce v Marrákeši; a 21letá Američanka Peyton Stearnsová se poprvé probojovala do Top 100 žebříčku WTA, když po prvním finále WTA v kariéře v Bogotě poskočila ze 116. na 89. místo.

Stearns byl vynikající vysokoškolský hráč na Texaské univerzitě v Austinu, vyhrál národní šampionát NCAA Division I Women’s Singles National Championship. Na novém tvrdém turnaji v Austinu před více než měsícem právě dosáhla prvního čtvrtfinále WTA své kariéry.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat online předsezónní hru Knicks vs Wizards online, ať už jste v New Yorku, Washingtonu nebo mimo trh.

Jak používat krimpovací korálky. Krimpovací korálky pomáhají zajistit smyčku na šperku, takže hotový kus lze připevnit k dalším součástem šperku. Pokud si vyrábíte vlastní šperky z korálků, pravděpodobně budete muset drát omotat ...

Buddy tejpování je užitečná a jednoduchá metoda pro léčbu vyvrtnutí, dislokací a zlomenin prstů na rukou a nohou. Https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3942599/ Buddy tejping běžně praktikují zdravotničtí pracovníci, jako např. ...