Více běda Ostapenkovi v Sydney, Mladenovic cítí vedro

Ostapenko ořízl

Šampionka French Open Jelena Ostapenko

Špatný vstup do sezony Jeleny Ostapenkové pokračoval, protože šampionku French Open porazila Ekaterina Makarova v prvním kole Sydney International.

Kristyna Plíšková porazila Ostapenkovou ve svém prvním soutěžním zápase roku na Shenzhen Open a Lotyška - která v nedávném exhibičním zápase v Abú Zabí porazila Serenu Williamsovou - utrpěla před Australian Open další porážku, když prohrála 7: 6 (7: 3) 6-1 do Makarovy v palčivém vedru v neděli.

V první servisní hře Ostapenkové došlo ke třem dvojitým chybám, a přestože jí bojové vlastnosti třetího semene umožnily v úvodním setu třikrát brejk, doplatila na příliš mnoho chyb v tie-breaku.

proč se dává tenis?

Makarova se vyhnula pouze kvalifikačním fázím, když její ruská kolegyně Anastasia Pavljučenková kvůli zranění odstoupila a využila toho, že jí bylo předáno místo v prvním kole, dvakrát se rozbila v jednostranné druhé sadě o postup.

Světové číslo 343 Ellen Perez je překvapivým jménem ve druhém kole poté, co Kristina Mladenovic v palčivý den odstoupila 6: 4 4: 2.

Mladenovic několikrát volala po vyčerpávajících podmínkách k ošetření a páté nasazené nevidělo zápas, Perez postupoval ve své vlasti právě na svém druhém turnaji WTA.

Světová jedenáctka Mladenovic tweetovala: '43 stupňů, ale pravděpodobně 50 na hřišti, když to začalo, omlouvám se fanouškům. Myslím, že je to poprvé v kariéře, co jsem odešel ze zápasu ... to mluví za vše '

Elena Vesnina to také zvládla a porazila Laru Arruabarrenu 6-2 6-2.

Mihaela Buzarnescu si v úvodním kole Hobart International připsala skalp Alize Cornetové, svrhla šampionku 2016 a čtvrté nasazené 6-2 6-4.

nejlepší ortéza na loketní tendonitidu

Julia Putintseva, Varvara Lepchenko a Beatriz Haddad Maia se také dostaly do druhého kola prvního dne turnaje.

Populární Problémy

Díky rozmanitosti stromů a jejich přirozených forem je každé lezení jedinečnou výzvou. Ačkoli většina lidí považuje lezení po stromech za zábavnou zábavu v dětství, často je obtížné a nebezpečné. Udělejte si čas na identifikaci zdravého stromu ...

Hříbata a medvědi se sejdou na akci NFL 4. týdne. Zde je návod, jak sledovat hru online, pokud nemáte kabel.

Jak vyrobit hry Pinball z lepenky. Pinball je klasická arkádová hra. Pokud jde o výrobu vlastního hracího automatu, existuje mnoho možností. Můžete to udělat jednoduše nebo si to tak propracovat, jak chcete. Ať už jde o jakýkoli projekt ...

Ve středu večer se konají All-Star Open a All-Star Race NASCAR 2020. Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat závod online.

Americký mladík Sebastian Korda strávil mimosezónní trénink v Las Vegas s Andreem Agassim. Syn bývalého světového č.

Nadal a Berdych mají za sebou proslulou historii skvělých zápasů a jejich střet na Australian Open prostě nelze přehlédnout.