„Roger Federer, Novak Djokovic a Rafael Nadal jsou neuvěřitelní hráči, ale nejsou to superhrdinové“ - David Nalbandian

Roger Federer a Novak Djokovič

Roger Federer a Novak Djokovič

David Nalbandian nedávno řekl o Novakovi Djokovicovi, Rafaelovi Nadalovi a Roger Federer , sprchující bohaté chvály na jejich dlouhověkost. Ale zároveň Nalbandian tvrdil, že Big 3 nejsou tak neomylní, jak jim mnozí věří, a dodal, že Next Gen by si měl více věřit, když se postaví legendárnímu triu.

David Nalbandian je bývalý vicemistr světa č. 3 a Wimbledonu. Během jeho hráčských let se Argnentine setkal s Rogerem Federerem, Rafaelem Nadalem a Novakem Djokovicem celkem 31krát, přičemž je 11krát porazil.

David Nalbandian při prosazování pravděpodobně čerpal ze své vlastní zkušenosti v nedávném rozhovoru že Big 3 nejsou neporazitelní. Nalbandian si myslí, že Federera, Nadala a Djokoviče lze porazit, pokud máte správnou kombinaci dovednosti a sebevědomí.

'Dobří hráči je mohou porazit, není to nemožné,' řekl Nalbandian. „Někdy je dobré, aby si noví hráči začali věřit. Jsou to neuvěřitelní hráči, ale nejsou to superhrdinové. Nová generace musí začít věřit sama sobě. '
Rafael Nadal

Rafael Nadal

Nalbandian počítá s tím, že většina mladších hráčů zkrátka čeká na svůj čas, čeká, až Roger Federer, Rafael Nadal a Novak Djokovic odejdou do penze, než se pokusí prosadit. Argentinec poukázal na to, že byla doba, kdy příliš dychtivě očekával takový okamžik, ale bezvýsledně.

'Většina hráčů si myslí, že čekají na odchod velké trojky,' řekl Nalbandian. 'Říkám:' Už jsem čekal a já je stále mám! ' Přestaňme čekat a porazme je. '
David nalbandian

David nalbandian

band it tenisový loket

Když přejdeme k tématu dlouhověkosti, Nalbandian zdůraznil jedinečnou schopnost Big 3 neustále se zlepšovat a přizpůsobovat. Argentinec věří, že Novak Djokovič, Roger Federer a Rafael Nadal vždy najdou způsob, jak překonat šance a škálovat nové výšky, což z nich dělá řez nad průměrem Joe.

'Je neuvěřitelné, jak se přizpůsobují novým hráčům a jejich věku, protože stárnou,' řekl Nalbandian. „Jsou stále zapnuté, stále soustředěné, stále inspirované, aby pokračovaly. To je úžasný. Proto jsou jen tři hráči, kteří to dokážou. Jsou to Roger Federer, Rafael Nadal a Novak Djokovic. Ostatní to udělat nemohou. Nikdo.'

Roger Federer, Novak Djokovic a Rafael Nadal nikdy neprohrají, musíte je porazit: David Nalbandian

Novák Djokovic

Novák Djokovic

Podle Davida Nalbandiana si musíte udělat domácí úkol, než se postavíte Rogerovi Federerovi, Rafaelovi Nadalovi nebo Novakovi Djokovicovi, protože doufat, že budou mít špatný den, je marné.

'Oni (Roger Federer, Rafael Nadal a Novak Djokovic) nikdy neprohrají, musíte je porazit,' řekl Nalbandian.

Nalbandian poté zdůraznil důležitost taktické prozíravosti. Argentinec věří, že abyste porazili Velkou 3, musíte vymyslet perfektní strategii a poté ji také implementovat.

'Musíte být perfektní v taktice a potom v provádění taktiky,' řekl. „Možná umíš hrát, ale jsou to dobří hráči. Neumožní vám hrát tak, jak chcete. Je to kombinace obou věcí. '

David Nalbandian také tvrdil, že Novak Djokovic pravděpodobně skončí u většiny Majors, protože je 'příliš úplný'.

'Myslím, že Nole mohl vyhrát nejvíce grandslamů, to věřím,' řekl Nalbandian s odkazem na Novaka Djokoviče. 'Je příliš úplný.'

Populární Problémy

Vycházející hvězda Frances Tiafoe se ve třetím kole Australian Open 2019 utká s Andreasem Seppi. Zde je návod, jak sledovat zápas online v USA.

Premiéra 3. série „Final Space“ má premiéru v sobotu večer. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat online streamování nových epizod.

Nicole Scherzinger byla připsána hlavní role při vítězství Grigora Dimitrova ve finále ATP nad Davidem Goffinem.

Conor McGregor a Dustin Poirier dokončují svoji trilogii v sobotu na UFC 264. Zde je návod, jak nakupovat a sledovat PPV prostřednictvím ESPN Plus.

Hledáte přímý přenos Manchester United vs Barcelona? Zde je návod, jak sledovat online souboj Ligy mistrů v USA.

Jak zhubnout pomocí závaží. Pokud se chcete zbavit tvrdohlavého tělesného tuku, může pomoci přidání silového tréninku do vašeho cvičebního režimu. Chcete -li začít hubnout, vytvořte pravidelnou týdenní rutinu pro budování svalů a spalování kalorií. Jeden účinný ...