Jak streamovat „barvu přátelství“: Průvodce prohlížením rodiny

DisneyOriginální film Disney Channel z roku 2000 Barva přátelství Režie Kevin Hooks je nyní k dispozici na Disney Plus. Zkoumá skutečný příběh dvou dívek - jedné z apartheidu z Jižní Afriky a jedné z Ameriky -, které se navzájem učí o toleranci a přátelství. Mahree Bok, kterou hraje Lindsey Haun, je bílý Jihoafričan, jehož rodina podporuje systém apartheidu.

Streamujte barvu přátelství hned teďKdyž Mahree v roce 1977 odchází jako výměnný student do Ameriky, žije s Piper Dellumsovou, kterou hraje Shadia Simmons, a její afroamerickou rodinou-včetně jejího otce, kongresmana Rona Dellumse, otevřeného kritika apartheidu, kterého hraje Carl Lumbly. Jak se Mahree a Piper sbližují, zkouší jejich přátelství rostoucí napětí mezi apartheidem a osvobozením. Jak se ti dva smíří se svými hodnotami a hodnotami toho druhého? A co se stane, když se Mahree vrátí do Jižní Afriky? Hodinky Barva přátelství online, abyste to zjistili, a čtěte dál Barva přátelství streamovací průvodce, abyste se dozvěděli více o skutečném příběhu filmu, o tom, co si kritici myslí a další.

Zde je návod, jak streamovat Barva přátelství právě teď:

Jak streamovat „barvu přátelství“ - exkluzivně na Disney+

Barva přátelství je jedním z klasických originálních filmů společnosti Disney, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .jak udělat polštáře opět nadýchané bez tenisových míčků

Můžeš zaregistrujte se na Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Barva přátelství a stovky dalších originálních filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro toto slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte barvu přátelství
  5. 5. Spusťte streamování

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje zařízení Apple iOS, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

co nosit s tenisovou sukní

Streamujte barvu přátelství hned teď
„Barva přátelství“: Přehled

Datum vydání: 05.02.2000
Tvůrci: Výkonný producent Alan Sacks, producenti Kevin Hooks a Christopher Morgan, spisovatel Paris Qualles (který za tento film získal cenu WGA 2001: kategorie dětských scénářů)
Ředitel:
Kevin Hooks
V hlavních rolích:
Lindsey Haun, Shadia Simmons, Carl Lumbly, Penny Johnson Jerald
Hodnocení:
TV-G
Synopse:
Když se bílý student z apartheidu v Jižní Africe vydá strávit školní rok do Ameriky s černou rodinou, jejíž otec je kongresman a otevřený kritik apartheidu, obě dívky se naučí důležité lekce o toleranci a přátelství.


Jak dlouhá je „barva přátelství“?

Barva přátelství je dlouhý 87 minut.


Děj „Barva přátelství“

Film vychází ze skutečného příběhu Simunye, který napsal skutečný film Piper Dellums, originální film Disney Channel z roku 2000 Barva přátelství zkoumá vztah dvou dívek - jedné z apartheidu z Jižní Afriky a jedné z Ameriky -, které se navzájem učí o toleranci a přátelství. Mahree Bok, kterou hraje Lindsey Haun, je bílý Jihoafričan, jehož bohatá rodina podporuje a těží ze systému apartheidu.

Když Mahree odejde v roce 1977 jako výměnný student do Ameriky, očekává, že bude umístěna do bílé rodiny. Ale zjistí, že je spárována s Piper Dellumsovou, kterou hraje Shadia Simmonsová, černošská studentka ve Washingtonu, D.C., jejíž otec, kongresman Ron Dellums (Carl Lumbly), je otevřeným kritikem apartheidu.

Vztah začíná obtížně - obě dívky jsou zklamané a Ron je znechucen Mahreeho názory na apartheid. Ale Mahree a Piper se začínají učit, kolik toho mají společného, ​​a nakonec si vybudují blízké přátelství. Mahreeho pohled na apartheid se také mění, když začíná chápat, jaký musí být život barevných lidí v apartheidu v Jižní Africe.

poloviční tenisový míček

Když vypuknou globální protesty proti apartheidu, jejich přátelství se ještě jednou prověří, ale s Ronovou pomocí se oba smíří a Mahree konečně pochopí, o čem je boj za osvobození Jihoafrické republiky. Vrací se do Jižní Afriky jako změněná osoba - nyní na podporu jihoafrického hnutí za osvobození černé pleti.


