Roger Federer se setkává s italským duem „střešní tenis“, sám hraje střešní tenis

Roger Federer

Roger Federer

V dubnu, kdy byla velká část světa kvůli pandemii COVID-19 přísně uzavřena, přišlo pár italských dívek na důmyslný způsob, jak hrát svůj milovaný sport. Vyšli na střechy příslušných budov a začali proti sobě hrát tenis.

Video dvou dívek hrajících tenis na střeše - které dokonce sdílelo ATP - vzalo svět útokem; dodnes je stále reprezentací naděje a připomínkou hodnoty malých radostí během krize. A nyní Roger Federer přistál v Liguarii, italském regionu, kde dívky hrály svou pozoruhodnou tenisovou hru, aby vedle dua natočily reklamu.

Toto je nejnovější z dlouhé řady mimosoudních aktivit, které Roger Federer provozuje během tenisové pauzy vynucené koronaviry. Švýcar nedávno uvedl na trh vlastní značku obuvi s názvem „The Roger“ ve spolupráci s „On Running“.

Před pár dny byl Federer také spatřen při natáčení reklamy na auto poblíž italsko-švýcarských hranic. Během interakce tam prozradil, že očekává, že se do plné kondice vrátí nejpozději v lednu.

zjednodušená tenisová pravidla
Roger Federer se zaměstnává řadou mimosoudních aktivit

Roger Federer se zaměstnává řadou mimosoudních aktivit

V dubnu se Vittoria Oliveri ve věku 14 let a Carola Pessina, 11 let, vracely zpět do Itálie a hledaly způsob, jak pokračovat v tenisu i poté, co byl jejich klub kvůli pandemii zavřen. Dva nadcházející tenisté nebyli schopni opustit své domovy ani na krátký tenis, a tak museli přijít s inovativním řešením.

Byl to jejich nápad, řekl jejich trenér Dionisio Poggi. Znají se dobře, jsou přátelé a žijí v sousedních budovách.

Roger Federer se připojuje k dívkám v kole střešního tenisu

Oliveri a Pessina se také částečně inspirovali videem, na kterém Roger Federer cvičil (nebo předváděl!) Svou koordinaci ruka-oko, kde byl viděn, jak opakovaně bije míčem o zeď.

Švýcar zveřejnil video na své rukojeti Instagram 7. dubna a požádal ostatní, aby si cvičení také vyzkoušeli.

Nyní, když se slavný Švýcar ocitne v Ligurii a natáčí reklamu na těstoviny, nebude jeho hvězdou nikdo jiný než Oliveri a Pessina. Objevilo se také několik obrázků, jak švýcarský maestro mává raketou na střeše:

Roger Federer na jedné straně střechy

Roger Federer na jedné straně střechy

Roger Federer se připravuje na výstřel ze střechy

Roger Federer se připravuje na výstřel ze střechy

Většina v tenisové komunitě by souhlasila s tím, že je to skvělé gesto vůči začínajícím hráčům, od společnosti těstovin i Rogera Federera. Bude zajímavé sledovat, jak bude finální video reklamy vypadat, kdykoli bude vydáno.

Populární Problémy

Jak uchovávat šampaňské. Champagne je druh bublinkového vína vyráběného ve francouzské oblasti Champagne. Díky své jedinečné struktuře má tento slavnostní nápoj speciální požadavky na skladování související s vlhkostí, teplotou a světlem ...

Tři bývalí vítězové - Elina Svitolina, Petra Kvitová a Belinda Bencic - vedou pole na tenisovém šampionátu Dubai Duty Free Tennis Championship 2021, druhé zastávce WTA tour na Blízkém východě.

Hlavové tenisové rakety jsou jednou z široce používaných raket v tenisovém průmyslu. Zde jsou nejlepší tenisové rakety Head, které profesionální hráči používají.

Lidé z mnoha důvodů zůstávají v nešťastných manželstvích. Pokud jste jedním z těchto lidí, můžete mít pocit, že nemůžete být šťastní. Přesto si můžete najít vlastní cestu ke štěstí, a to i ve špatné situaci, cvičením návyků, které vedou k ...

Jak zvýšit počet ujetých kilometrů paliva v automobilu. Vzhledem k tomu, že ceny plynu stále stoupají, je zvýšení počtu ujetých kilometrů paliva nejlepším způsobem, jak chránit svou kapesní knihu. Zde je několik způsobů, jak utratit méně peněz za plyn zvýšením efektivity vašeho auta při používání ...