Jak se dívat na basketbal Dayton vs Houston Baptist

Gettynejlepší ortéza na tenisový loket

V úterý bude basketbalové mužstvo č. 19 Dayton Flyers hostit Houston Baptist Huskies.

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Jak se dívat na Dayton vs Houston Baptist

Hra (čas zahájení 19:00 ET) nebude nikde v televizi, ale můžete jej sledovat živě na ESPN+Získejte ESPN+

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která má v této sezóně exkluzivní pokrytí více než 1 500 univerzitních basketbalových her a dalších živých sportů každý den, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), vše za 4,99 USD za Měsíc.

Nebo pokud chcete také novou streamovací službu Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent.Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, pak můžete Dayton vs Houston Baptist sledovat živě na počítači prostřednictvím ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStation 4, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled baptisty z Daytonu proti Houstonu

Flyers ve středu utrpěli první porážku v sezoně a propadli se do teď ne. 2 Kansas Jayhawks 90-84 v prodloužení v mistrovské hře Maui Invitational.Starší útočník Redshirt Ryan Mikesell vedl Dayton s 19 body, přidal 5 doskoků a 4 asistence, když tým klesl na 5-1 za rok. Redshirt, druhý velký muž Obi Toppin, stáhl 9 špičkových doskoků, zaznamenal 18 bodů a připsal si týmové bloky 3.

Je zřejmé, že je to těžká ztráta, řekl hlavní trenér Daytonu Anthony Grant Associated Press 'Ale jak jsem jim řekl v šatně, ať už to bylo cokoli, před pěti, šesti dny, když jsme sem přišli, chtěli jsme zjistit, co musíme jako tým udělat, abychom se mohli stále posouvat vpřed, myslím, že tito kluci zvládli skvěle.' práce na to odpovědět. Evidentně bojovali až do konce.

Poté, co se Daytonu podařilo porazit Georgia Bulldogs a Virginia Tech Hokies na začátku turnaje, přešel v pondělí z nezařazeného na číslo 19 v průzkumu AP top 25.

Víme, že je to jen další číslo, řekl Toppin hodiny po zveřejnění hlasování Dayton Daily News . Ještě nejsme přesně tam, kde bychom chtěli být, a víme, že musíme hodně pracovat, abychom mohli v březnu hrát na národní scéně.

Flyers nebyli zařazeni od února 2016.

Celkově je to jen dobrý stavební kámen, řekl juniorský strážce redshirt Ibi Watson, podle Dayton Daily News. Všichni jsme trochu nadšení, že si někteří další lidé uvědomují, jak jsme dobří, ale snažíme se na tom stavět. Nikdo z týmu není spokojený.

Dodal: Plánovali jsme celou tuto sezónu, celou předsezónu, jet na Maui a vyhrát ji. To byl náš cíl. Trochu jsme propadli, ale byli jsme nadšení, že jsme mohli hrát dobrý basketbal a dát dohromady nějaké věci, a teď se jen snažíme pokračovat v budování.

Husky 0-5 odevzdaly více než 100 bodů každému ze svých posledních tří soupeřů: Texas Tech Red Raiders, Michigan Wolverines a naposledy Houston Cougars.

Náš nonkonferenční plán je náročný, jak má každý v Southlandu (konference), řekl hlavní trenér Houston Baptist Ron Cottrell podle Field Level Media . Hity stále přicházejí v nekonferenčním plánu.

Při porážce Cougarů z minulého týdne 112–73 střelil Houston Baptist z pole 23 na 65 (35,4%) a dosáhl 15 obratů. Strážce prváku Myles Pierre zaznamenal týmových 15 bodů, přidal 4 doskoky a ukradl.


Populární Problémy

Jak nastrouhat muškátový oříšek. Muškátový oříšek je semeno stálezelené rostliny, která roste v Asii, Austrálii a Karibiku. Https://www.allrecipes.com/video/805/all-about-nutmeg/ Celý muškátový oříšek ve skořápce může vydržet až 9 let zatímco strouhaný muškátový oříšek ...

Po omámení Syracuse minulý týden se č. 1 Clemson vrací domů, aby se v sobotu ujal Charlotte. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Buldoci jsou známí svými vráskami na obličeji. Jejich rozkošné podpisové záhyby jsou bohužel náchylné k infekci. Udržujte svého pejska šťastného a zdravého (plus účty veterináře), když se naučíte, kdy a jak byste jim měli čistit obličej. S ...

Nové verze Hulu: co přijde na Hulu v říjnu? Tento měsíc bude k dispozici nepřeberné množství filmů, originálních sérií a kritikou uznávaných filmů a speciálů.