Obsazení filmu „Barva přátelství“

Disney Penny Johnson Jerald (vlevo) jako Roscoe Dellums a Shadia Simmons (vpravo) jako Piper Dellums z filmu Disney „Barva přátelství“ v roce 2000.

Barva přátelství představuje herce, kteří jsou dobře známí pro své role v některých hlavních televizních seriálech za poslední čtyři desetiletí. Zde jsou někteří z hlavních hráčů.

Lindsey Haun jako Mahree Bok

Herečka Lindsey Haun hraje Mahree Bokovou, bílou jihoafrickou studentku, která odejde na semestr do Ameriky a ocitne se ve svízelné situaci žijící s černošskou rodinou, která je vysloveně proti apartheidu. Haunovy kredity také zahrnují Vesnice zatracených (devatenáct devadesát pět), Shrooms (2007) a opakující se role v televizních seriálech Pravá krev a Takový malý svět .

Shadia Simmons jako Piper Dellums

Piper Dellums je dospívající hostitel výměnného studenta Mahree a dcera kongresmana Rona Dellumse, otevřeného kritika jihoafrického apartheidu. Simmons je známá pro své role v řadě televizních filmů a seriálů, včetně Život s Derekem , Podivné dny na Blake Holsey High , a Zesvětlení esem . Získala cenu Young Artist Award 2001: Nejlepší výkon v televizním filmu (Drama) - Přední mladá herečka za Barva přátelství .

Carl Lumbly jako Ron Dellums

Ron Dellums je otec Piper a bývalý americký kongresman v reálném životě, který byl otevřeným kritikem apartheidu. Od konce 70. let má Lumbly na kontě více než 100 hereckých kreditů. On je známý pro jeho role v mnoha televizních seriálech, mimo jiné jako Marcus Dixon v Alias , Mark Petrie v Cagney & Lacey a v Super holka , liga spravedlnosti a Justice League Unlimited.

Penny Johnson Jerald (jako Penny Johnson) jako Roscoe Dellums

Roscoe Dellums je matkou Piper a manželkou kongresmana Rona Dellumse. Johnson Jerald vyjádřil postavu Sarafiny v roce 2019 Lví král a má více než 70 hereckých kreditů, včetně v televizním seriálu Orville , hrad , 24 , Přehlídka Larryho Sanderse , JE , a Star Trek: Deep Space Nine.


Písně a soundtrack „Barva přátelství“

Hudba není hlavním rysem Barva přátelství , s malým doprovodným soundtrackem. Zahrnuje některé oblíbené položky ze sedmdesátých let včetně Earth, Wind & Fire Zpívat píseň a Opět v lásce od L.T.D. Mezi další účinkující patří Jason Paige (také známý pro svou hudbu na Pokémon televizní seriál) a Az Yet.

nejlepší značka raket na stolní tenis

„Barva přátelství“ u pokladny

Nemohu o tom najít žádné informace!


Recenze „Barva přátelství“ - Co řekli kritici

Kritici souhlasil že i když je to někdy předvídatelné, Barva přátelství je poutavý film, který promyšleně zkoumá otázky rasismu, apartheidu a co to znamená být přáteli. Film, který byl uveden na Měsíc černé historie v roce 2000, získal řadu významných ocenění, včetně Ceny Emmy za mimořádný dětský program, Ceny Humanitas, Ceny NAACP Image: Vynikající mládež nebo Dětský seriál/Speciální.


Kde se „barva přátelství“ hodí do Pantheonu ve filmu Disney

Se skóre publika 76% dále Shnilá rajčata , žebříček Insider.com z roku 2019 50 nejlepších originálních filmů Disney Channel všech dob dát Barva přátelství na místě č. 6. Kritici i rodiny ocenili riziko, které Disney podstoupil, a to vážným prohlášením o předsudcích v jednom ze svých filmů zaměřených na děti. Transcendentní momenty s rezonancí na současné rasové předěly jsou naplněny srdcem a kouzlem, ukotvené špičkovým obsazením, podle 2000 Los Angeles Times Posouzení. Vydáno během čeho TVguide.com nazývá zlatý věk Disney Channel Original Movie (DCOM)… Barva přátelství se vyznačoval převratným filmem, který se neohroženě podíval na rasismus.


