Roger Federer se setkává s italským duem „střešní tenis“, sám hraje střešní tenis

Roger FedererV dubnu, kdy byla velká část světa kvůli pandemii COVID-19 přísně uzavřena, přišlo pár italských dívek na důmyslný způsob, jak hrát svůj milovaný sport. Vyšli na střechy příslušných budov a začali proti sobě hrát tenis.

Video dvou dívek hrajících tenis na střeše - které dokonce sdílelo ATP - vzalo svět útokem; dodnes je stále reprezentací naděje a připomínkou hodnoty malých radostí během krize. A nyní Roger Federer přistál v Liguarii, italském regionu, kde dívky hrály svou pozoruhodnou tenisovou hru, aby vedle dua natočily reklamu.Toto je nejnovější z dlouhé řady mimosoudních aktivit, které Roger Federer provozuje během tenisové pauzy vynucené koronaviry. Švýcar nedávno uvedl na trh vlastní značku obuvi s názvem „The Roger“ ve spolupráci s „On Running“.

Před pár dny byl Federer také spatřen při natáčení reklamy na auto poblíž italsko-švýcarských hranic. Během interakce tam prozradil, že očekává, že se do plné kondice vrátí nejpozději v lednu.tenisová raketa pro dospělé

Roger Federer se zaměstnává řadou mimosoudních aktivit

V dubnu se Vittoria Oliveri ve věku 14 let a Carola Pessina, 11 let, vracely zpět do Itálie a hledaly způsob, jak pokračovat v tenisu i poté, co byl jejich klub kvůli pandemii zavřen. Dva nadcházející tenisté nebyli schopni opustit své domovy ani na krátký tenis, a tak museli přijít s inovativním řešením.

Byl to jejich nápad, řekl jejich trenér Dionisio Poggi. Znají se dobře, jsou přátelé a žijí v sousedních budovách.

Roger Federer se připojuje k dívkám v kole střešního tenisu

Oliveri a Pessina se také částečně inspirovali videem, na kterém Roger Federer cvičil (nebo předváděl!) Svou koordinaci ruka-oko, kde byl viděn, jak opakovaně bije míčem o zeď.Švýcar zveřejnil video na své rukojeti Instagram 7. dubna a požádal ostatní, aby si cvičení také vyzkoušeli.

Nyní, když se slavný Švýcar ocitne v Ligurii a natáčí reklamu na těstoviny, nebude jeho hvězdou nikdo jiný než Oliveri a Pessina. Objevilo se také několik obrázků, jak švýcarský maestro mává raketou na střeše:

Roger Federer na jedné straně střechy

Roger Federer se připravuje na výstřel ze střechy

Většina v tenisové komunitě by souhlasila s tím, že je to skvělé gesto vůči začínajícím hráčům, od společnosti těstovin i Rogera Federera. Bude zajímavé sledovat, jak bude finální video reklamy vypadat, kdykoli bude vydáno.

Populární Problémy

Naučte se streamovat Mandalorianský zákulisní speciál na Disney Plus online.

Andrey Rublev je nejkonzistentnějším hráčem letošního roku po Djokovičovi, což je na hony vzdálené jeho zápasům před 2 lety. Rublev prokázal neuvěřitelnou touhu zlepšovat se a za poslední rok do své hry přidal spoustu prvků.

Stoke City a Tottenham se ve středu střetnou ve čtvrtfinále Carabao Cupu. Pokud jste v USA, můžete zápas sledovat zde.

Leo Borg, syn švédské tenisové legendy Bjorna Borga, nedávno odhalil, že 20násobný vítěz Major Rafael Nadal je jeho idolem od dětství.

Leander Paes po svém rekordním 13. titulu Roland Garros zasypal spoustu komplimentů na Rafaela Nadala. Paes ocenil také Djokoviče a Federera a tvrdil, že má obrovský respekt ke třem nejlepším hráčům světa.

Corey, Topanga, Shawn a pan Feeny přicházejí do vašeho obývacího pokoje. Zde je návod, jak streamovat Boy Meets World právě teď, a také všechny informace, které byste kdy mohli chtít.