Jak získat auto zdarma, pokud máte zdravotní postižení

Pokud máte zdravotní postižení nebo invalidní zdravotní stav, může být nalezení cenově dostupného vozidla výzvou. Na mnoha místech je přístup k automobilu nezbytnou součástí nezávislosti. Naštěstí existují způsoby, jak získat vozidlo zdarma, pokud víte, kde hledat a jak se zeptat.Metoda 1 ze 2: Obracíme se na organizaci o pomoc

 1. 1 Požádejte o pomoc online charitativní organizace. Existuje řada větších organizací, jejichž cílem je poskytnout vozidla lidem, kteří mají různé potřeby, včetně těch se zdravotním postižením. Skupiny jako bezplatná charitativní auta nebo způsoby práce pomáhají žadatelům v nouzi získat spolehlivou dopravu. Zaregistrujte se online a začněte proces sami.
  • Kdykoli pracujete s velkou charitativní organizací, je dobré zajistit, aby měla oficiální status neziskové organizace.
  • Přečtěte si více o organizaci online na charitywatch.org nebo charitynavigator.org, abyste se dozvěděli více o jednotlivých skupinách, než s nimi budete pracovat.
 2. 2 Buďte připraveni poskytnout důkaz o vašem zdravotním postižení a nákladech na zdravotní péči. Shromážděte lékařské záznamy, lékařské poznámky a potvrzení o příjmu. Sečtěte, kolik vás každý měsíc stojí bydlení, energie, jídlo a další potřeby, a porovnejte je s příjmem pro osoby se zdravotním postižením. To vám může pomoci ukázat, že si auto nemůžete dovolit sami.
  • Specifické požadavky a definice pro přiznání statusu zdravotního postižení se mohou v jednotlivých zemích lišit, proto se obraťte na své vládní úřady pro zdravotně postižené a sociální pracovníky, kde získáte další podrobnosti o tom, co představuje důkaz zdravotního postižení.
 3. 3 Požádejte o pomoc místní středisko nezávislého života. V USA jsou místními Centry nezávislého života skupiny pro podporu zdravotního postižení a sociální služby, které vám mohou pomoci spojit vás s místními informacemi, které se týkají konkrétně vaší situace. Další informace a kontaktní informace na místní středisko najdete v Národní radě pro nezávislý život.
 4. 4 Dostupné programy najdete na webových stránkách vaší vlády. Ve Velké Británii můžete mít nárok na osvobození od daně, půjčky nebo granty, které vám pomohou získat vozidlo a v případě potřeby jej upravit tak, aby vyhovovalo vašim potřebám. V USA existují také programy, které pomáhají platit za úpravy vozidel prostřednictvím federálních a soukromých pojistných výhod.
  • Vyhledejte online možnosti vládního financování a programy ve vaší oblasti, abyste se dozvěděli více o tom, co je k dispozici ve vašem okolí.
  • Pokud máte zdravotní postižení související s americkou vojenskou službou, můžete získat pomoc prostřednictvím amerického ministerstva pro záležitosti veteránů.
  reklama