Trailer „Barva přátelství“Hrát si

Barva přátelství - Disneycember Disney málokdy dělá příběhy o rase velmi dobře, jak to tedy film Disney CHANNEL zvládá? Doug se podívá na barvu přátelství. Barva přátelství je televizní film z roku 2000 založený na skutečných událostech o přátelství mezi dvěma dívkami; Mahree & Piper, jeden ze Spojených států a… 2018-12-09T18: 00: 05Z

Začít bezplatnou zkušební verzi

eagles vs steelers live stream zdarma

Drobnosti „Barva přátelství“: 5 rychlých faktů

Odehrává se v roce 1977, Barva přátelství vychází ze skutečných událostí a čelí problémům rasismu a předsudků přímo. Zde je to, co potřebujete vědět.

1. „Barva přátelství“ se neomylně podívala na rasismus prostřednictvím skutečného příběhu Piper Dellums

Originální film Disney Channel byl inspirován povídkou Simunye, kterou napsala Piper Dellums o své zkušenosti s hostováním jihoafrické výměnné studentky Carrie - ve filmu přejmenované na Mahree - v roce 1977. Režisér Kevin Hooks a výkonný producent Allan Sacks kontaktoval Dellum na konci 90. let o přizpůsobení příběhu. V té době žil Dellums v Jižní Africe a pomáhal stavět bydlení po apartheidu pro černé občany.

2. Publikum bylo Šok slyšet N-Word na Disney Channel

Dvouminutová scéna ve filmu odhaluje, jak je Mahree rasismus zakořeněný, když si uvědomí, že bude navštěvovat školu Piper Bantu-termín pro černé školy v segregovaném vzdělávacím systému apartheidu. Piper se ptá, jestli je Bantu termín pro N-slovo, a Mahree odpovídá, že pro to existuje jiné slovo. Ležérní - a necenzurovaný - způsob, jakým mluví o rasistickém systému apartheidu, dává jasně najevo, že si neuvědomuje jeho dopady, a to ani na sebe.

3. Carrie, skutečná Mahree, se stala studentskou vůdkyní proti apartheidu

Carrie, skutečná Mahree, se vrátila do Jižní Afriky a byla rychle zatčena za pomoc při organizaci prvního studentského hnutí proti apartheidu. Podle Piper Dellums Carrie napsala kongresmanovi Dellumovi, že hledá pomoc, ale když se její komunikace zastavila a pokusy o kontakt s ní oficiálními kanály selhaly, rodina Dellumů věří, že Carrie byla pravděpodobně zabita kvůli svému aktivismu proti apartheidu.

4. Ve filmu Cast jsou skuteční Dellumové

Erik Dellums Syn Rona Dellumse a Piperův bratr mají malou roli Olivera v televizním filmu.

5. Louisiana miluje „barvu přátelství“

Do roku 2017 CableTV.com projekt použil data Trendů Google k určení nejsledovanějšího původního filmu Disney Channel v každém státě. Barva přátelství objeví se v jednom státě: Louisiana.

Začít bezplatnou zkušební verzi

Více skvělých filmů Disney na Disney+


Populární Problémy

Pokud nemáte kabel, zde je několik způsobů, jak můžete sledovat film „Pearl in the Mist“, druhý film Ruby Landry o životě na základě knižní série VC Andrews.

Zde je návod, jak sledovat minisérii CBC 'Unspeakable' ve Spojených státech, včetně možností sledování online, pokud nemáte kabel.

Utahující se po rozrušené ztrátě minulý týden, č. 23 UW v sobotu hostí nebezpečnou havajskou stranu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

„Deadliest Catch“ má premiéru v sezóně 15 9. dubna 2019. Získejte přehled o tom, jak sledovat nové epizody online prostřednictvím živého přenosu.

Shelby Rogers se utká s Jilem Teichmannem v překvapivém semifinálovém zápase v Lexingtonu. Zatímco Rogers přečkal ve čtvrtích Serenu Williamsovou, Teichmann vytáhl znovu se rozvíjející CiCi Bellis.