Metoda 2 ze 2: Žádost o bezplatné vozidlo

 1. 1 Zveřejněte o své potřebě na sociálních médiích. Svým požadavkem můžete oslovit mnoho lidí tím, že se obrátíte na platformy sociálních médií. Ve svém příspěvku byste měli uvést základní informace o sobě, o tom, co ve vozidle hledáte, a proč je potřebujete.
  • Pokud svůj příspěvek nastavíte jako veřejně viditelný, uveďte, jakým způsobem vás mohou lidé kontaktovat.
  • Vyhněte se sdílení skutečně osobních údajů v příspěvku, jako je vaše adresa a telefonní číslo. Včetně e -mailové adresy může být pro vás nejlepší způsob, jak prověřit všechny odpovědi, které dostanete.
 2. 2 Vydělat peníze pro auto prostřednictvím online platformy pro získávání finančních prostředků. Crowdfundingweby vám pomáhají získávat peníze za poplatek, proto hledejte platformu, která bere nízké procento. Napište poutavý příběh, který je upřímný, ale výslovně uvádí, proč peníze potřebujete, co s nimi uděláte a jak vám pomůže. Pak to sdílejte široce a požádejte všechny své známé, aby udělali totéž.
  • Tyto platformy jsou užitečné, protože vám umožňují rychle a snadno sbírat peníze od rodiny, přátel a komunitních sítí.
  • Také vám umožní oslovit lidi, kteří vás možná neznají, ale kteří mají zájem přispět darem někomu v nouzi.
  • Stanovte si rozumný cíl a nechte mu čas na jeho dosažení. Pokud žádáte příliš mnoho, lidé mohou zpochybňovat vaše motivy.
 3. 3 Požádejte o pomoc místní kostely ve vašem okolí. Sdělte jim, kdo jste a jaké jsou vaše potřeby, a zeptejte se, zda by vám mohli pomoci. Ať už jste členem náboženského sboru nebo ne, mnoho církví se ve svých místních komunitách věnuje charitativní činnosti. Kontaktujte je telefonicky nebo e -mailem pomocí informací dostupných na jejich webových stránkách, nebo je navštivte osobně, pokud je nemůžete najít online.
  • Požádat o pomoc není vždy snadné, zvláště pokud neznáte osobu, kterou žádáte. Nebudete však vědět, co je k dispozici, pokud se nezeptáte, takže je nejlepší býtpokořitale přímo o tom, co to je a proč.
  • Některé církve mají probíhající programy, kde mechanici opravují darované vozy, aby mohly být darovány lidem v nouzi.
 4. 4 Požádejte o pomoc místního mechanika ve vašem okolí. Mechanici mohou mít auta, která potřebují práci, která byla opuštěna v jejich péči. Možná s nimi budete moci spolupracovat na převodu názvu vozu od majitele a dokončení potřebných oprav za nízké nebo žádné náklady.
  • Pokud můžete získat auto zdarma, ale potřebujete pomoc s jeho opravou, promluvte si se svým mechanikem o místních programech pomoci při opravách, které mohou lidem v nouzi pomoci s údržbou jejich vozidel.
 5. 5 Zeptejte se přátel a rodiny. Někdo ve vaší rodině a přátelům vám může rád darovat vozidlo, pokud ho již nepotřebuje. Pokud je to možné, promluvte si s nimi o své žádosti osobně. Dobrým způsobem, jak navázat konverzaci takto, je dát jim předem vědět, že je budete žádat o laskavost, ale počkejte, až s nimi budete moci dlouze mluvit, než se pustíte do tématu.
  • Zeptejte se jich přímo, zda by oni nebo kdokoli jiný mohli darovat auto, které byste mohli použít.
  • Pokud není možné mluvit osobně, je další nejlepší možností telefonní hovor.
  • E -maily a textové zprávy mohou být neosobní a někdo je snadno přehlédne. Nechcete, aby se váš požadavek ztratil v náhodném pořadí, zkuste s ním tedy mluvit přímo, pokud můžete.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jsem invalidní a pobírám invalidní důchod ze sociálního zabezpečení a potřebuji k přepravě auto zdarma. Moje staré auto se porouchalo a nemám peníze na zaplacení, co mám dělat? Postupujte podle kroků v tomto článku. Můžete také kontaktovat místní kancelář sociálních služeb.
 • Otázka Jak může můj postižený bratr najít levné auto nebo půjčku na nákup za malou měsíční splátku? Poraďte se s federálními nebo místními vládními agenturami pro seniory a zdravotně postižené.
 • Otázka Jak mohu získat auto zdarma, pokud jsem diabetik na SSI a potřebuji navštívit lékaře? Požádejte o pomoc Správu sociálního zabezpečení ve vaší oblasti.
 • Otázka Jak získám auto zdarma, pokud jsem starší a zdravotně postižený? Pokud obdržíte DLA, měli byste mít nárok na mobilní vůz. Kontaktujte sociální služby a zeptejte se jich.
 • Otázka Moje teta je uprostřed kvalifikace na invaliditu. Snažíme se jí darovat auto, ale ona se bojí, že by to pokazilo její handicap. Co můžeme udělat? Je dobré počkat, až bude její postižení schváleno, aby jí skutečně udělilo nárok na auto. Když podáváte žádost o invaliditu, musíte uvést všechna aktiva. Splacené auto je aktivum.
 • Otázka Je Motability dostupná pro zdravotně postiženého, ​​který nemá licenci a potřebuje, aby za něj řídil někdo jiný? Ano, na dopravu je možné volat. Měli byste zavolat svého poskytovatele.
 • Otázka Dostávám mentální postižení a možnost dostat se ven sama by mi prospěla. Existují vládní programy, které mají vládní vozidla, která vás vyzvednou a vezmou tam, kam chcete. Musíte o ně požádat svou místní vládní zdravotnickou organizaci a s pomocí svého lékaře.
 • Otázka Jaký je nejvyšší věk pro mobilitu? Na bezplatnou přepravu není žádný věkový limit. Požádejte o pomoc svou správu sociálního zabezpečení.
 • Otázka Jsem diabetik a je mi více než 60. Co mohu udělat, abych získal auto zdarma? Diabetik se nepočítá jako zdravotní postižení, takže bohužel nemůžete získat auto zdarma.
 • Otázka Jsem na SSI a mám tři malé děti. Zmeškal jsem spoustu schůzek a týdny jsem uvízl ve svém domě. Potřebuji auto, protože pro mé tělo je těžké jet autobusem s dětmi, které mají také problémy, stejně jako já. Jak ho mohu získat? Wayne Hogan Postupujte podle výše uvedených taktik a pořiďte si vlastní auto, ale pokud máte SSI, máte automaticky i Medicaid. Pokud máte Medicaid, máte možnost v Michiganu (zkontrolovat svůj vlastní stát) získat bezplatnou dopravu na jakékoli lékařsky související schůzky. Váš pracovník DHS/HHS to musí zařídit za vás. Pokud nikoho nenajdou, zaplatí příteli/členovi rodiny/sousedovi, aby vám zajistil dopravu.

Populární Problémy

Ceny Stellar Gospel Music Awards 2021 se budou vysílat v neděli večer BET. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos pořadu.Jak přimět 13letého chlapce, aby tě políbil. Pokus o to, aby vás někdo políbil, je děsivý a vzrušující zážitek. Pokud jste zamilovaní do 13letého chlapce, použijte tyto tipy, aby vás políbil. Připravte si svůj vzhled. V následujících situacích...

'Bob's Burgers' je zpět na sezónu 10, která má premiéru v neděli večer. Zde je návod, jak sledovat nové epizody streamované online bez kabelu.

Přerušení vztahů s někým není nikdy snadné, zvláště pokud je stále milujete. Časem, trpělivostí a několika zdravými strategiemi zvládání se však můžete posunout dál a znovu najít štěstí. Začněte odstraněním osoby ze svého života, a to jak ...